Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o Unbana


Fleszu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Albercik69

UNBAN/UNMUTE:   To  i    to    jak   d a     r adę    ;)

Steam  ID:  STEAM_1:1:516210105

Mapa:   Seek_mix_backyard

Data     i    godzina:   21.01.2020r   18/19

Admin    Który    cie    zbanował:   Element  i   insane

Powód  Bana :  wchodzenie     na     kontyner   górny   i    prowokacja/mk

Powód   Muta:  Puszczanie      muzyki    i   rozmawianie     bez    mutacji .

 

Wyjaśnienie1: Wszedłem na kontyner tak na chwilkę żeby zobaczyć czy doskoczę i element do mnie mówił i ja mu odpisywałem a byłem akurat na kontynerze. Prowokacja była taka że pisałem do elementa * Daj mi bana no daj* np za to że zaczął się spinać że wychodzę z rund gdyż niechce stracić punktów ale to było tak że poszedłem się załatwić ale mniejsza. z tym mk było ze miałem wejść żeby pokazać typkowi jak na kontyner doskoczyć ale to juz chyba niepotrzebnie.. i za mk dostałem bana od insane perm na ip.

 

Wyjaśnienie2: Puszczanie muzyki i rozmawianie bez mutacji to wszystko to kuzyn ale już mniejsza tylko chciałbym unmuta żeby porozmawiać sobie czasem do miłych ludzi i sympatycznych.  

 

Podsumuje to że bardzo tego żałuje co zrobiłem piszę to 2 czy 3 raz przepraszam że tak dużo to pisze czy coś ale bardzo żałuje tego co odwaliłem ze przeproszeniem i czy jest szansa o te dwie prośby jeżeli mam napisać prośbe o unmuta w 2 temacie czy coś to tylko poczekam 

 

dziękuję!

Pisze to bo lubię ten serw i będę sie starał!

Mam nadzieje że się uda

Edytowane przez Fleszu
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

O to podpunkty ,które złamałeś: 

2. Zakaz wyzywania, obrażania i krytykowania innych graczy

Może i nie robiłeś tego na serwerze ale pisałeś do @Elemen[T] takie rzeczy na pw ,że szkoda słów ;)

3. Używanie mikrofonu jest dozwolone gdy posiadamy dość znośny głos lub sprawny mikrofon

9. Zakaz nadużywania czatu głosowego i czatu pisemnego

19. Reconectowanie umyślne, żeby nie stracić pkt będzie karane banem

23. Prowokacje karane banem do 1 dnia

30. Zakaz wskakiwania do kamp "na pixel" np. kontener na Mixbackyard, drzewo na seek_town

33. Multikonto karane banem permanentnym

 

Reasumując jestem na nie! Wyzywanie admina na pw za to ,że ukarał Cie za czyn który popełniłeś jest nie na miejscu..

Nie potrzebujemy tutaj takich graczy i staramy się żeby było ich jak najmniej.

Pozdrawiam Insane ;)

 

Edytowane przez Insane
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Godzinę temu, Insane napisał:

O to podpunkty ,które złamałeś: 

2. Zakaz wyzywania, obrażania i krytykowania innych graczy

Może i nie robiłeś tego na serwerze ale pisałeś do @Elemen[T] takie rzeczy na pw ,że szkoda słów ;)

3. Używanie mikrofonu jest dozwolone gdy posiadamy dość znośny głos lub sprawny mikrofon

9. Zakaz nadużywania czatu głosowego i czatu pisemnego

19. Reconectowanie umyślne, żeby nie stracić pkt będzie karane banem

23. Prowokacje karane banem do 1 dnia

30. Zakaz wskakiwania do kamp "na pixel" np. kontener na Mixbackyard, drzewo na seek_town

33. Multikonto karane banem permanentnym

 

Reasumując jestem na nie! Wyzywanie admina na pw za to ,że ukarał Cie za czyn który popełniłeś jest nie na miejscu..

Nie potrzebujemy tutaj takich graczy i staramy się żeby było ich jak najmniej.

Pozdrawiam Insane ;)

 

Dobrze, tylko że wiesz element zaczał mnie krytykować i ja go nie za to ze mnie ukarał a że gram tu z 3 lata i dostalem pierwszego bana na ip perma to pozdrawiam XD

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie widzę powodu, który skłoniłby mnie do rozmyślania nad unban'em.

Zacznijmy od tego, że nie krytykowałem Cię tylko zwróciłem uwagę na to, że zacząłeś wychodzić z serwera kiedy byli dobrzy szukający, pod pretekstem załatwienia się. Nie mam ochoty rozwodzić się nad tematem twoich problemów z jelitami aczkolwiek dziwne jest, że wychodzisz na początku rundy i wracasz po minucie. Coś tu się nie zgadza. Tym bardziej, że zdarzyło się to kilka razy na jednej mapie. W pewnym momencie podchodziło to pod 19. Reconectowanie umyślne, żeby nie stracić pkt będzie karane banem Co do kontenera to nie przyjmuję twojego tłumaczenia, ponieważ każdy gracz HNS wie, że nie wolno tam wskakiwać, ale to nieważne, ponieważ za to ban już minął.

Przez to, co usłyszałem na pw nie rozumiem dlaczego napisałeś tą prośbę. Błagałeś mnie o ban'a, próbowałeś sprowokować w każdy możliwy sposób i kiedy dostałeś to, o co prosiłeś teoretycznie za coś innego dotarło do Ciebie, że bardzo lubisz nasz serwer.
Gdybyś na serwerze zwracał się do mnie normalnie, bez chamskich tekstów to być może przychyliłbym się do twojej prośby, ale jak napisałem na początku, nie widzę powodu, dla którego miałbyś dostać drugą szansę.

Jestem na nie.

Pozdrawiam

Edytowane przez Elemen[T]
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...