Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

un ban


BIEDRONECZKA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:biedroneczka

UNBAN/UNMUTE: UNBAN

STEAM_ID:STEAM_0:1:459196421

Admin który cie zbanował: insane

Powód Bana: wyzywanie,obraza graczy

Wyjaśnienie: Przepraszam za swoje zachowanie. Przyznaje się z tym obrażaniem obiecuje że się poprawie. Czasem wybucham emocjami i nie panuje nad tym. Obiecuje że nie bedę już nikogo wyzwać, Proszę o skrócenie  bana.

 

Edytowane przez BIEDRONECZKA
.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja kazałem dać Insane'owi ze względu na to, co zobaczyłem oglądając te demko http://bigbrother.globalelite.pl/hns/auto-20191223-2026-seek_PIXEL_HOUSE_v2.dem. Nie słychać tutaj, żebyś wybuchł, ale że robisz to z premedytacją. Poza tym, przyznałeś się do winy i ja nie wierze w twoją poprawę, raczej oczywiste dlaczego :) Jestem na NIE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jeżeli uważasz ,że się poprawisz to ja byłbym w stanie Ci zaufać i skrócić tego bana albo zamienić na mute.  Z drugiej strony wiadomo ,że nie jest to Twój pierwszy ban tutaj i Rufus zna dużo lepiej sytuacje niż ja , więc zostawiam te decyzje jemu.

Edytowane przez Insane
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Witam. Znam Biedroneczkę od bardzo długiego czasu. Kiedyś był toxiciem nie do zniesienia. Po upływie ponad 1.5 roku zmienił się na lepsze. Mniej wyzywa oraz zaczyna zachowywać się dojrzale. Moim zdaniem nie zasługuje na perm bana ponieważ zmienił się bardzo. Przykładem tego jest Koozi który był kiedyś toxiciem ale zmienił się i zachowuje się dojrzale. Moim zdaniem wypadało by dać mu szanse.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...