Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Odwołanie z mute.


bereciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ¿Invιncιвle? .InVi (Teram mam ¿Invιncιвle?.TITAN)

SteamID: STEAM_1: 0: 197795299

Admin który cię zbanował: noskillPL

Powód bana/mute: Kultura

Długość bana/mute: Stały

Data i godzina, o której dostałeś bana: 01-10-20 16:41

Mapa na jakiej dostałeś bana: Dust II

Demko z mapy: Brak

Wyjaśnienie: Dołączyłem na serwer, minęło parę rund od kiedy się odezwałem, co racja miałem nie najlepszy dzień dlatego zachowałem się toksycznie do innego gracza, znałem tego gracza tak jak i on znał mnie, wiem że to mnie nie usprawiedliwia do ubliżania innym.. Ale tak jak napisałem miałem gorszy dzień tak jak pisałem do @noskillPL. Na co dzień nie jestem toksyczny i nawet parę osób z administracji FFA potwierdziło by to. Nie chce dostawać na serwerze żadnych mute lub co gorsza banów iż na serwerze nie gram od wczoraj tylko już przeszło 2 lata, większość administracji mnie kojarzy i wiedzą jaki jestem i nie jestem toksyczny. Jeśli mnie nie kojarzycie to miałem kiedyś nick ( AND[]ER ) i tak jak dawno temu ten serwer był najlepszym serwerem FFA tak jest do teraz co pokazuje że do dziś na nim gram i zależy mi na tym aby nie być karany:|. Pozdrawiam i dziękuje jeśli odwołanie zostanie zaakceptowane.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Jestem przeciwny dawaniu Ci unMUTE. Niejednokrotnie byłeś upominany za swoje niestosowne zachowania w stosunku do różnych graczy, pomimo tego nic to nie dawało, ja się dziwię, że wcześniej nikt Ci tego muta nie dał. To, że z kimś się znasz, to Cię nie usprawiedliwia od nazywania innych graczy "psami, kur****, śmieciami i jeszcze parę innych wyzwisk, które słyszałem od Ciebie w moją stronę, jak i innych graczy. Jak się chcesz tak wyzywać, to prywatnie na komunikatorze głosowym, a nie robić burdel na serwerze. Tak samo stwierdzenie, żebym się nie poczuwał nie było na plus w obecnej sytuacji. Za dużo skarg na PW o Twoim zachowaniu dostałem. Staż tutaj też nie jest żadną linią obrony. Nie wiem za kogo się uważasz na tym serwerze, ale jeśli nie jesteś w stanie przyswoić paru prostych zasad, co do kultury, którą na serwerze trzeba przestrzegać, to będziesz miał muta.

 

Swoje zdanie wyraziłem, końcowa decyzja nie należy do mnie, pozdrawiam serdecznie : )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Zgadzam się w 100% z @noskillPL.Pamietam podobna sytuacje jak próbowałeś mnie wyprowadzić z równowagi oraz wyzywałeś mnie od wiecznych kałachów. Po za tym gadałem z kilkoma adminami i maja bardzo słabe zdanie o tobie i jeszcze co to za usprawiedliwienie ze miałeś zły dzień? Każdy wchodząc na serwer ma przestrzegać regulamin serweru.

Jestem również na NIE za unmute

Edytowane przez BARTO!
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Szanuje Cię jako gracza, ale to co czasami potrafisz sobą zaprezentować na prawdę pozostawia wiele do życzenia... Ile to skarg na Ciebie słyszałem, że jesteś tak toksyczny że się Ciebie nie da słuchać, ile to już razy ja Cię upominałem żebyś zszedł z tonu bo przeginasz ?? Dzisiaj na mapie inferno tez nie dałeś popisu - "ez jesteś i tyle" ? Bez żadnych prowokacji od drugiego gracza ? Zgadzam się z @noskillPL w 100%. Nie zasługujesz na unmute. Ja bym rozmyślił nawet nad perm gagiem w bonusie. 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...