f1cu

Dobry wieczór panie i panowie!

Recommended Posts

Siemka! Na imię mi Eryk, jestem z rocznika 02'. Mieszkam w małej wsi - okolice Oświęcima (woj. małopolskie). Postanowiłem przywędrować na forum i się z wami przywitać. Ogólnie, jeśli chodzi o sieć to przeważnie pogrywam na JB. Może wkrótce zajrzę na inne sąsiedzkie serwery (przy okazji możecie mi jakieś polecić pod spodem). Chodzę do technikum, jestem na drugim roku - technikum informatyczne. Mogę wam powiedzieć, że jest śmiesznie. Wybrałem tą klasę, ponieważ siedzę 24/7 na komputerze i nie miałem planów na przyszłość. Chyba dobrze trafiłem bo nauczyciele to cyrk na kółkach. Wchodzę do sali, a facet przykładowo do nas mówi: "dzisiaj was nie ma, siedźcie cicho". Ogólnie za rok mam mieć egzaminy, a nic nie ogarniam. Kończąc już te żale i przechodząc do sedna. Interesowałem się koszykówką, a raczej miałem zajawkę przez całe gimnazjum. Teraz po oglądaniu serialu "Arrow" naszła mnie niesamowita ochota na zakup łuku i pójście w stronę myślistwa. Mam nadzieję, że ta pasja utrzyma się dłużej. Na sam koniec mogę powiedzieć dla osób, które dopiero przywędrowały, że serwerownia godna polecenia, miła atmosfera i sumienna administracja. Mam nadzieję, że zatrzymam się tutaj na dłużej! Z fartem, ludziska 🤗

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No siemka. Fajnie że podobają ci się serwery. Szczególnie zapraszam cię na AWP .:DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej hej,miło cię poznać : ) Piateczka

Zapraszam na wszystkie serwery naszej sieci ponieważ każdy z nich jest super :DDD 

Ja grywam na AWP&HNS oraz od jakiegoś czasu na Only Mirage by wyrobić serwerowi aktywność Ewel2 czasem też wbije na inne tryby zależy od dnia. 

Widzimy się na serwach DzaguBicepsPiateczkaPozdro600

 

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka! Najpierw bardziej ze strony osobistej, jak będziesz kiedyś w okolicach Wrocławia, to zapraszam na jakiś meczyk w kosza albo sprawdzimy twoje umiejętności w strzelaniu z łuku :D Akurat się tak składa, że również się tym po cichu interesuje :p A jeżeli chodzi o forum i serwery, to każdy jest fajny i wyjątkowy na swój sposób (ja osobiście preferuje HNS i JB). Zapraszam zatem na HNS ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now