Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o unban


Sprajku

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kosmiczny JR

UNBAN

STEAM_ID: STEAM_1:0:451510610

Admin który cie zbanował: Rafał

Powód Bana: za końcówke JR 

Wyjaśnienie: końcówka JR oznacza jestem rakiem i nie miałem na myśli obrażania rufusa jak trzeba to usunę tą końcuwkę 

Edytowane przez Kosmiczny JR
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BobPixel#DJ#Back Naprawdę muszę? Wiesz, jaki ja jestem zmęczony po całym dniu spędzonym we Wrocławiu? :/

 

@Kosmiczny JR Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia, które działy się na serwerze, a także Twoją czynną działalność na grupie tzw. "Młodych Gniewnych" (no dobra, może to nie jest Wasza nazwa, ale lepiej do Was pasuje), mam podstawę do tego, aby uznać tę końcówkę "JR" jako obrazę/zemstę na Rufusie za to co zrobił Twoim dwóm kolegom, tzn. Mdeathowi i Lemonowi. Powiedzmy, że to za mało by tak sądzić, ale zanim napiszesz, że to wcale nie było tak jak mówię, to weź pod uwagę wszystkie sytuacje, które miały miejsce (nawet rozpiszę Ci to ładnie w punktach).

Po pierwsze, Twój udział na grupie na FB, która w ostatnim czasie zaczęła Wam służyć po to, aby oczerniać Rufusa i Administrację (zanim zaprzeczysz, to powiem Ci, że mam screeny tego co Ty i Twoi koledzy pisaliście m.in. o Insanie czy o mnie).

Po drugie, wiedziałeś o tym, że Mdeath i Lemon mają zamiar złamać regulamin, żeby wejść na HNS i obrazić Rufusa, a jednak nic z tym nie zrobiłeś, a wystarczyło tylko napisać do kogoś z Administracji (tu również posiadam screena nie tylko z SB, gdzie Lemon dostał bana na kilka kont, ale także zdjęcie, na którym Mdeath prosi któregoś z Was o podanie kodu STEAM GUARD, aby zalogować się na czyjeś konto). Nie wiem czy wiesz, ale to jest tzw. "multikonto", a Ty nie tylko nie zgłosiłeś tego, ale również brałeś udział w organizacji takich dziecinnych akcji.

Po trzecie, twierdzisz, że ten skrót oznacza "jestem rakiem", więc teoretycznie masz rację i nie powinienem się o to czepiać (tym bardziej, że to Twoja sprawa czy dasz coś takiego do nicku czy do nametagu), ale nawet nie masz pojęcia jaki byłem zaskoczony, gdy odkryłem, że ta końcówka pojawiła się już wcześniej u innego gracza i jaki to dziwny zbieg okoliczności nam się trafił, że owym graczem był Lemon, z tą różnicą, że on nie ukrywał tego co znaczy ten skrót przez co od razu zarobił bana za obrazę i multikonto w jednym od innego Administratora. Widzisz jakieś powiązanie? Jeśli nie, to polecam jeszcze raz przeczytać punkt pierwszy i punkt drugi. W praktyce miałem więc podstawę sądzić, że Twój skrót oznacza to samo, a nie, że oznacza to np. "jem rabarbar". Swoją drogą, słyszałem, że była kiedyś moda na końcówkę "JD", ale o "JR" nie słyszałem.

Nie do mnie należy decyzja czy powinieneś/nie powinieneś otrzymać unbana, ale na pewno cała ta sprawa nie jest jednoznaczna i ma jakieś drugie dno, bo bez powodu nie ustawiałbyś skrótu, który stosowali inni ludzie z tej Twojej grupy, a dobrze wiem co oni sądzą/sądzili o Rufusie (mam też screena, na którym widać jak jeden z Twoich kolegów wyzywa Rufusa, a Ty Bob na pewno wiesz o czym mówię, bo skopiowałem Ci niektóre części z mojej rozmowy z Mdeathem), a z tego co mi wiadomo trzymasz się/trzymałeś się z nimi blisko i byłeś też jedną z nielicznych osób, które od razu się za nimi wstawiło i żądało dla nich unmute/unbana. Nie jestem w stanie powiedzieć czy zachęcałeś ich do tego czy tylko czytałeś ich "plany", ale to i tak nie zwalnia Cię od obowiązku poinformowania Administracji o tym co Ci gracze zamierzali zrobić (raczej bym się skłaniał ku stwierdzeniu, że im w tym pomagałeś, bo nieraz widziałem Cię z nimi na serwerze i to akurat wtedy, gdy coś się działo). W dużym uproszczeniu chodzi mi o to, że cała ta sytuacja jest dziwna, bo to gadanie, że nagle zachciało Ci się zmienić nick i to akurat z taką końcówką nie jest zbyt przekonujące. Zresztą, nie tylko ja wiem co Wy tam wypisywaliście, a zapewne to tylko mały zalążek tego, bo nie zdziwiłbym się, gdybyście mieli jeszcze więcej rzeczy np. na PV, do którego nie mam dostępu.

