Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Rezygnacja


Beluga

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym chciałbym złożyć rezygnację ze stanowiska Administratora HNS. 

1. Na samym początku tego "eseju" chciałbym zaznaczyć, że nie zamierzam przechodzić na żadną inną serwerownię, choć oczywiście może się zdarzyć sytuacja, w której spotkam się z którymkolwiek z graczy na jakimś innym trybie typu PropHunt, Zombie Escape, itd., aczkolwiek z mojej strony będzie to tylko jednorazowe wejście, a nie jakaś dłuższa "przygoda".

2. Jeśli zliczę moje dwa "konta", o których wiedzą wszyscy (łącznie z H@ Administratorami, a przynajmniej z jednym H@ Administratorem, bo to dzięki niemu mogłem wrócić na serwerownię bez tworzenia multikont), to na Globalelite przegrałem jakoś +/- 400h, w tym +/- 300h na HNS. Administratorem na HNS byłem dwa razy, z czego za pierwszym razem rangę straciłem w wakacje ze względu na nieaktywność, która była spowodowana wypadkiem, który przytrafił mi się na drodze, a teraz (w tym przypadku jest to drugi, a zarazem ostatni raz) przez moje osobiste problemy i ostatnie wydarzenia, które miały miejsce na HNS'ie.

3. Moja decyzja o odejściu nie jest spowodowana zwykłym kaprysem czy też niechęcią do dalszej gry w CS'a, bo do tej myśli "dojrzewałem" przez jakieś ostatnie trzy/cztery tygodnie. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy moje życie wywróciło się do góry nogami, tzn. byłem zmuszony do wyprowadzki do zupełnie obcego miasta (i nie, nie jestem poszukiwany czy coś w tym rodzaju jeśli ktoś tak pomyślał) i szukania nowej pracy, a co więcej dowiedziałem się o swojej "przypadłości",  która może być usunięta w dwojaki sposób, tzn. przez operację lub leczenie zachowawcze w postaci tabletek/maści, itd. (nie wiem co będzie u mnie, bo tego dowiem się dopiero po wizycie kontrolnej u lekarza). Przez ostatnie dni grałem też więcej sparingów, mm'ów, itd., co pochłonęło większą część mojego czasu, a także utwierdziło mnie w przekonaniu, że serwery for fun już nie sprawiają mi tyle radości co kiedyś, więc nie widzę sensu w dalszym graniu na HNS, gdzie po paru minutach mam dość bezsensownego latania po całej mapie czy też ukrywania się, bo większość graczy i tak zna wszystkie kryjówki. Jest też jeszcze jeden powód, dla którego zdecydowałem się odejść, ale do teraz nie jestem pewien czy powinienem go rozwinąć czy przemilczeć dla świętego spokoju, bo moje słowa wywołałyby lawinę komentarzy pewnej osoby, na co nie mam ochoty, więc może pozostawię to w sferze domysłów, a osoby, które mają coś wiedzieć to wiedzą.

4. Szczególnie chciałbym podziękować jednej osobie, a mianowicie @Elemen[T]'owi za to co dla mnie robił od samego początku mojej przygody na HNS, tzn. za jego wsparcie, gdy uczyłem się "grać" (chodzi mi o znajomość map, używanie VIP'a, etc.), za jego pomoc, gdy startowałem na Administratora (szanuję za to, że chciało Ci się ze mną siedzieć późnym wieczorem/nocą i rozmawiać/uczyć komend), a także chciałbym podziękować @AZZTORM'owi i @michuba02'ie za ostatnie rozmowy, gdy nosiło mnie z powodu nadmiaru emocji i potrzebowałem osoby, która była w temacie serwerowni, ale nie była bezpośrednio zaangażowana w mój "problem" dot. pewnych sytuacji na HNS, ale o tym później. Jestem też wdzięczny reszcie Administracji HNS za zaufanie i za te wszystkie rozmowy/zabawne akcje na serwerze, a także chcę złożyć małe podziękowanie dla @Dante'go za cierpliwość, którą niewątpliwie nadszarpnąłem parę miesięcy temu, gdy prosiłem o połączenie kont (na pewno pamiętasz o tym problemie z mailem, itd.).

Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam oznaczone osoby oraz wszystkich graczy HNS (na pewno jeszcze do Was zajrzę, ale jako gracz, a nie Administrator).

Edytowane przez Ponizam
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie gram na HNS, ale chce Ci podziękować za pomoc na DR, gdy jeszcze nie umiałem robić tych głupich bhopów. Wiem chyba najwięcej o powodach Twojego odejścia, bo jestesmy przyjaciółmi od wielu lat, ale jestem zdziwiony czemu nie napisałeś o najważniejszym problemie. Choć pewnie nie masz siły się dalej sprzeczać, więc ja też sobie odpuszczę gadanie o tym. Tak czy tak widzimy się na Only Mirage, żeby michubę zabić, co nie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to Rezygnacja
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...