Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na admina


Oskar69899

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:TEG Oski69899

Wiek:18lat

Coś o sobie:Na imię mam Oskar, liczę za sobą 18 wiosen. Osiemnastkę skończyłem w Październiku. Chodzę do 3 klasy technikum o profilu hotelarskim. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną, freestyle footballem i sztukami walki. Jestem na ogół miły, ale fakt często daje się ponieść emocją bo też jestem tylko człowiekiem, który uczy się na błędach.   Wydaje mi się, że jestem dość rozpoznawalny na serverze, nie mam na myśli tego, że każdy mnie lubi, ale większość wie kim jestem :D

SteamID: STEAM_1:0:449619968

Znajomość SM:4/5

Znajomość Regulaminu:Na pamięć nie znam, ale myślę, że poza przeklinaniem go nie łamię w żaden sposób :D

Ilość godzin w CS:GO:Będzie ponad 6k

Ranga CS:GO:Był supreme, teraz ranga się przedawniła bo dawno mmów nie grałem, głównie na waszym serverze siedzę :3

Dlaczego Ty?: Uważam, że dałbym sobie radę ze stanowiskiem admina. Posiadałem już go na niejednym serverze. Jestem bardzo często, a dużo osób używa wspomagaczy, a ja nie mogę nic z tym zrobić, poza napisaniem do Noskilla, który też ma prywatne życie a ja mu je zatruwam pisząc czy może wbić na server bo hax ;-;. Drugi miesiąc już kupiłem VIPA i zamierzam to kontynuować i myślę, że jeżeli chodzi o składki admińskie(jeżeli tak owe są) to będę kupować co miesiąc VIPA :D. Jestem dość aktywnym i wygadanym graczem(czasem nawet za bardzo ;-;) ale myślę, że to nie stanowi żadnej przeszkody do przystąpienia do tego stanowiska.

Link do gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/TEG Oski69899/91.234.146.169:27315/

Kontakt: email:[email protected] FB Oskar Carlos Ruciński.(głównie kontakt przez FB :D )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oski

+ Godzinki (CO? 6k? Jakim cudem? Przecież ja miałem najwięcej, na tej serwerowni :(, no cóż, korona idzie do ciebie)

+ Ranga

+ Strzela dobrze

+ Wiek

+ SM

+ Aktywność

- Regulamin (Brak emotki)

- Rage (Czasami takie poważny rage ci sie aktywuje)

- Raz zbanowany na podstawie chitów

 

Oski, jesteś graczem, który wchodzi na FFA codziennie, jesteś dobrym graczem, no ale admin ma być opanowany, ja jak i inni admini wiemy że masz takie momenty że jesteś bombą która czeka aż wybuchnie.

Ja jestem na NIE

Mimo to, że masz więcej + niż -, no ale ta toksyczność mi przeszkadza, fakt jesteśmy ludźmi którzy popełniają błędy, i się na nich uczymy, no ale u ciebie, nie stało się 1 czy 2 razy, ale dużo razy, admin ma dawać przykład serwerowi, czasami robisz na serwerze negatywną atmosferę. 

Jak poprawisz tą toksyczność to zmienię zdanie, no ale narazie na nie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • VIP

Również jestem na NIE przez zachowanie jakie widać na serwerze. Zbyt często widać, jak wdajesz się w konflikty słowne z różnymi graczami, co nie idzie w parze z adminowaniem.

Od wielu graczy również się nasłuchałem na temat Twojego negatywnego zachowania, z przyczyn myślę jasnych nie będę mówił, co i od kogo słyszałem, myślę, że w pierwsze zdania ode mnie wystarczą : )

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Dużo nie będę się rozpisywać bo przedmówcy już to zrobili. Jesteś toksyczny... Ile to razy musiałem Cię upominać ze słownictwem (raz ci gaga dałem), nie panujesz nad sobą, a zwłaszcza wtedy, gdy ktoś Cię zabije (jakby to było czymś niezwykłym). U innych graczy też masz opinię osoby toksycznej która nie panuję nad sobą. Popracuj troszkę nad samokontrolą i wtedy próbuj. 

 

Jestem na NIE 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Myślę że jak większość osób się już wypowiedziała to dam już sobie spokój z tym adminem. Fakt, zgodzę się z tym że jestem wybuchowy i nie neguje zdania, ale uważam, że jak na serverze bywa się rzadko i nie ma żadnego admina to dodatkowa para rąk się przyda, ale cóż to tylko moje zdanie.  Czesti tez ma racje, ale zdanie w nawiasie " jakby to było czymś niezwykłym" było bez sensu... Tłumacząc Ci, to jeżeli grałbyś tak jak ja i reprezentował drużynę w różnych turniejach to byś wiedział, że jak ginie się z rąk gracza początkującego to emocje biorą górę, ale nie wiesz więc niepotrzebnie się wypowiedziałeś na temat, który nie masz pojęcia, ale powyższe argumenty popieram.  Tak więc myślę, że temat można zamknąć, ja postaram się trzymać nerwy na wodzy, nabrać trochę cierpliwości, więcej dystansu do wszystkiego i spróbuje za 2-3tygodniie. Dziękuję tym co się wypowiedzieli. Do usłyszenia na serverze :D<3

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Oski, patrzę na pryzmat Twojej gry na serwerze, a nie na Twoje turnieje czy co Ty tam grasz. Taki jest fakt i nie bez powodu to wziąłem w nawias. Zdanie swoje podtrzymuje, ale duży plus za to że jednak widzisz swoje błędy. Do zobaczenia na na serwerze ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...