 

PS - Nie wiem czy wiesz, ale zwrot "sklej pizdę" w Twoim temacie o degardzie dla mnie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że nie byłeś obserwatorem, a czynnym inicjatorem tej całej farsy z Mdeathem i Lemonem.

Edytowane przez Ponizam
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Rafał napisał:

@BobPixel#DJ#Back Naprawdę muszę? Wiesz, jaki ja jestem zmęczony po całym dniu spędzonym we Wrocławiu? :/

 

@Kosmiczny JR Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia, które działy się na serwerze, a także Twoją czynną działalność na grupie tzw. "Młodych Gniewnych" (no dobra, może to nie jest Wasza nazwa, ale lepiej do Was pasuje), mam podstawę do tego, aby uznać tę końcówkę "JR" jako obrazę/zemstę na Rufusie za to co zrobił Twoim dwóm kolegom, tzn. Mdeathowi i Lemonowi. Powiedzmy, że to za mało by tak sądzić, ale zanim napiszesz, że to wcale nie było tak jak mówię, to weź pod uwagę wszystkie sytuacje, które miały miejsce (nawet rozpiszę Ci to ładnie w punktach).

Po pierwsze, Twój udział na grupie na FB, która w ostatnim czasie zaczęła Wam służyć po to, aby oczerniać Rufusa i Administrację (zanim zaprzeczysz, to powiem Ci, że mam screeny tego co Ty i Twoi koledzy pisaliście m.in. o Insanie czy o mnie).

Po drugie, wiedziałeś o tym, że Mdeath i Lemon mają zamiar złamać regulamin, żeby wejść na HNS i obrazić Rufusa, a jednak nic z tym nie zrobiłeś, a wystarczyło tylko napisać do kogoś z Administracji (tu również posiadam screena nie tylko z SB, gdzie Lemon dostał bana na kilka kont, ale także zdjęcie, na którym Mdeath prosi któregoś z Was o podanie kodu STEAM GUARD, aby zalogować się na czyjeś konto). Nie wiem czy wiesz, ale to jest tzw. "multikonto", a Ty nie tylko nie zgłosiłeś tego, ale również brałeś udział w organizacji takich dziecinnych akcji.

Po trzecie, twierdzisz, że ten skrót oznacza "jestem rakiem", więc teoretycznie masz rację i nie powinienem się o to czepiać (tym bardziej, że to Twoja sprawa czy dasz coś takiego do nicku czy do nametagu), ale nawet nie masz pojęcia jaki byłem zaskoczony, gdy odkryłem, że ta końcówka pojawiła się już wcześniej u innego gracza i jaki to dziwny zbieg okoliczności nam się trafił, że owym graczem był Lemon, z tą różnicą, że on nie ukrywał tego co znaczy ten skrót przez co od razu zarobił bana za obrazę i multikonto w jednym od innego Administratora. Widzisz jakieś powiązanie? Jeśli nie, to polecam jeszcze raz przeczytać punkt pierwszy i punkt drugi. W praktyce miałem więc podstawę sądzić, że Twój skrót oznacza to samo, a nie, że oznacza to np. "jem rabarbar". Swoją drogą, słyszałem, że była kiedyś moda na końcówkę "JD", ale o "JR" nie słyszałem.

