Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

zbanowany Skarga na gracza.


BIENIUŚ =)

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 17
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie) : Mati 
Nick Oskarżyciela: bieniuS
SteamID oskarżonego: ma już perma i cały czas robi multikonta
Gdzie to się wydarzyło(KONKRETNA MAPA!): cały czas
Data zdarzenia(Godzina): -
Opis Sytuacji: Sprawa wygląda tak, że gracz o nicku Mati który dostał permanentnego bana na JB (a wcześniej już ban na CT) notorycznie
zakłada multikonta, wyzywa graczy, freekilluje w CT i jest toksyczny. Głównie co mape wyzwiska. Jedyny admin banujący i reagujący na to
to Fafik, reszta ma to serdecznie w dupie :)
Dowody: demka z map, gracze potwierdza
Czego oczekujesz: permbana na ip
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy sposób jak wyzwać administarcję a jednocześnie być bezpiecznym : ) moge cię zapewnić że teraz żaden z administratorów nie będzie mieć choćby twoich najmniejszych błędów w dupie, więc radzę się pilnować ;)

A co do skargi to przynajmniej mi podkreślam MI nigdy tego nie zgłaszałeś więc nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz że mam to w 4-rech literach... 

Jest też możliwe że zgłaszałeś to tylko fafikowi i przez to z automatu stwierdziłeś że inni admini mają ta gdzieś, no ale tego już nie wiem.

Tak czy owak gracz powinien dostać perma na IP i o ile się nie mylę można to zrobić przez /admin i wybrać opcję zbanuj gracza na IP czy jakoś tak więc fafik mógł to zrobić odrazu ale przypominam że NIE JESTEM PEWNY CZY JEST TAKA OPCJA!!!

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Skoro Fafik reaguje na to, to czemu nie zgłosił opiekunowi, żeby zmienił bana na IP (Nie wiem jak na jb, ale na HNS admini sami mogą dać bana na IP używając komendy sm_banip) tak jak to Ezik napisał? I według mnie, administracja mogła być po prostu nie w temacie, że jest taka osoba itd., więc nie można mieć do nich za bardzo pretensji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dyskryminować administracji. To, że reaguje na to Fafik to leży w jego interesie. Co do samej skargi to podpisuje się, byłem naocznym świadkiem, że wchodził na serwer pod zmienianymi nickami i pchał się do CT (omijał blokadę).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że o mnie mowa, to z tego co sprawdzałem zmienne IP, więc bez różnicy jakiego bana bym mu dał.

A do @BIENIUŚ =) administracja serwera stara się regulować wykroczenia, ale nie muszą wierzyć na twoje słowo, że to on i bana mu trzeba wlepić bo ja mówię że to on, ja pamiętam głos i zachowania tego Matiego, więc mam jak zweryfikować czy to ta sama osoba na innym koncie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...