Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o UB :)


MDeath

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MDeath Key-Drop.pl

UNBAN

STEAM_ID:STEAM_1:1:220594662

Admin który cie zbanował: Rufus

Powód Bana: ''obraza''

Wyjaśnienie: Zostałem zbanowany za słowo Leszcz ale nie dlatego że kogoś tym uraziłem czy coś lecz po prostu Opiekun Rufus się na mnie uwziął i czekał po prosu aż będę na serwerze żeby mi dać bana za byle co :) Dziękuje pozdrawiam liczę na sprawiedliwą odpowiedź :)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Wyzywałeś Rufusa kilkukrotnie i ten permban jest w 100% słuszny. 

@Rafał jeżeli możesz to pokaż rozmowy ze steam ;) 

Pomijając ten cały bunt przeciwko @Rufus,który zapoczątkowaliście z Lemonem ;) 

Mam nadzieję ,że takich ludzi jak Ty będzie coraz mniej na serwerze. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Wyzwałem go na serwerze raz po czym dostałem bana i go odczekałem a teraz słowo które pisałem wyżej nie było kierowane do niego bo nie był on widoczny na serwerze a gadałem z lisem :) a rzeczy poza serwerem nie podlegają tym na serwerze :)   A Insane przypominam ci że też wchodzisz na serwer i przeklinasz jak szewc a jakoś sobie Bana lub mute nie dałeś :)

 

 

Edytowane przez MDeath
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ludzi obrażających kogoś pod jego nieobecność ;)

28 minut temu, MDeath napisał:

 A Insane przypominam ci że też wchodzisz na serwer i przeklinasz jak szewc a jakoś sobie Bana lub mute nie dałeś :)

 

 

Przeklinam , to fakt... ale nie obrażam nikogo ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Ban miał być przedłużony wcześniej, ale sourcebans odmówiło posłuszeństwa. Obraziłeś mnie i moją rodzinę, co dla mnie jest bezczelne, jeżeli masz jakiś problem to miej go do mnie, ale mojej rodziny w to nie mieszaj ;) Poza tym, jeżeli już mnie oskarżasz, że się na tobie uwziąłem to powinieneś mieć na to jakieś dowody, chyba, że nie masz żadnych i wyssałeś to z palca :v Więc tak jak mówiłem jest to przedłużenie kary za to co zrobiłeś wcześniej.

3 godziny temu, LemoN1 napisał:

czyli odzywających się ludzi mający dystans do siebie czy jakich bo idk?

Czyli osób nietoksycznych i takich, którym w pewnym momencie swojego życia coś się nie odkleiło ;) To jest kulturalna serwerownia i kultura jest wymagana zarówno z jednej jak i z drugiej strony. A osoby, które jej nie mają wylatują z serwera :) Po wyjaśnieniu sprawy, myślę, że mogę zamknąć. Dobrej nocy :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...