Możemy debatować nad tym czy ten ban był słuszny czy nie, ale musisz zdać sobie sprawę, że sam sobie na to zapracowałeś, siedząc i udzielając się na takiej grupie jak ta. Nie do mnie należy decyzja czy powinieneś czy nie powinieneś otrzymać unbana, ale na pewno cała ta sprawa nie jest jednoznaczna i ma jakieś drugie dno, bo bez powodu nie ustawiałbyś skrótu, który stosowali inni ludzie z tej Twojej grupy, a dobrze wiem co oni sądzą/sądzili o Rufusie (mam też screena, na którym widać jak jeden z Twoich kolegów wyzywa Rufusa, a Ty Bob na pewno wiesz o czym mówię, bo skopiowałem Ci niektóre części z mojej rozmowy z Mdeathem), a z tego co mi wiadomo trzymasz się/trzymałeś się z nimi blisko i byłeś też jedną z nielicznych osób, które od razu się za nimi wstawiło i żądało dla nich unmute/unbana. Nie jestem w stanie powiedzieć czy zachęcałeś ich do tego czy tylko czytałeś ich "plany", ale to i tak nie zwalnia Cię od obowiązku poinformowania Administracji o tym co Ci gracze zamierzali zrobić (raczej bym się skłaniał ku stwierdzeniu, że im w tym pomagałeś, bo nieraz widziałem Cię z nimi na serwerze i to akurat wtedy, gdy coś się działo). W dużym uproszczeniu chodzi mi o to, że cała ta sytuacja jest dziwna, bo to gadanie, że nagle zachciało Ci się zmienić nick i to akurat z taką końcówką nie jest zbyt przekonujące. Zresztą, nie tylko ja wiem co Wy tam wypisywaliście, a zapewne to tylko mały zalążek tego, bo nie zdziwiłbym się, gdybyście mieli jeszcze więcej rzeczy np. na PV, do którego nie mam dostępu.

 

PS - Nie wiem czy wiesz, ale zwrot "sklej pizdę" w Twoim temacie o degardzie dla mnie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że nie byłeś obserwatorem, a czynnym inicjatorem tej całej farsy z Mdeathem i Lemonem.

 

 

 

 

 

 

 

 

"Młodych Gniewnych" pierwszy raz słysze o takiej grupie

po drugie mdeath i lemon zasłużyli sb na bany 

a to za udział w grupie na fb jest ban to nie wiedziałem

ja pisałem tylko o rufusie ale za pisanie na fb chyba nie ma bana 

nie wiedziałem że lemon ma zamiar złamać regulamin i włamać się na serwer

to fajenie że osoba za administracji też jest na tej grupie i o wszystkim wiedziała tą osobą jest element więc jako admin powinien zareagować na łamanie zasad

nie widze żadnego powiązania z lemona tagiem

JR oznacza jestem rakiem

Ta grupa nie należy do mnie

a pozatym nawet lubie rufusa

w niczym nie pomagałem

spytaj się Elementa on jest w tej grupie

Edytowane przez Kosmiczny JR
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Według mnie to wszyscy z tej "grupki wzajemnej adoracji " powinni polecieć na zawsze i skończyłaby się dziecinada. Siedzisz z nimi i wiesz o wszystkim a później udajesz niewiniątko. Akurat teraz jak zaczęły się jazdy z Lemonem i Mdeathem to wpadłeś na pomysł żeby ustawić sobie nick Kosmiczny JR ? Ciekawe dlaczego... 

Jak dla mnie to jest zwykła zniewaga i próba wyśmiewania sie z Rufusa a ,że nie ma w tego w regulaminie to nie mogą Cie zbanować przecież... 

Jak dla mnie ban jest słuszny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

43 minutes ago, Kosmiczny JR said:

 

 

 

 

 

 

 

 

"Młodych Gniewnych" pierwszy raz słysze o takiej grupie

po drugie mdeath i lemon zasłużyli sb na bany 

a to za udział w grupie na fb jest ban to nie wiedziałem

ja pisałem tylko o rufusie ale za pisanie na fb chyba nie ma bana 

nie wiedziałem że lemon ma zamiar złamać regulamin i włamać się na serwer

to fajenie że osoba za administracji też jest na tej grupie i o wszystkim wiedziała tą osobą jest element więc jako admin powinien zareagować na łamanie zasad

nie widze żadnego powiązania z lemona tagiem

JR oznacza jestem rakiem

Ta grupa nie należy do mnie

a pozatym nawet lubie rufusa

w niczym nie pomagałem

spytaj się Elementa on jest w tej grupie

Sam do tej grupy chcesz a teraz płaczesz bo bana dostałeś za obrazę Rufusa, bez kitu chłopie śmieszny jesteś, a co do tego twojego rozumowania,, JR jestem rakiem,, to się zgodzę to naprawdę jesteś rakiem a to że Element jest w tej grupie to większość osób nie wiedziała z tego powodu że był on wgl nie aktywny i nic nie pisał, coś jeszcze chcesz komuś zarzucić czy na forum też będziesz robił spam jaki ty biedny jesteś i ciągle piszesz  to JR, ŻAŁOSNY JESTEŚ. Pozdrawiam 😐

