Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na admina!


BARTO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BARTO

Wiek: 18

Coś o sobie: Witajcie mam na imię Bartek i mam ukończone 18 lat.Na co dzień chodzę do zawodowej szkoły na kierunku mechanik samochodowy. Po za graniem w cs interesuję się motoryzacją ciężarową oraz samochodowom. Oprócz tego również lubię oglądać mecze piłki nożnej a zdarzy się że wybiorę się na mecz.

SteamID: STEAM_0:1:237611075

Znajomość SM: 7 ale szybko się uczę :) 

Znajomość Regulaminu: ¯\_(ツ)_/¯

Ilość godzin w CS:GO: 800

Ranga CS:GO: LEM

Dlaczego Ty?: Może zacznę od tego że od dawna mamy cs go za darmo więc dużo graczy czituje co zmierza do tego że ludzie się denerwują na serwerze i go opuszczają. Bardzo dużo spędzam czasu na serwerze i mogę śmiało powiedzieć że o wczesnych godzinach nie ma adminów bo jak wiadomo nie każdy ma czas ciągle siedzieć na serwerze. Powiem szczerze że ja jestem takim graczem który bardzo dużo poświęca grą( nie pytajcie dlaczego xD) i jestem bardzo dużo aktywny na serwerze.Bardzo lubię ten serwer i bardzo chciałbym żeby na serwerze był porządek oraz miła atmosfera i żeby coraz więcej graczy przychodziło na nasz serwer i zostawało.Myślę że dał bym sobie radę, jestem bardzo rozpoznawalnym graczem, szczerym oraz bardzo lubię pomagać innym osobom.I jak wiadomo fajnie się gra na serwerze gdzie nie ma cheaterów oraz dzieci albo graczy którzy się nie stosują do regulaminu.

Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/BARTO/91.234.146.169:27315/

Kontakt: steam bądź telefon

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

BARTO!

 

+ Wiek

+ SM

+ Regulamin

+ Godzinki w CSie

+ Ranga w CSie

+ Godzinki na serwerze (35h przegrałeś na FFA) (7h przegrałeś w tym tygodniu)

+ Kultura

 

- / + Rozpoznawalność (Nie wiem czy każdy gracz ciebie zna)

 

-

Nie dostrzegam żadnych 

 

BARTO, jak dla mnie jesteś miłą, opanowaną osobą, i taki ma być admin, ja cie tam znam trochę, wchodzisz na Only Mirage, jesteś miły, tam mówisz siemka do wszystkich, czyli kultura jest to jest +1, nie zauważyłem żadnych negatywnych emocji z twojej strony.

Ja jestem na TAK, pod warunkiem, że będziesz wchodził częściej na FFA

Powodzonka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

No no panie BARTO spodziewałem się twojego podania więc wypada się wypowiedzieć. A zatem:

+ Regulamin

+ Kultura

+ Ranga

+ SM

+ Godziny na serwerze

+ Wiek

+ Rozpoznawalny na serwerze ( Moim zdaniem @michuba02 dużo ludzi go zna xd)

 

Minusów brak według mnie tak więc zostaje mi napisać że jestem na TAK

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

+ dobre opinie wśród adminów

+ ranga

+ rozpoznawalność

+/- nie wiem czy podoba mi się zdanie "jak wiadomo fajnie się gra na serwerze gdzie nie ma (...) dzieci". Rozumiem, że w takim razie dzieci banujemy, a zostaje 5 graczy? :v

Dzieciaki to podstawa CSa obecnie.

- godziny w CS:GO (800 h to bardzo mało)

- teraz poświęcasz dużo czasu na serwer. Sam napisałeś, że żyjesz w dużym stopniu tym. Tak łatwo się wypalić, co bardzo mi się nie podoba w podejściu. 

 

Nie mam pojęcia co myśleć. Nie ukrywam, że trochę mi się nie podoba, ale Comfti lubi mieć nolife'ów adminów :v

 

P. S. @michuba02 powiedzenie "siemka" na serwerze nie jest oznaką kultury, tak jak brak powiedzenia tego nie jest oznaką braku kultury. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

 

2 godziny temu, Dante napisał:

+/- nie wiem czy podoba mi się zdanie "jak wiadomo fajnie się gra na serwerze gdzie nie ma (...) dzieci". Rozumiem, że w takim razie dzieci banujemy, a zostaje 5 graczy? :v

Dzieciaki to podstawa CSa obecnie.

 

 

W punkt.

Nie wiem dlaczego ludzie są tak wrogo nastawiani do tych dzieciaków. Przecież najgorsze community tworzą ludzie w wieku 16-20 lat.

Na dodatek te "dzieci" czyli osoby bez mutacji mogą używać mikrofonu, rozmawiać itp itd.

Obowiązuje je to wszystko co "zwykłych graczy", czyli nie mogą krzyczeć, spamować itp itd.

Także też nie podoba mi się to co napisałeś, ale jestem skłonny dać Ci szansę.

 

Przyjmuję na okres próbny 23.01-23.02

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...