michuba02

Konkurs + Coś nowego na Mirage

Mirage z 1.6 i Source  

12 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Chcielibyście mape Mirage w wersji 1.6 i Source?

Recommended Posts

Siemka gracze

Dzisiaj mam dwa tematy do poruszenia!

Konkurs na Only Mirage

Postanowiłem zrobić kolejny konkurs, bo Dzagu naprawił ranking, już nie miesza graczy z Mirage i FFA, teraz tylko z Mirage daje punkty, więc kolejny konkurs będzie startować. Tak jak w ostatniej edycji, mogą wygrać 3 osoby, jakie będą nagrody?

AWP | Acheron - FT

AK-47 | Elitarny - FT

M4A1-S | Szkło ołowiowe - FT

Jest tylko 1 warunek, musicie obserwować grupę Only Mirage!

Link do grupy: https://steamcommunity.com/groups/Onlymerageglobals

Jak to będzie działać? Osoba która będzie 1 w tabeli, wybiera jakiego chce skina z listy, 2 osoba wybiera kolejnego skina, a 3 dostanie skina który został.

Konkurs będzie trwał do 29 lutego, tego dnia zobaczę kto jest TOP 3, i napisze tutaj osoby które wygrały konkurs 

(Opiekun michuba02, nie będzie brany pod uwagę jak będzie w top 3, to ma być coś dla was, a nie dla mnie!)

Jak ten konkurs będzie udany, to w następnym będą skiny o dużej wartości!

Życzę wam powodzenia i miłej zabawy ;) 

MIRAGE!!!

Kolejna sprawa będzie dotyczyła serwera Mirage, i wpadłem na pewien pomysł, postanowiłem sprawdzić czy inne serwerownie czegoś takiego nie mają, okazało się że nie, mój pomysł jest taki, dodać mapę Mirage z CSa 1.6 i Source, w puli by było Mirage z GO, 1.6, Source.

Na górze macie ankietę, głosujcie ;) 

Chce znać wasze opinie na mój pomysł, a jak macie jakieś swoje propozycje, to dajcie je tutaj, z chęcią przeczytam, i zobaczę czy się nada czy też nie.

Edit: Spędziłem dużo czasu szukając map Mirage w wersji 1.6 i Source, żeby były jak najbardziej podobne, oto takie mapy znalazłem:

CS 1.6 Mirage Map - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1432789144

CS Source Mirage Map - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=123769103

Zapraszam do dyskusji

• Like 2
  • Upvote 1

@SzymenPro Jak jesteś na nie to może mógłbyś  podać argument,oczywiście no offens. (Jestem sam ciekaw jakie mogą być wady wgrania takiego dodatku a może sam się przekonam że to zły pomysł) 

Aktualnie Jestem ZA żeby pod koniec mapy rozpoczynało się głosowanie na: 

1.Mirage (aktualny CS:GO) 

2.Mirage (1.6) 

• Thanks 1
  • Confused 1

1. Szkoda, że nie powiedziałeś mi wcześniej o tym konkursie, bo bym też dorzucił jakieś skiny do puli nagród (może bardziej zmotywowałoby to innych graczy do rywalizacji o top 3). Niemniej, na pewno jest to dobry pomysł, bo takie skiny przysłużą się graczowi nie tylko na Globalelite, ale też na normalnych mm'ach, itd., więc jest to na pewno ciekawsza nagroda od zwykłego VIP'a np. na miesiąc.

2. Co do mapy 1.6 i Source, to na pewno byłoby to korzystne dla całego serwera. Zauważyłem, że wiele osób bardzo lubi grać na Mirage'u, ale nawet oni potrzebują czasem jakiejś małej odskoczni i nie chodzi mi tu o całkowitą zmianę mapy, ale o to, żeby wprowadzić jakąś małą świeżość do gry (choć nadal będziemy grać na Mirage'u, to nie powinniśmy tak szybko popadać w monotonie, bo zajdą jakieś wizualne zmiany). Do tego jak sam powiedziałeś, żadna serwerownia nie oferuje czegoś takiego, co dla nas jest szansą na pozyskanie/przyciągnięcie nowych graczy na nasz serwer, a zwłaszcza miłośników CS 1.6.

• Thanks 1

Konkurs jak najbardziej na plus i żeby wincyj było! :D 

A co do map to bardzo dobry pomysł! Na pewno myślę że więcej graczy przyjdzie na serwer i  żeby się w końcu rozrastał! :) 

b_560x95.png.b7644e43adfb14b454643dc7c3b96221.png

Edited by BARTO!
  • Thanks 1

Ok, głos ludu przemówił:

9 na TAK

3 na NIE

Link do ostatnich poprawek do Only Mirage

Jeżeli macie jakieś propozycje, to kierujcie się linkiem na górze, a ja podam swoją opinie ;) 

A co do konkursu, 29 lutego otworze ponownie ten temat i napisze zwycięzców 

Jeszcze raz powodzenia i miłej zabawy 

Guest
This topic is now closed to further replies.