Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Unmute


Garbi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Garbi 

UNMUTE

STEAM_ID: 

STEAM_1:1:148325301

Admin który cie zbanował: Insane 

Powód Bana: Brak jakiejkolwiek kultury

Wyjaśnienie: Szczerze zgadzam się z tym , że dostałem muta na 30 min ale nie rozumiem tego , że insane zmienił go na perma . Napisałem do ziomka , który nie dawał mi wpisać kodu i mnie trolowal , że ch*...... Nie wiem ale to był wsm mój pierwszy mut po resecie i tak od buta permik ? troszkę chyba pochopnie zadziałał  insane . I ogólnie ten powód xD . Powiedziałem ziomkowi żeby się odczepił bo ciągle gadał o tym czm go nie przyjąłem na fb i odpisałem . Troszkę to chyba denerwujące cnie  ? mówiłem mu spokojnie ale nie działało więc powiedziałem inaczej i dostałem mucika na 30 min .  A chwilę póżniej Perma . Dzk za przeczytanie ;) Garbi pzdr 600

Edytowane przez Garbi
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ogólnie sprawa wygląda tak ,że to nie jest pierwszy raz jak zachowujesz się w ten sposób. Mustang boss zapytał się dlaczego nie przyjąłeś go do znajomych a Ty do niego wyskoczyłeś coś o jego rodzicach o ile dobrze pamiętam. Wtedy dostałeś mute na 30 min. 

auto-20200116-1641-hide_park.dem

 

Następna sytuacja ,gdy ziomek przeszkadzał wam w otworzeniu bunkru i skoro miałeś mute to postanowiłeś rzucać różnymi wiązankami na czacie.

auto-20200116-1714-hide_skyhouse.dem

 

Może i troche ta kara przesadzona ale zostawie to do oceny dla Rufusa jeżeli on stwierdzi ,że kara zbyt surowa to skróci.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...