Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o UB V2....


Oskar69899

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:TEG Oski69899

SteamID:STEAM_1:0:449619968

Admin który cię zbanował:Dante

Powód bana/mute:Nie jest mi znany

Długość bana/mute:perm

Data i godzina, o której dostałeś bana:20.012020r. 20:48 około

Mapa na jakiej dostałeś bana:Mirage

Demko z mapy:Nie mam

Wyjaśnienie: Witam, zostałem już drugi raz zbanowany... Nie rozumiem tych banów szczerze mówiąc. Obstawiam, że ten ban był za strzał z ct na ninje jak był molo, po wybuchu po prostu strzeliłem i przeciwnik zginął. Faktycznie jest to powód żeby kolejny raz mnie zbanować... Przykro mi jest, że kolejny raz jestem o coś podejrzany i kolejny raz banowany w grze w której coś osiągnąłem... Zapraszam chętnych do Poznania, spójrzcie jak gram siedząc obok mnie, okażę się w końcu czy jestem dobry czy może mam według was jakieś wh  czy aima w oczach...A więc Dante, obserwowałeś mnie od początku? To podeślij tutaj demo jezeli możesz. A teraz pomyśl na spokojnie, jaki miałbym powód cheatować? Gram już tu sporo czasu, poznałem duzo fajnych ludzi, mam z nimi dobry kontakt, zakupiłem VIPA. Nie mam żadnych wspomagaczy, przyjedź do poznania jeżeli tak bardzo chcesz i sprawdź jak gram siedząc obok mnie... Cheaty na przycisk ? Myślisz, że wydawałbym na takie coś pieniądzę? proszę Cię dante, jesteśmy tylko ludźmi, ale uważam że mylisz się już drugi raz.... Ja naprawdę gram czysto i jestem fair wobec innych. A to, że mam dziwne akcje to jest normalne, każdy takie ma. Myślisz że bym się denerwował na innych że mnie zabijają jakbym miał cheaty? Przecież sam się wkurzałem na Ciebie, wtedy na Mirku jak byliśmy sami praktycznie... Jakbym coś miał to bym Cię bez problemu zabijał... Przykro mi, że tak myślisz, że jestem odpalony, a gram w tą grę już naprawdę kupe czasu.... Sorki za tą chamską treść wyżej, ale po prostu się zdenerwowałem bo już drugi raz bana dostałem :/

Prosiłbym o Ub drugi raz i o szybkie rozpatrzenie sprawy bo ja naprawdę nic nie mam, a jestem kolejno banowany...

Edytowane przez Oskar69899
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Jeśli myślisz, że dałbym bana po raz drugi za jedną akcję, to nie wiem za jaką administrację nas masz.

Obserwowałem Cię całą mapę odkąd wszedłeś, a z każdą akcją miałem coraz większą pewność.

 

A teraz proponuję poprawić powód, nazwę admina oraz więcej skruchy, gdy jesteś posądzony o czitowanie :) 

Jeśli tego nie zrobisz, to zamknę temat i będziesz musiał pisać kolejne podanie.

 

Jestem na 100% pewien o Twoim czitowaniu, po prostu używasz przycisku do WH ew. radar hack, aby zdobyć informację o położeniu przeciwnika.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem również na NIE

Po za tym że masz bardzo dziwnie timeingi to po każdym zginięciu wyzywasz przeciwnika że jest botem i leci na farcie.Myślę też że większość graczy nie przepada za toba :) 

I zgadzam się w 100% z @Dante :) 

Edytowane przez BARTO!
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

A więc również tak jak moi poprzednicy również na NIE
Czemu? Pomijając twój toksyczny charakter, również uważam że możesz posiadać radar hacka/wh
twoje timing jest dziwny, o reakcji nie mam co się przyczepić bo wiadomo można sobie to wyrobić, ale mimo wszystko uważam że coś z tych dwóch posiadasz :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Podlizywanie? To już nie można się normalnie wypowiedzieć? I co związku z tym że napisałem podanie? Ja się chłopie nie wydzieram na całego i nie mówie do przeciwnika ze jest gównem.Jeśli wiesz rodzice mnie nauczyli szacunku do drugiej osoby i do każdego mam :) Czy za mną pół serwera narzeka? Oski jako człowieka cię szanuje ale naprawdę czasami lepiej się przyznać od razu a nie ciagle kryć się.Tyle w temacie :) 

Pozdrawiam i Miłego wieczoru życzę :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Dobra powiem tak, widzę, że wiele osób nie potrafi zrozumieć i przyjąć do wiadomości, że ktoś jest lepszy i w przyszłości coś osiągnie a wy nie... Toxic nie ma nic do cheatów... To że nie potraficie grać i siedzicie w jakiś kałachach czy szeryfach to już nie jest moja wina... Wypowiadają się osoby które nie mogą się pogodzić z tym, że są słabsze i  giną.

Przykro mi po prostu, że macie takie podejście, ale trudno.  Jest jak jest, inaczej nie będzie. Uważam,że nie zasłużyłem na bana za cheaty bo ich nie mam, prędzej ban za toxica byłbym słuszny...

Powodzenia w grze na serverze.

Dante zamknij temat, nie będę się kłócił, ale uważam, że się po prostu pomyliłeś co do mojej osoby,

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Oki, jak osiągniesz mistrzostwo, to z radością dam Ci UB i przeproszę za moją pomyłkę. Być może proplayera też bym zbanował za za dobre akcje :(

 

P.S. Co do podlizywania się, to post bez sensu, bo to Comfti ostatecznie by zdecydował co z tym zrobić ;)

P.S.S. Zamykam na prośbę autora.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...