Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Fafika


Manno

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 14
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie: Fafik 
Nick Oskarżyciela: Chicken
Steam ID oskarżonego: STEAM_1:0:148461988
Gdzie to się wydarzyło(KONKRETNA MAPA!): jb_lego_jail_2k17b_gle
Data zdarzenia(Godzina):około godziny 19:50/19:57 04.12.2019
Opis Sytuacji:Gracz Njss rozpoczął zabawę w Quiz , wyznaczył mnie do wybrania kategorii . Mówię World of Warcraft , potem world of tanks itd wymieniłem chyba z 7 gier żadna nie odpowiadala
w końcu Warden powiedział że sam wybiera mi kategoria a ja po prostu się nie zgodziłem. Potem jak już nie miałem pomysłu żartobliwie już
 dawałem gry tzw: na pałe. / Wydaje mi się że gry typu Team fortress 2 są normalnymi grami 
Dowody: - Admin - Fafik : japierdole normalną grę albo wypierdalaj  / demko sobie sprawdzicie
Czego oczekujesz: Szczerze ? nie wiem , wydaje mi się jednak że wyznaczenie Fafika na stanowisko admina nie było najlepszym wyborem   , Mimo że posiada sympatie u dużej

ilości graczy , to zdarza mu się powiedzieć o słowo albo nawet dwa słowa za dużo.

Kończąc chciałem powiedzieć że wydawało mi się że Administrator (Wtedy strażnik) nie powinien bluzgać na innych graczy.

Edytowane przez Chicken
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

To było 2 dni temu xdddddddddd

Dlaczego dopiero teraz o tym piszesz. 

Takie rzeczy zeczy pisze się odrazu, a nie 2 dni po fakcie. 

Co do sytuacji to jeżeli wymienisz gry na tzw. Pałe to jest równoznaczne z przedłużanie co zazwyczaj denerwuje innych. Ja sie nie dziwię reakcji @Fafik'a sam kiedyś nie raz tak powiedziałem. 

A tak trochę inaczej Niech podniesie rękę admin który nigdy nie klnie na serwerze. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

1. Zastanawiać się możesz co najwyżej nad sensem życia lub jak zdać pszyrke i co by było jak by to powiedział zwykły gracz, pewnie nie byłoby skargi

2. Ok 

3. To postępuj taksamo bo nie raz słyszałem wulgaryzmy z twojej strony

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Po prostu XDDD

- Sam wyzywasz innych graczy ,,dla zabawy'' 

- skargę pisze się od razu a nie po 2 dniach 

- co to m do jego pozycji admina?

- specjalne podawanie gier których wiesz że CT NIEZNA to jak dla mnie przedłużanie...

- samemu zdarzyło mi się gadać to ludzi którzy się darli i nie potrafili opanować ,,kurwa zamknięcie się czy muty mam powlepiac?'' w tym do ciebie bo uwierz mi to naprawdę denerwujące :)

Jak dla mnie skarga bezsensowna ponieważ, sytuacja zdążyła się 2 dni temu, każdemu się może wymknąć słowo a poza tym napisałeś ją ty gracz który nie stroni od przekleństw....

Pozdrawiam

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co porównujesz moje zachowanie ? , gdyby skarga była skierowana do mnie , to już bym dostał muta więc skończ z tym tematem . Napewno specjalnie wybierałem gry których ct nie zna ale ze mnie dowcipniś. Reszty już nie komentuje bo nie warto , czekam na reszte wartościowych wpisów typu , ,,Po prostu XDD,, albo ,,zastanawiać się możesz nad sensem życia , albo jak zdać przyrke,,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
26 minut temu, Chicken napisał:

Po co porównujesz moje zachowanie ? , gdyby skarga była skierowana do mnie , to już bym dostał muta więc skończ z tym tematem 

Bo wypominasz komuś coś co sam robisz. 

Sam się w wkopales z tym wiec ja wnoszę o pmuta za zachowanie mutacje i obrazanie tak "dla zabawy"

Edit: Tak w sumie ja kończę tym postem moją wypowiedź co do tematu bo to jest jak mówienie do ściany, która ma zawsze rację i wszyscy inni to debile

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Piszesz skargę bo zostałeś zabity na zabawie w quiz jeśli dobrze zrozumiałem.

