Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

POSZUKIWANY/POSZUKIWANA PILNIE!


BobPixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Specjalista

Siemaneczko wszystkim zgromadzonym w tym temacie.

Jako, że dostaje od was dużo wiadomości z zapytaniem kiedy będzie surf to odpowiadam oficjalnie, że podejmę się tego wyzwania tylko będzie mi ciężko ogarniać DR,HNS, SURF+RPG, ale jakoś sobie poradzę.

 

Poszukuję osoby, która gra na serwerach typu surf+RPG żeby mnie nakierowała co ma się znaleźć na takim serwerze.

 

Pozdrawiam B.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Pogrywam na Surfach rpg (DM,FFA), ale najczęściej na zwykłych, ale mogę trochę pomóc:
1) AutoBH
2) Klasy (każda klasa miałaby coś specjalnego i z każdym poziomem ulepszałby się ten skill lub skille np. hunter - ma zwiększony dmg i speed, Fenix - podpala na 0.3 sekundy, Lodomir - zamraża na 0.5 sekundy, czy coś w tym stylu)
3) Jakiś ranking (np. za zabójstwa)
4) VIP (TAG, większy exp, 25% wiecej HP, odblokowanie klas dla VIP)
5) Skiny , rękawiczki, kosy, smugi, za kredyty, które zdobywałoby się za zabójstwa albo spędzony czas na serwerze np.
-50 kredytów = 10min na serwerze
-10 kredytów = zabójstwo
 SKLEP
-200 kredytów - skin postaci
-500 kredytów- rękawiczki lub smuga
-1000 kredytów - kosa (flip knife, butterfly, idt)
-5000 kredytów - na 2 dni VIP
-100 kredytów - odrodzenie 
6)JACKPOTTTT za kredyty, można by było łatwo się wzbogacić, ale także stracić, bardzo fajne umilenie czasu na serwerze.
7)No block
8)ochrona na początku gry
9)brak obrażeń od upadku
10)Muzyka, przez całą mapę
11)Sensowny Regulamin
12)W tym punkcie chciałbym podkreślić, że surf FFA jest dobry, ale na własnym doświadczeniu mogę powiedzieć, że po jakimś czasie jak serwer wystartuje, a będą przybywać nowe osoby, a pewnie będą, to będą miały ciężej z osobami, które mają już wymaksowane postacie, w przypadku DM ten problem częściowo znika bo osoby cały czas się odradzają więc mniejszy tilt jest i większa szansa na zabicie takiego delikwenta, przez jakiegoś borowika, problem też znika jeśli byłyby Wipy co kilka tygodni.

 

częściowy zarys, może coś mi jeszcze wpadnie na myśl to zrobię edit.

Edytowane przez JSH
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 months later...
W dniu 14.01.2020 o 23:16, senior JSH napisał:

2) Klasy (każda klasa miałaby coś specjalnego i z każdym poziomem ulepszałby się ten skill lub skille np. hunter - ma zwiększony dmg i speed, Fenix - podpala na 0.3 sekundy, Lodomir - zamraża na 0.5 sekundy, czy coś w tym stylu)

12)W tym punkcie chciałbym podkreślić, że surf FFA jest dobry, ale na własnym doświadczeniu mogę powiedzieć, że po jakimś czasie jak serwer wystartuje, a będą przybywać nowe osoby, a pewnie będą, to będą miały ciężej z osobami, które mają już wymaksowane postacie, w przypadku DM ten problem częściowo znika bo osoby cały czas się odradzają więc mniejszy tilt jest i większa szansa na zabicie takiego delikwenta, przez jakiegoś borowika, problem też znika jeśli byłyby Wipy co kilka tygodni.

Widzę, że serwera jeszcze nie ma to może pomoge :D 
Co do 2 - to wydaje mi się, że klasy są bardziej pod coda, wystarczyły by po prostu umiejętnośći typu niewidzialność, dmg, zamrażające kule lub coś w tym stylu.
A co do 12 - no to wipy albo ustawić, żeby bardzo ciężko było wymaxować skille.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...