Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o UB


Oskar69899

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: TEG Oski69899

SteamID:STEAM_1:0:449619968

Admin który cię zbanował:Nie znam nawet nicku danego admina.

Powód bana/mute: Powód nie został opisany, bodajże cheaty...

Długość bana/mute: Perm

Data i godzina, o której dostałeś bana: 26.12.2019r.  15:40 około

Mapa na jakiej dostałeś bana: Mirage

Demko z mapy:Nie posiadam, ponieważ email przyszedł dopiero teraz z aktywacją konta na forum.

Wyjaśnienie: Zostałem zbanowany bez powodu, gram na tym serwerze już sporo czasu jestem w top 1, zakupiłem vipa, którego miałem zamiar  kontynuować co miesiąc,  a z większym stażem gry postarać się o stanowisko admina. Na serverze  wydaje mi się, że jestem mile witany, jednakże jestem też tylko człowiekiem i nerwy mi też puszczają. Zostałem zbanowany na mapie mirage ponieważ strzeliłem głowę ze scouta na midzie(tak mi się bynajmniej wydaje, bo wtedy wywaliło mnie z powiadomieniem bana). Na tym koncie wszystkie godziny mam przegrane legalnie bez żadnych wspomagaczy, każdy admin który był na serverze kiedy ja byłem nie zarzucał mi oszustwa, z Noskillem gram w tą grę już bardzo długo więc nie rozumiem dlaczego zostałem zbanowany wydając pieniądze na VIPA. Prosiłbym o szybkie rozpatrzenie sprawy. (staram się o utrzymanie pozycji w rankingu, ale teraz nie ma możliwości grania...)  Rozumiem, że konto wydaje się podejrzane, ale nie jest to powód do bana po jednym przypadkowym strzale... Chciałbym wiedzieć kto mnie zbanował.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Dane bana:

http://globalelite.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1%3A0%3A449619968&advType=steamid&Submit

 

Ode mnie dostałeś.

"Jestem top1 na serwerze" - czy to Cię wyklucza? Wręcz przeciwnie, cziter też mógłby być top1.

"kupuję VIPa" - czity też się kupuje, a są znacznie droższe niż nasz VIP.

 

Nie zbanowałem Cię za jedną akcję, tylko za cały mecz. Szkoda, że piszesz teraz, bo nie pamiętam już całego meczu.

 

Chyba to jest to demko: http://ewel2.globalelite.pl/mir/auto0-20191226-081443-878609730-de_mirage-GLOBALELITE.pl___FFA___Skiny___Kosy___Rekawiczki.dem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wypowiem!

Zaczne od tego, że masz Steam konto 0, 8 stopien w csie, zero medali, masz tylko csa, żadnych innych gier nie masz, masz 6k godzin w csie, jak dla mnie to są boostowane godziny na jakieś stronie, jak dla mnie konto do cheatowania.

 

2: Twoje zagrania są podejrzane, raz na trainie miałeś sytuacje 1v1 na bs a, ty byłeś e-box, a przeciwnik był na pozycji "Z" czyli connector, ty podchodziłeś na side i wcelowałeś się na connectora, olewając inne pozycje, typek z connectora chciał wyjsc a ty strzeliłeś za wczesnie, nawet typka nie było widać, tak trochę mi jak innym graczom śmierdziało wh.

 

3: Twoje zachowanie jesteś toxic, jak najgorszy gracz ciebie zabije to już lecą teksty pod tytułem "kurwa jakiś jebany bot mi zajebał" albo inne teksty.

 

4: I co z tego ze kupiłeś VIPA? mieliśmy już dużo ludzi którzy kupili vipa a i tak chitowali, to żadne wytłumaczenie, i z tą topką to widziałem cię na top 1, ale to tez nie jest dobre wytłumaczenie, cheater tez może być top 1.

 

5: Dante starał się znaleść demko żeby potwierdziło się ze masz WH, no ale narazie nie możemy znaleść demka :v dzisiaj jak wstane to tez pomogę znaleść demka które może udowodnią ze masz WH albo i nie zobaczymy.

 

6: Dużo ludzi się na ciebie skarżyło, ze masz takie timingi ze szok, raz poszedlem na spec i ogladałem ciebie żeby tak ocenić czy coś tam możesz mieć, jak zobaczyłem twoje konto steam to miałem oczy jak 5zł, 6k godzin z kontem które wyglada jak na cheatera, twój styl gry jest agresywny i pewny siebie, no ale czasami olewasz nawet 3 pozycje i wcelowujesz się AKURAT TAM gdzie jest przeciwnik.

 

7: Nie wiem czy to byłeś ty, ale jak dostałeś bana na tym koncie to widziałem gracza o tym samym nicku co ty, jak ja wszedłem na serwer to już opuścił grę, dziwne co nie, jeżeli to byłeś ty to znaczy ze to jest multikonto, a jeżeli dostałeś bana na tym koncie, i stworzyłeś nowe konto i wszedłeś na nie na serwer, to złamałeś regulamin, tylko teraz pytanie, czy to byłeś ty? bo jeżeli tak to nie powinieneś dostawać ub za to, tak jest napisane w regulaminie, powtarzam jeżeli to byłeś ty, bo niewiadomo.

 

 

Tyle mam do powiedzenia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • VIP

Poprawka, prawidłowe demko jest TUTAJ 

 

Z tego co widzę, to ban został nałożony przez dziwną reakcję na midzie, poprzednie rundy z tym meczu nie wskazują na używanie wspomagaczy. Jak dla mnie na bana za mało, ale nie do mnie decyzja należy. Moim zdaniem ban nie do końca słuszny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Po pierwsze, gram w tą grę na pewno więcej niż połowa z was, po drugie, mam słuchawki i słyszę kroki przeciwnika, po trzecie, godziny są nabijane legalnie, po czwarte, ja nie wchodziłem z multi konta, sprawdź sobie IP logowania. Co do toxica, fakt, jestem dość wybuchowy, ale to właśnie z tego, że wiem jak gram i na co mnie stać, dlatego się denerwuję jak ktoś mnie zabje. Szanuję Twoje zdanie jak najbardziej, ale ja nie cheatowałem, ani nie wchodziłem z multi konta. Uważam, że zasługuje na UB, bo nic złego nie zrobiłem a VIP do dziś mi się marnuje. A co do tego traina, daj demko, to się wypowiemy oboje :) Gram traina, dusta i mirage, od bardzo dawna, są to mapy które nic a nic się nie zmieniiły(poza dustem) i miejscówki gdzie może znajdować się przeciwnik sprawdzam. Jestem głównie snajperem i gram awp bardzo często... Więc mam już reakcje i pamięć mięśniową. Nawet nie macie demka z mapy gdzie zostałem zbanowany, a mnie banujecie.  Bo to naprawdę nie jest fair wobec mnie...   Jest mi przykro z tego powodu, że przegrałem już dość sporo czasu na tym serverze, a dostałem bana po kilku rundach przez admina  którego nawet nie znam bo nie widuje go praktycznie na serverze, a podkreślam że byłem na nim CODZIENNIE...

Pozdrawiam Cię Michu.

Edytowane przez Oskar69899
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko co noskill dał

Jak dla mnie to za mało, taka jedna akcja to jeszcze nie dowód że coś masz

Ja jestem za UB, bo widać jakie masz argumenty, a co do tego traina to szukałem demka no ale kurde są tak pomieszane jak makaron spaghetti, juz poddałem sie w szukanie tego demka.

Wgl szacun za wyrozumiałość i szacunek jaki dajesz tutaj ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...