Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie by Blyetu


Blyetu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nick: Blyetu

Wiek: 23

Coś o sobie: Chyba nie muszę się przedstawiać, ale dla tych co nie znają mnie i moją osobę. Nazywam się Krzysztof mieszkam we Wrocławiu mam 23 lata urodzony 96 roku, moim hobby jest Koszykówka jak i siatkówka dla rozluźnienia lubię sobie pograć w CS-GO po pracy. Z zawodu jestem Hydraulikiem lecz w tym kraju każdy orze jak może. 😛 (Więcej mogę opowiedzieć na PW bo nie lubię się rozpisywać bo nigdy to nie ma końca.)

SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199008065692/

Znajomość SM:  6

Znajomość Regulaminu: ¯\_(ツ)_/¯

Ilość godzin w CS:GO: Będzie około 2900h.

Ranga CS:GO: Na pograniczu MG2 / MGE / DMG

Dlaczego Ty?: Nie mam zamiaru pisać że chcę wesprzeć sieć bo to każdy pisze, chciałbym wesprzeć początkujących graczy w ich rozwoju jak w szybszej reakcji jeśli ktoś używa oprogramowań zewnętrznych bądź zapobiegnięciu kłótni powstałych na serwerze.

Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Blyetu/91.234.146.169:27315/

Kontakt: Na PW. mogę udzielić kontakt do mnie ( nie ważne jaki czy to numer tel. czy e-mail czy coś innego ( nie chce upubliczniać moich danych ))

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blyet <3 

Masz doświadczenie jako admin + opiekun, jesteś rozpoznawalny, no ale co mnie nie pokoi to twoja aktywność,  

image.png.d1d990c0eb7da67aeb718e70eb66e74f.png

Pisze też że przegrałeś tylko 6 godzin na FFA, no tak trochę mało

Na razie jestem na NIE 

Naprawdę jesteś dobrym kandydatem, no ale Comti lubi aktywnych adminów, tak słyszałem

Popraw te godzinki, a moje zdanie zmieni się na zielone tak ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • VIP

Jak Krzysia znam trochę czasu, tak pomimo słabej aktywności mogę powiedzieć, że od kiedy go widziałem pierwszy raz na serwerze, 2-3 dni temu, tak widuję go codziennie. Myślę, że brak tej aktywności można nadrobić, proponowałbym zostawić otwarte podanie, co by zobaczyć, czy się poprawi, ja tak, czy tak na obecną chwilę jestem na tak : )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
14 minut temu, Blyetu napisał:

To prawda godzinki u mnie to tylko kwestia czasu jak ktoś nie wieży zapytajcie osoby grające na Globalowej Kwadratowej masakrze jak w 4 dni miałem wszystko. 😛 Haha
@Ezik

@Rufus

@Magik

@MARTIN

No Blyetu wierze*, ale no. To prawda, większego tryharda nie znam, więc jeżeli to tylko godzinki to wystarczy poczekać. Co do tego, czy jestem na tak czy nie, to już nie ważne, bo nie mój dział :v Wypowiadam się, bo mnie oznaczono🤷‍♂️

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Blyetu napisał:

To prawda godzinki u mnie to tylko kwestia czasu jak ktoś nie wieży zapytajcie osoby grające na Globalowej Kwadratowej masakrze jak w 4 dni miałem wszystko. 😛 Haha
@Ezik

@Rufus

@Magik

@MARTIN

To prawda jesteś spoconym tryhard'em z ręcznikiem na karku więc myślę że te godzinki nabijesz bardzo szybko. Masz raczej więcej plusów niż minusów ale nie wyrażam zdania bo nie gram na serwerze, tak jak Rufus wypowiadam się bo mnie oznaczono

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

To nic osobistego, wiesz, że Cię lubię.

Przykro mi, ale na ten moment odrzucam podanie. 

Ludzie, którzy siedzą na forum znają Cię, spoko, ale ludzie, którzy grają na serwerze już nie do końca, grasz tutaj dopiero nieco ponad tydzień, a wymagania niestety obowiązują każdego.

To nie jest kwestia tylko godzin, ale też rozpoznawalności wśród graczy.

Można powiedzieć, że Czester i noskill składali podania w podobnej sytuacji do twojej. Tak, ale ich podania przyjąłem od razu, bo wtedy potrzebowałem administratora na już, teraz ich już trochę jest.

Pograj jeszcze chwilkę i napisz podanie jeszcze raz, a myślę, że moje zdanie będzie inne. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...