Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na Opiekuna - AWP Only - STEVEN SEAGAL


janusz.

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa serwera: AWP Only

Imię: Janusz

Wiek: 19

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 2-4h zależy od dnia

Staż na serwerze: Pół roku (od czerwca 2015r.)

Znajomość sourcemoda (1-10): 8

Zaufanie wobec graczy (1-10): Nie rozumiem za bardzo pytania. Zaufanie jest zbyt dużym słowem na internetowe działania, nie przesadzajmy. Słucham graczy jeżeli o tym mówimy i jest grupa osób, której wierzę i działam w ich sprawach ale zaufaniem tego nie nazywajmy.

Dlaczego akurat Ty: Na serwerze AWP jestem adminem od dłuższego czasu z małą przerwą - znam wszystkich stałych graczy a oni znają mnie. Ogarniam serwer jak najlepiej mogę i poświęcam tyle czasu ile tylko mogę. Decyzję które podejmuję na serwerze są zawsze zgodne z regulaminem i odpowiednie do danego występku. Nie nadużywam możliwości płynących z praw admina (w wyjątkowych sytuacjach, gdy społeczność serwera wyraża na to zgodę i nikomu to nie przeszkadza). Jestem osobą godną zaufania ze strony HeadAdminów (nawiązując do mojego poprzedniego stanowiska, jest różnica między "serwerowym zaufaniem" do graczy a zaufaniem do pełnionej funkcji [tj. pracy] ) i można na mnie liczyć.

Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Przede wszystkim nowe propozycje map, które już powinny zostać zmienione "x" czasu temu, myślę, że to najważniejsza rzecz aktualnie gdyż serwer stoi na dobrym poziomie pod względem różnych ubarwiających grę pluginów bądź roundsoundów. 

Wyższe prawa z pewnością pomogą mi w wielu sytuacjach mówię tu o m.in: permmute, permanentnym banowaniu. Na serwerze jest dwóch opiekunów, z tego jeden bardzo rzadko gra więc myślę, że osoba która może działać troszkę dłużej w godzinach popołudniowych przyda się aby ogarniać serwer. 

 

To chyba wszystko, nie mam zbyt dużo do powiedzenia gdyż składałem tutaj już 2 razy podanie, nigdy nie było na mnie skarg bądź problemów odnośnie mojego zachowania. Myślę, że zasługuję na pełnienie tej funkcji.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można by było dać Koledze szanse.Faktycznie jest osobą ogarniętą oraz z wysokim poziomem kultury osobistej.Odkąd gram na serwerze AWP to nie widziałem sporu pomiędzy nim a jakimkolwiek graczem.

 

 

Jak dla mnie, dałbym szanse Segalowi ,aby pokazał się w roli Opiekuna AWP .

 

 

Pozdrawiam Platinium.

 

 

Proszę o usunięcie postu poniżej

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można by było dać Koledze szanse.Faktycznie jest osobą ogarniętą oraz z wysokim poziomem kultury osobistej.Odkąd gram na serwerze AWP to nie widziałem sporu pomiędzy nim a jakimkolwiek graczem.

 

 

Jak dla mnie, dałbym szanse Segalowi ,aby pokazał się w roli Opiekuna AWP .

 

 

Pozdrawiam Platinium.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem na tak. Od czasu do czasu gram na naszym serwerze AWP i gdy gram to zawsze go widzę :D Jest to osoba która pasuje na stanowiska opiekuna AWP. Bardzo mądry oraz kulturalny chłopak, stanowisko opiekuna jest bardzo wymagającą posadą lecz sądzę, że da rade :D W tym czasie bardzo brakuje aktywnego Opiekuna AWP. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...