michuba02

Ostatnia poprawka na Only Mirage

Recommended Posts

- Dodać mapy Mirage z 1.6 i Source

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1432789144 - 1.6 (PRIORYTET)

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=123769103 - Source (PRIORYTET)

- Naprawić free VIPa, jak ktoś dostanie to nie ma nic, ani double jumpa, nie dostaje HP za zabicie, etc. (PRIORYTET)

- Jak nowa osoba wchodzi na serwer, to ma gold nova 3 a nie silver 1

- Jak ktoś zginie to ma 5 sec żeby powiedzieć info swojej drużynie, potem komunikacja z drużyną ma być zablokowana, jak ktoś z przeciwnej drużyny zginie to wtedy osoba po CT i TT którzy zginęli, mogą ze sobą gadać (PRIORYTET)

- Usunąć lvl ranks (nie potrzebne wgl, tak gracze też mówią)

- Na środku ekranu powinno być info, jaki bs jest otwarty, bo na chat trudno zobaczyc (PRIORYTET)

- Info jaki bs jest otwarty powinien być po Angielsku, jak są oba bsy otwarte to nic nie pisze.

- Naprawić spis z demek (PRIORYTET)

- Przenikanie przez graczy, tylko możliwość wejścia na głowę żeby komuś dać boosta (Nowa propozycja od Magika)

@Dzagu 

Ostatnie poprawki, potem koniec ;) 

• Like 2
  • Haha 1

1) Dodanie mapek jestem ZA umili to rozgrywkę. 

2) Dodał bym jedynie doublejumpa dla free vipa jako zachętę do kupna a nie dawał pełnych przywilejów więc Średnio. Jeśli free vip będzie miał jakąś rzecz na zachętę jestem ZA 

3) Demka jak najbardziej się przydadzą do rozwiązywania różnych konfliktów w szczególności gdy @michuba02'y nie ma na serwie a ktoś wyzywa/cheatuje. ZA

4) Dodanie informacji na czacie lub na środku ekranu że oba sit'y są otwarte. Jak najbardziej ZA 

W szczególności dodał bym tą komunikację z przeciwną drużyną oraz info na środku ekranu. 

Pozdro600 Czekamy na update @Dzagu

• Upvote 1

1) Nie podoba mi się, że priorytetem jest dodanie dwóch nowych map, zamiast naprawa błędów : d

2) Zastanawiałem się po co Ci Free VIP tutaj, polecam autorski plugin @BobPixel#DJ#Back zamiast tego xD

3) Kwestia zmiany punktacji, jestem ZA ;)

4) A tutaj to nie wiem czy nie przekombinowane. Chociaż nie mam nic przeciwko, to też nie mam nic przeciwko, żeby było standardowo, że jak jesteś żywy to gadasz tylko ze swoją drużyną, a jak martwy to i ze swoją (żywymi i martwymi), i z przeciwną (martwymi). To pomaga np. jak masz jakiegoś silvera jako ostatniego, możesz mu doradzić, co powinien zrobić.

5) Jesteś pewien, że chcesz usunąć te rangi? :v Lvl ranks jest od rang, więc trzeba by dorzucić plugin do RankMe, gdzie będzie pokazywać rangi (a wydaje mi się, że ten ranking jest źle dostosowany pod rangi, choć może się mylę).

6) Nie przesadzajmy z tym "trudno jest zobaczyć", wystarczy zerknąć na samym początku rundy. Na FFA działa i to, że ktoś narzeka nie znaczy, że jest źle. Jestem przeciwko. + no to dobrze, że jak oba są otwarte to nic nie pisze. Ten plugin to "Bombsite Limiter" a nie "Bombsite Compass" xd

7) Ja nie wiem co Ty masz z tym angielskim. Dla mnie nie ma znaczenia :v Wolałbym, żeby Dzagu albo Pixel zajęli się ważniejszymi rzeczami :d

8 ) Demka jak najbardziej za.

• Like 1
  • Upvote 1