Sign in to follow this  
Dante

Gothic: Remake

Recommended Posts

Dla fanów serii Gothic:

Wyszedł Gothic Playable Teaser. Co to? Taki remake Gothica 1 zrobiony przez studio THQ Nordic (dość potężne studio z takimi tytułami na koncie jak: Alan Wake, ArcaniA, Painkiller, Spellforce, Elex, Halo Wars czy Darksiders), który można przejść za DARMO pod jednym warunkiem. Trzeba mieć w bibliotece Steam którąś z gier studia Piranha Bytes (Gothic, Risen, Elex), a gra automatycznie nam się doda.

Długość to około godzina, dwie maks, ale pod koniec będzie ankieta którą to GRACZE sugerują twórcom co poprawić, a co zostawić.

Gotowi na kolejnego Gothica? :D

Jak zapomniałem passów, do konta, gdzie miałem komplet gothiców, tak skorzystałem z promocji, która kończy się za jakieś 20h. Wszystkie gothic za 12zł, sprawdziło się, dodało mi za darmo playable, zobaczymy co to jest :D 

• Upvote 1

Powiem szczerze, że dupy nie urywa. Jak dopracują kilka rzeczy i poprawią historię to może wyjść z tego naprawdę dobry Gothic. Ten Teaser pokazał czego gracze się powinni spodziewać i ma na celu zapytanie graczy, czy chcą zobaczyć Gothica w odsłonie Remake/Prequel/Sequel. Moim zdaniem remake jest O WIELE bardziej potrzebny, 18 lat to dużo, mimo że gra cały czas jara tak samo i ludzie kupując sprzęt za kilka tysięcy wracają do tej produkcji :)

• Upvote 1