Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanko By Sadyba


Sadyba

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:Sadyba
Ilość przegranych godzin na serwerze*:W tej edycjii nie mam jeszcze 60 godzin(Bo jest od niedawno wiadomo xd) lecz z poprzedniej by się znalazło pewnie koło 80-100 łącznie.
Wiek:18
Steam ID:STEAM_1:0:499962867
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: od 2-4 godzin(często więcej)
Miałeś kiedyś u nas bana?: Nie 
Doświadczenie w adminowaniu: Posiadałem kiedyś administratora na tym serwerze, oraz dawno w csie 1.6 na jakimś servie.
Umiejętność obsługi komend SourceMod: 6/10
Dlaczego miałbyś dostać admina:Ponieważ już kiedyś posiadałem rangę administratora znam się na tym i chętnie pomagam graczom gdy czegoś nie wiedzą czasem nawet poprawiam administrację jak ktoś się pomyli. Jestem osobą miłą kreatywną ludzie mnie lubią i sądzę, że mi ufają.
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie
Znajomość Regulaminu: 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nicki na których grałem:

https://www.gametracker.com/player/Sadyba/188.68.252.62:27016/

https://www.gametracker.com/player/BadPolitologue/188.68.252.62:27016/

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jestem na TAK.

Bo widzę tu głównie plusy i wiem jakie masz umiejętności, ale co z powodem twojego degrada, czyli Vac? 

Jakby rozumiem, że to było bardziej for fun i każdy (prawie każdy) o tym wiedział, ale nie wiem, czy ten Vac z kiedyś nadal cię stawia na przegranej stronie. (Jak dla mnie to minęło dużo czasu i chyba można "zapomnieć" o tym).

Nie będę dokładnie wymieniać plusów i minusów, bo wypiszą to inne osoby milion razy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Oj, Sadyba, szkoda by się nie odezwać :d

Hm...

+ doświadczenie

+ staż na naszym serwerze

+ regulamin

+/- zabawny, jeśli trafi w odpowiedni humor, bo jest dość kontrowersyjny ;)

- toxic

- VAC

 

Osobiście Cię lubię i wiem, że się nadajesz na to stanowisko. Ale nie wiem, czy powinniśmy przyjąć na to stanowisko (jako sieć serwerów CS:GO) człowieka, który dostał VACa za czity będąc adminem. Uważam, że to niepoważne i choć wierzę, że bywają (bywają, nie zdarzają się na codzień ;) ) VAC'i bez powodu, to wszyscy wiemy, że ten nie był :/

Zły przykład dla sieci moim zdaniem, jestem na NIE.

Nothing personal, mate Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xD, śmieszy mnie trochę to, że ktoś pisze o dawnym vacu, jeśli osoba która miała vaca już nie czituje i się zmieniła , co można zauważyć jeśli gra się z tą osobą lub gada, to po jaką cholerę to wspominać i dawać jako minus, przecież nikogo to na serwerze nie obchodzi czy ktoś miał vaca czy nie , przecież gościu nie wchodzi na serwer i nie pyta się innego ( ej ten typ miał vaca? , jesli tak to pierdziele nie gram ).  myśle nawet, że raczej każdy ma to gdzieś xd. A jeśli tak bardzo to serwerownie obchodzi to czemu żaden z graczy nie składa lub nie składał zażalenia o to że ktoś miał kiedyś vaca a ma lub miał admina. Co do toksyczności 80% prawda

 

Co do podania , to raczej zadania tu nie mam bo nie gram , ale jako stary gracz znający osobę piszącą podanie wypowiadam się na temat minusów. 

Edytowane przez JSH
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Na +

+ Wiek 

+ Doświadczenie 

+ Rozpoznawalność

+ Przyjazny

+ Mutacja 

Na  -

- regulamin ( 10/10??? Trzeba by jakiś test zrobić xD )

- kłótnie 

Nie lubię ludzi którzy często się kłócą i są toksyczni jednak ty ,,nadrabiasz'' to poczuciem humoru. Koniec końców jestem na TAK, ale jak dla mnie powinieneś dostać strażnika na okres próbny przynajmniej na 2 tygodnie bo juz widzę jak kogoś dla beki banujesz Keppo xD

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...