Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Zamknięty automatycznie] Poradnik na lepsze granie w CS:GO


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko gracze GE.PL

Nudzę się, i nie mam nic do roboty, wiec postanowiłem zrobić poradnik dla graczy którzy są grać lepiej w CS:GO, zapraszam!

 

1: Rozgrzewka - Rozgrzewka jest bardzo ważna żeby mieć dobrą pamięć mięśniową, ja gram często na aim_bots mapach, robię 500 fragów z AK, M4, i 100 z AWP robiąc łatwe jak i trudne flick shoty, potem idę na FFA DM i tak z 30 min gram na mapie, 10 min gram only pistols, czyli Usp-s, Deagle, potem kolejne 10 min gram karabinami, czyli AK, M4, potem ostatnie 10 min gram Karabinami snajperskimi, czyli AWP, Scout. Bardzo dobra rozgrzewka i gwarantuje że będziecie lepiej grać z tą rozgrzewką niż bez niej ;), (Również polecam aim_course mapy)

 

2: Ustawienia - Najlepiej mieć ustawienia pod siebie, czyli rozdziałke, celownik, szybkość myszki, itp. Co do rozdziałki to ja gram na 1024*768, bo najwięcej pro graczy z niej gra, spróbowałem i mi się spodobało, modele postaci są grubsze co mi łatwiej jest się wcelować, celownik ja sam ogarniałem, fakt że próbowałem celowniki pro graczy, ale żaden mi nie pasował, ja jestem osobą która woli mały celownik niż duży, u was może być na odwrót, każdy jest inny, no i ważne teraz czyli szybkość myszki, to też zależy od was, trochę czasu musicie eksperymentować żebyście znaleźli najlepsze ustawienia pod siebie, dużo pro graczy grają na 400 dpi i 2 w grze, bo są przyzwyczajeni z Csa 1.6, nie polecam używać szybkości myszki taką jak pro gracze używają, bo każdy ma inny ruch myszki, ja gram na 500 dpi i 1.50 w grze, i nie powiem, że trochę czasu mi zajęło, żebym znalazł idealne ustawienia dla myszki.

 

3: Oglądajcie streamy pro graczy - Najlepiej oglądać transmisje na żywo pro graczy z Csa, oni wiedzą najlepiej jak grać w grę, jak analizować sytuacje i tym podobne, jeżeli jakiś styl danego gracza wam się podoba, to weźcie jego pomysł, i spróbujcie grać tak jak oni, są gracze którzy grają spokojnie albo agresywnie, każdy ma swój styl gry, trzeba wiedzieć w czym czujemy się najlepiej. ( Na dole macie propozycje graczy ;)

https://www.twitch.tv/s1mple

https://www.twitch.tv/jasonr

https://www.twitch.tv/aleeksi

https://www.twitch.tv/nbk

 

4: Graj z ludźmi którzy są lepsi od ciebie - Dobry sposób na poprawienie swojej gry, to granie z kimś kto ma większe doświadczenie od was, poproście go żeby wysłał wam jego demko, i zobaczcie w jaki sposób on gra, jak celuje, jak peekuje, jaki ma movement, patrzcie na każdy szczegół, i spróbujcie to zrobić w waszej grze.

 

5: Grajcie z ważnymi broniami - W CS:GO jest dużo broni, z której można grać, ale najważniejsze są AK, M4, AWP to są 3 popularne bronie, i te nad którymi musicie się skupić najbardziej, oczywiście czasami można grać jakąś inną np Scarem lub negevem, ale te bronie nie są polecane na wysokim poziomie CSa.

 

6: Nauczcie się innych map - Granie w tylko jedną mapę w csie może być nudne, oczywiście będzie trzeba poświecić więcej czasu na nauczenie się rożnych pozycji na mapie, tak jak po polsku, lub po angielsku, ale z tym będzie lepiej wam się będzie grało, też jeżeli znacie jakąś mapę bardzo dobrze, to możecie przewidywać gdzie może być przeciwnik, na przykład, jest mapa Mirage, jesteście na apartach na B, i po prawej ścianie jest przeciwnik jest przeciwnik, wy go nie widzieliście, to tylko przepuszczenia, po przez znajomość mapy, więc idziecie dajecie prefire w to miejsce i co się okazuje, tam jest przeciwnik, i w taki sposób macie ułatwienie, więc lepiej grać też inne mapy jak i pozycje w których może być przeciwnik.

 

7: Decyzje - Każdy musi podjąć jakąś decyzje w CSie, czy to peeknąć, czy dać prefire, czy jak zrobię ten ruch to czy to będzie opłacalne dla mojej drużyny? Pamiętajcie że CS to jest gra drużynowa, nie wygracie sami, trzeba współpracować razem żeby wygrać, więc zamiast być samolubem, to pomyślcie przez sekundę, czy jak zrobię ten ruch to czy to da mi korzyść?

 

8: Po CT nauczcie się grać cierpliwie - Strona CT wymaga bronienia Bs'a, więc najlepiej wybrać pozycje na której chcecie wyczekiwać przeciwnika lub przeciwników, i czekajcie nie ważne ile by to trwało, 30 sec, 50 sec, macie czekać, a i tak na koniec wam się to opłaci.

 

9: Wasza rola w drużynie i gdzie iść - W CSie są role takie jak Sniper, IGL, Support, Lurker, Rifler, wybierzcie jedną z ról i trzymajcie się jej, nie zmieniajcie ról, bo wasza drużyna będzie się gubić, tak samo się tyczy w jaki Bs idziecie, jak idziecie B, to idźcie B, i tam zostajecie, tak będzie najprościej.

 

10: Nie wkurzajcie się - Każdy jest inny, każdy ma lepszy lub gorszy dzień, w tej grze trzeba się skupić, mogę się założyć że nikt nie lubi przegrywać, a podczas grania, wiele rzeczy może nas zdenerwować, mogą to być koledzy z drużyny, lucky shot od przeciwnika, mamy zły dzień, najlepiej zachować spokój, bo jak jesteśmy zdenerwowani to podejmujemy decyzje, które normalnie byśmy nie podjęli, więc co zrobić jak już jesteśmy wkurzeni? głęboko oddychać, liczyć do 10, rozjebać biurko warte 5k ( Tego nie bierzemy pod uwagę ;)).

 

Teraz coś od mojej strony!

Ja mam przegranych prawie 6k godzin w CSie, zdarza mi się zagrać słabo, to zależy od pewności siebie, mentalności itp, czasami moje akcje mogą wyglądać podejrzanie, no ale tyle godzin przegrałem, że szok, jak chcecie być w czymś dobrym, trzeba trenować, i to ciężko żeby grać na dobrym poziomie, czasami zdarza mi się zabić kogoś w skoku, bo ja znam tą mechanikę gry, wiem w jakim momencie mam strzelić kiedy jestem w powietrzu, czasami strzelam w biegu, a nie, taki mam opanowany movement, że z drugiej osoby, to tak wygląda jak bym zabił w biegu.

 

Dzięki za przeczytanie tego, życzę miłego dnia :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...