Saurafel

stary temat Czym jeździsz?

Recommended Posts

Taki temacik, luźno motoryzacyjny. Można pochwalić się swoik wozikiem. Ja zacznę.

Renault Megane 2 cabrio-coupe 1.9dci 130km, 178k potwierdzonego przebiegu (ASO/hist serwisowa), czerwona skóra, twardy dach, podgrzewanie tyłeczka i czujniki parkowanka. Fajne wozidełko dla 22 letniego gówniarza z narzeczoną bez dziecka 😂

Planuje dać jakieś fajne felgi 17" lub 18" (podpowiedzcie coś, błagam), przemalować listwy, dać ją nizej i zrobić polerke lamp. A jak u was?

d853fcc126a13.jpg

• Upvote 2

xd.thumb.jpg.72fde1c95238baa46733d676085813a5.jpg
Oto mój Bugatti Veyron 

• 1,200 HP
  • 1,500 Nm
  • 2,5 sec do setki
  • Świeży lakierek 
  • 250.000 km na karku, jak z salonu 
  • Panienki skaczą 
  • Haha 2
  • Confused 2

Aktualnie jeżdze Ferrari Testarossa, na autostradzie do berlina wyciagnałem 250km/h 

Ogólnie samochód polecam lecz ma słaby moment obrotowy. 

@Saurafel patrząc na aktualną polską stronę CSa, większość osób nie jest pełno letnia. A szczególnie tu na farum, prawie każdy admin ma poniżej 18nastki, a co dopiero użytkownicy. Dlatego nie dziw się że dostajesz takie odpowiedzi jakie dostajesz. Bez żadnej kłótni, stwierdzam tylko fakty :) 

• Upvote 2
  • Confused 1

U mnie 3-drzwiowy Citroen C4  hatchback z rocznika 2005. Pod maską posiada silnik o pojemności 1.4 o mocy 88KM zasilany benzyną oraz oczywiście LPG :) .

Fajne, oszczędne, nie za duże autko. Przebieg potwierdzony 153 tys. km. Co do wyposażenia jest to najuboższa wersja tego auta :/ więc nie mam jak się rozpisać. 

13 godzin temu, Saurafel napisał:

heh, śmieszków nie brakuje. Liczyłem bardziej na odpowiedzi serio

No dobra, to żeby nie było Ci smutno sam napiszę :3

Seat Ibiza 4, 2012 rocznik, 100k km na karku. Teoretycznie silnik 143 KM, 2.0 w turbodieslu. Praktycznie jednak jest chipowana ale jeszcze nie był na hamowni, więc nie powiem ile ma mocy. Ogólnie przesiadłem się do tego z Nissana Micry 2001, 1.0 w benzynie i powiem, że czuć różnicę 😆

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.