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kamodje <3 napisał:

Sam do tej grupy chcesz a teraz płaczesz bo bana dostałeś za obrazę Rufusa, bez kitu chłopie śmieszny jesteś, a co do tego twojego rozumowania,, JR jestem rakiem,, to się zgodzę to naprawdę jesteś rakiem a to że Element jest w tej grupie to większość osób nie wiedziała z tego powodu że był on wgl nie aktywny i nic nie pisał, coś jeszcze chcesz komuś zarzucić czy na forum też będziesz robił spam jaki ty biedny jesteś i ciągle piszesz  to JR, ŻAŁOSNY JESTEŚ. Pozdrawiam 😐

O już przyszedłeś z polecenia elementha a pozatym wyrzucił mnie z tej grupy admin tej grupy elementh

Edytowane przez Kosmiczny JR
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Nie mój dział, ale żeby lepiej zrozumieć sytuację, to chyba powinien tu się wypowiedzieć @Elemen[T]. Skoro wzywają Cię, że coś wiesz, to przedstaw swoją wizję tego, co było.

 

Ogólnie, jeśli dobrze zrozumiałem sytuację, to jestem za UB. Gość nie zrobił nic poza "JR" w nicku, co wg mnie jest przesadą do bana.

 

P.S. Mnie też rozsierdza jak widzę JD, ale nie wiem, czy warto robić dramę konkretnie o 2 litery (dobra, ja mam gorzej, bo o dissie każdy słyszał xD).

P.S.S. HNS coraz bardziej przypomina JB – kłótnie małych dzieci, czasem po obu stronach 😛

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kamodje <3 napisał:

Wypowiedział bym się o tobie ale mi nie wypada bo trochę szacunku mam ale czekam z niecierpliwością na tyralnie na ts globalelite.pl ☺️

ja już tam jestem a tak w ogóle  to polecam tego ts

Edytowane przez Kosmiczny JR
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dante napisał:

Nie mój dział, ale żeby lepiej zrozumieć sytuację, to chyba powinien tu się wypowiedzieć @Elemen[T]. Skoro wzywają Cię, że coś wiesz, to przedstaw swoją wizję tego, co było.

 

Ogólnie, jeśli dobrze zrozumiałem sytuację, to jestem za UB. Gość nie zrobił nic poza "JR" w nicku, co wg mnie jest przesadą do bana.

 

P.S. Mnie też rozsierdza jak widzę JD, ale nie wiem, czy warto robić dramę konkretnie o 2 litery (dobra, ja mam gorzej, bo o dissie każdy słyszał xD).

P.S.S. HNS coraz bardziej przypomina JB – kłótnie małych dzieci, czasem po obu stronach 😛

BIedne Jb ;(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Zacznijmy od początku naszej wędrówki pod tą prośbą. Nie wiem, czy wiecie, ale jeżeli chcecie sobie pogadać to na GE posiadamy serwer ts3 jak i dc, więc zbędny spam proszę załatwiać tam, albo skończycie jak wasz "kolega". Pongi, prosiłbym Cię o to, że jak już się wypowiadasz, to chociaż z jakimkolwiek sensem :v Cool, czytasz z fusów co zrobił, a czego nie? Bo jakoś nie kojarzę Ciebie, żebyś widział tą sytuację :v Dante 14. Wypowiadaj się w tematach które dotyczą Ciebie lub które są w jakiś sposób z Tobą powiązane. Bezsensowne pisanie w tematach z działu, które Ciebie nie dotyczą będzie karane!.

Proszę Cię, żebyś przestrzegał tego, zwłaszcza, że na HNS to ja przez całą moją kadencję widziałem Cię może z 2-3 razy :v.

Ale przechodząc już w końcu ostatecznie do prośby o ub. Kara może i faktycznie przesadzona trochę, ale nie zaprzeczysz, że ostrzegałem Cię. Jak na początku nazwałeś mnie "hipokrytą", to nie miałem ochoty dawać ci tego ub, ale ze względu na to, że okazujesz chociaż trochę skruchy pisząc m.in. post z przeprosinami i obiecując poprawę skracam karę do jutra (nie podam konkretnej godziny, bo nie wiem o której znajdę na to czas). Ale jeżeli sytuacja się powtórzy, to niestety wróci pban.

Tyle z mojej strony, powodzenia na nowej drodze życia ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...