Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie :)


magicat

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: c o o l

Wiek: 15 

Coś o sobie: Mam na imię Hubert, lubię zwierzęta, zainteresowania; gaming;informatyka. Od paru lat zajmuje się tworzeniem grafik
komputerowych. Potrafię tworzyć krótkie animacje. Lubię pomagać, radzę sobie w trudnych sytuacjach. Potrafię pracować w grupie. Mam sprawny
mikrofon, raczej nie mam żadnych wrogów na serwerze. Bardzo dobra ortografia, jestem w stanie dużo czasu poswiecic serwerowi

Znajomość SM: Powiedzmy że 5,5 bo wszystko przecież jest do wytłumaczenia. Myślę że kwestia miesiąca i będzie około 7.

Doświadczenie: Myślę że wystarczające. Kiedyś na 1.6 byłem opiekunem serwera.

Link do gametracker'a: 
https://www.gametracker.com/player/c o o l/188.68.252.62:27015/
może być mniej godzin ale ogólnie gram bardzo długo na tym serwerze, poprostu zmieniałem konto na steamie. rok napewno łącznie jest. dużo
wiedzy w tym czasie zdobyłem

Kontakt: mam paru adminow w znajomych na steamie w tym boba,moge podac facebook jesli to konieczne
Edytowane przez c o o l
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
2 godziny temu, c o o l napisał:

@AZZTORM jest możliwość że jak poprawie minusy, wiek przejdzie?

To już zależy od Boba.

 

Co do podania to jestem na NIE

Masz zaledwie 15 godzin przegranych na serwerze i ja osobiście nie widziałem Cie ani razu. Pograj z nami troche ,daj sie poznać i pokaż ,że zasługujesz na admina.  

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nie kojarzę Cię za bardzo z serwera, spotkałem Cię dzisiaj pierwszy raz, co jest dziwne jeżeli mówisz, że posiadasz roczny staż. Podałeś tylko jeden link do gt, według którego przegrałeś nie całe 1000 minut. Jeżeli grałeś pod innymi nick'ami powinieneś wkleić linki także do nich. Kolejną sprawą jest wiek, nie spełniasz wymagań co do niego. W mojej ocenie nie byłby to problem, aczkolwiek problemem jest to, że nie przeszedłeś mutacji. Zaciekawiło mnie również twoje doświadczenie, ciężko jest mi uwierzyć, że posiadałeś opiekuna w tak młodym wieku, do tego w CS'ie 1.6. Na chwilę obecną jestem na nie

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie będę się rozpisywał w plusach i minusach, bo po pierwsze była by to strata czasu, a po drugie nie widzę w ogóle albo mało plusów. Jeżeli chodzi o wiek, to są wyjątki, ale szukamy administracji od 16+. Co do doświadczenia przypominasz mi jednego byłego Admina, który przechwalał się swoimi umiejętnościami w pisaniu i dodawaniu pluginów, a teraz wyłudza pieniądze od dzieci z JB. Jeżeli chcesz z sm 5,5 (nw co to oznacza, że 5 umiesz dobrze, a ten 6 tak w 0,5? Chyba, że nie czytałeś skali :v) przejść na 7 w miesiąc, to nie wiem co ty byś musiał zrobić :v. Jeżeli grałeś wcześniej, to może dałbyś link do GT? Bo na słowo harcerza nie uwierzę bez konkretnych argumentów. Co do opiekuna w cs 1.6. to nie wiem czy warto jest się odnosić, bo wątpię, że miałeś powiedzmy 13-12 lat i byłeś opiekunem w 1.6., gdzie tam nie mając 16 lat byłeś zgnojony na co drugim serwerze :v. Aktywność też taka sobie i brak mutacji. Na sam koniec zostawiłem to, co najbardziej mnie zirytowało, czyli plagiat moich pomysłów i wsadzenie ich na forum na siłę jako swoje 5 postów, żeby napisać te podanie, żałosne.. Jestem na NIE,  odrzucam, spróbuj kiedyś tam :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...