BARTO!

Propozycja Nowych Dźwięków!

Recommended Posts

Cześć! Ostatnio dużo w sumie myślałem nad tą propozycją a wiec jest to propozycja dodania dźwięków typu first kill albo dominujesz i oczywiście na serwer ffa. Myślę że to fajna opcja by była. Gram już długo na tym serwerze i czasami brakuje takich dźwięków a z czego pamiętam muzyka jest wyłączona :< Myślę że fajnie by się przyjęło! Pozdrawiam!

Dla mnie zbędne i irytujące, ale z możliwością wyłączenia tych dźwięków może przejdzie.

Poczekam na więcej opinii. Najpierw ważniejsze są i tak rzeczy, które czekają na wgranie jakiś czas.

• Upvote 1

Ja w sumie jestem neutralny. Pewne jest to że jeżeli ma wejść w życie - musi być opcja wyłączenia tego. Plusami według mnie są tak naprawdę wspomnienia, kiedyś to było prawie na każdym serwerze CS`a 1.6, niektórym się to podobało/podoba (w tym mnie), z drugiej strony w momencie kiedy zabije się kogoś i słychać double kill, triple kill, dominating, mmmmmmmonster kill czy godlike nie słychać poza tym nic innego, dźwięku chodzenia, skakania. Moooże gdyby ustawić jakąś niższą głośność tego - miałoby opcje to przejść u mnie.

• Upvote 2

Dla mnie pomysł fajny, tylko żeby była funkcja wyłączenia tego, bo po prostu nie każdemu może się to podobać. No i dobrą propozycję dał @Saurafelz przyciszeniem tych efektów. Ja jestem za dodaniem tych dźwięków ;)

• Like 1
  • Upvote 1

Funkcja wyłączenia tych  dźwięków to jest mus w tym przypadku bo tak jak @Czesti  napisał nie każdemu może się to podobać. Co do samego pomysłu to jestem za chociaż sam grałbym z wyciszonymi dźwiękami bo tak mi po prostu lepiej :) 

Obgadałem sytuację z adminami i oni są za, ale ja i tak dalej nie jestem do tego przekonany. XD 

Na razie zamknę,  spytam się kogoś z góry co o tym sądzi. 

• Confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.