Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Unban


jepek3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick, na który dostałeś bana: NeQQ
SteamID, na które dostałeś banahttp://steamcommunity.com/profiles/76561198187094906/
Admin, który cię zbanował:Nie pamiętam to sie stało nagle.

Powód bana: Wszedłęm na serwer, powiedziałem Siemka all czy cos w tym stylu poczym odpowiedziała mi jedna osoba wieć Ja powiedziałem :Ale dzisiaj rozmowni widze" i zaraz usłyszałem "Ja ci nie odpowiedziałem" po czym wywaliło mnie z serwera było to wczoraj. Dzisiaj tj 06.01 próbowałem wejść na serwer ponieważ myślałem, że ten "ban" był na kilka minut, lecz bana nadal posiadam. Dziękuję.
Długośc bana:Nie mam pojęcia
Dlaczego miałbyś dostać UnBana:Wytłumaczyłem wszystko w powodzie. Ale czy to jest dostateczny powód, a żeby dostac bana..?? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ciebie zbanowałem pod nickiem PADMÉ AMIDALA. Ban już minął więc możesz grać - był na jeden dzień.

Powiedziałem "a ja Ciebie żegnam" a nie "Ja ci nie odpowiedziałem". Przypomnij sobie jak mnie wyzwałeś od "jebanego śmiecia" tego samego dnia kilka godzin wcześniej na mapie legoremix, notabene na mapie legofort też zdążyłeś już kogoś obrazić.

Bana miałeś dostać na remixie ale mi uciekłeś. Trochę kultury człowieku i nie zgrywaj niewinnego dziecka bo leciałeś równo po ludziach na tej poprzedniej mapie.

Cyberprzemoc może nie jest karalna w Polsce ale zniesławienie już tak... zastanów się pięć razy zanim coś powiesz. 

 

Następnym razem jak kogoś obrazisz dostajesz perma chłopak, normalnie wklejam za takie teksty na tydzień.

 

Do zamknięcia, pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...