Jest to zwykły freekill nawet jeśli ty masz racje i admin zawinił czy jest sens o coś takiego pisac skarge? Wypowiedź typu czy Fafik sie nadaje na Admina napisz mi gościu kim ty jesteś żeby wypowiadać sie na ten temat i oceniać decyzje opiekunów 

Edit: Jeśli sie obrażasz o takie wyzwiska to przejdz na minecraft family friendly :) Ewidetnie szukasz czegoś co narobi mu problemy czepiając sie jego najmniejszych przewinień.Ja nie raz tak powiedziałem dla beki dlac

zego na mnie nie napisałeś skargi?

Edytowane przez Offense
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@Offense jest sens, bo jak widać Fafik zachował się nieodpowiednio jak na Strażnika/Admina. Jasne, rozumiem, że się można zdenerwować na grę i nieraz mi też się zdarzało zdenerwować. Ale nie bluzgałem na czacie, nie wyzywałem, nie banowałem na swoje widzimisię. Da się? Da się.

Fafik postąpił niezbyt w porządku jako strażnik.

I pacz już nie jest strażnikiem xD

 

A tak serio, to wg mnie wystarczy zwrócenie uwagi Fafikowi i mieć nadzieję, że się postara na lepszy wizerunek administracji Piateczka 

P.S. @Offense: Jeśli tyrasz tak gościa za to, że napisał skargę na coś, co mu nie odpowiadało (na co ma prawo, bo od tego jest ten dział), to przejdź na minecraft family friendly :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FleksiaK napisał:

Fafik to spoko ziom. A nie jakiś kurczak.

O co Ci w tym chodzi? Jak Dante napisał, od tego jest ten dział i Fafik owszem jak na strażnika wtedy powinien zluzować i nie przeklinać w stronę graczy, zwłaszcza jak wiadomo, że to nie jest z żartu (albo wiadomo). Mimo wszystko Chicken za późno to zrobił i zaraz po tym jak Fafik dostał admina i źle to ubrał w słowa i jest atak na niego. Dla mnie też niektóre wypowiedzi Chickena są dziwne i nie na miejscu + sam dużo przeklina. 

 

Podsumowując:
- Jest atak na chłopaka, bo za późno napisał skargę

- Ludzie myślą, że celowo chce "ujebać" Fafika

- Chicken sam się wkopuje niektórymi wypowiedziami

Dla mnie obie strony są winne i mimo, że z Fafikiem mamy dobry kontakt i jest zajebisty nie rozumiem dalej wypowiedzi "Fafik to ziom" pod skargą, gdzie wtedy liczyłoby się koleżeństwo, a nie sprawiedliwość. Nie wiem po co roztrząsać gównoburze jakieś, ktoś coś napisze, drugi odpisze itd. 

It's time to end 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Przeanalizowalam dokładnie co tutaj się wydarzyło i w tej sytuacji mogę jedynie powiedzieć dwie rzeczy. @FafikTwoim obowiązkiem jest dawać przykład, nie chcę widzieć takich zazalen w twoim kierunku. Trzeba się albo ugryźć w język, albo załatwić to  z większą klasą, jako admin. Można to zaliczyć do swojego rodzaju ostrzeżenia. Wolałabym, żeby to się nie powtarzalo. ZWŁASZCZA, że jestes na okresie próbnym. To, że jestem średnio aktywna, nie oznacza, że nie wiem co się dzieje na serwerze i że nie mam dostępu do tego, aby widzieć co piszesz na czacie. Z kolei @Chicken moja prośba wygląda następująco: staraj się załatwiać takie rzeczy na serwerze, z innym adminem, na priv. Oczywiście masz prawo do napisania takiej skargi, od tego jest ten dział, tylko chciałabym żebyś pamiętał, że ludzie takie osoby piętnują, jeśli piszą skargi bardzo szybko, a chyba nie chodzi o to, żebyś miał lipe na serwerze? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...