Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o unbana


gruby GLOBALELITE.PL

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że się wtrącam ale od kiedy podskakiwanie na scrollu (potocznie bh) jest karane banem? Nie mam nic do gadania, rozumiem ale jeśli banujesz osobę z topki Rufus to osoby które też potrafią bh to też powinny dostać bana czy jak? Nie rozumiem powodu nadania tego bana. Sam używam scrolla żeby wychodziło bh, ponieważ w niektórych sytuacjach jest to przydatne i efektowne. Rozumiem  Grubego bo w jaki sam sposób on używa scrolla jak większość graczy potrafiąca bawić się na movment. Nie chciałbym nic ci Rufus zarzucać ale ty serio rzadko wbijasz na serwa, a jak wbijesz to zobaczysz pierwszą lepszą skargę i banujesz. Proszę żebyś się wypowiedział. Z wyrazami szacunku, Kamodje ❤️

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym dodać że również gram na scrollu i nie widzę sensu banowania gracza z dobrym movementem po 1 akcji, która dla admina wydawała się podejrzana. Również nie trzeba robić wybitnych stref, aby wychodził bunnyhop.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wypowiem, bo Rufus na pw mi napisał żebym ocenił demko

Widziałem demko z 3 razy, żeby być pewnym, najpierw napisze o skakaniu na scrollu, tak, to jest prawda że na scrollu łatwiej sie robi bh, dużo profesjonalnych graczy ma spacje na scrollu, no ale u ciebie, nie widziałem żebyś robił strafa, że jak skaczesz to ruszasz myszke w lewo i w prawo, tak nabiera się prędkość jak sie robi bh, ja moge poznać cheatera po aimie, wh, ale jeżeli chodzi o bh albo autohotkey to sprawa sie komplikuje, bo jeżeli poświęcasz dużo godzin w csgo, to powinieneś bh do perfekcji opanować, ty masz 1,400 godzin w csie, po tylu godzinach juz można takie rzeczy robić, też widze że to twój pierwsze podanie o unbana, a na GT przegrałeś dużo godzin, więc admini pewnie znają cie, jak i twoje akcje, no ale jak grałeś na FFA to tymi bh to już sie nie popisywałeś, więc jak dla mnie coś tam możesz mieć, ale nie jestem 100% pewny, więc jak admini HNS mogą zobaczyć demko i sie wypowiedzieć.

 

auto-20191222-1706-seek_sponge_bob.dem Tu macie demko, początek rundy 4

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
11 godzin temu, Kamodje <3 napisał:

Przepraszam, że się wtrącam ale od kiedy podskakiwanie na scrollu (potocznie bh) jest karane banem? Nie mam nic do gadania, rozumiem ale jeśli banujesz osobę z topki Rufus to osoby które też potrafią bh to też powinny dostać bana czy jak? Nie rozumiem powodu nadania tego bana. Sam używam scrolla żeby wychodziło bh, ponieważ w niektórych sytuacjach jest to przydatne i efektowne. Rozumiem  Grubego bo w jaki sam sposób on używa scrolla jak większość graczy potrafiąca bawić się na movment. Nie chciałbym nic ci Rufus zarzucać ale ty serio rzadko wbijasz na serwa, a jak wbijesz to zobaczysz pierwszą lepszą skargę i banujesz. Proszę żebyś się wypowiedział. Z wyrazami szacunku, Kamodje ❤️

A czy powód bana jest "skakał na scrollu", czy "bh/autohotkey"? Dałem bana bo wydawało mi się to podejrzane, a po to można się odwołać od bana, żeby wyjaśnić to :v 

 

11 godzin temu, GRUBYOU1337 napisał:

Moim zdaniem to nie rufus powinien oceniać czy mam auto bh tylko na przykład Element który gra częściej na serwerze i też umie robić dobrze bh.

Najlepiej mi dajmy degrada i sprowadźmy specjalną komisje, żeby siedzieli i sprawdzali, czy na pewno ma haxy :v

Ostatecznie daje UB bo nie jestem w 100% pewny. Koniec tematu.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...