Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Rezygnacja z opiekuna MC


Ezik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z dniem dzisiejszym składam rezygnację z opiekuna serwera Minecraft a są ku temu następujące powody:

 

1. Brak pieniędzy na opłacanie serwera ( nie zawsze mam wolne 10 euro, mam też swoje wydatki )

2. Bardzo mały ruch na serwerze, gra może 5 osób a dla 5 graczynie będę płacił 10 euro co 30 dni

3. Brak zainteresowania ze strony graczy sieć. Nie mam oczywiście nikomu za złe że nie gra w MC, poprostu jest to fakt 

4. Sprzeczki z Magikiem o większe i mniejsze sprawy 

 

 

Teraz parę wyjaśnień

- Nie rezygnuje z opiekuna MC bo ,,serwer ma teraz trudny okres i poprostu już mi się nie chcę'', nie na serwerze zawsze grało mało osób a ja tak jak wyżej wspomniałem nie mam najzwyczajniej w świecie funduszy 

- Spory z Magikiem od pierdół po dawanie graczą banów kiedy mnie nawet przy tym nie było a potem dostawanie zupełnie inny wersji wydarzeń od ,,2 stron konfliktu''. Trochę nie wiem czemu wtedy magik dałeś serwer na publiczny a potem banowales graczy od Jokera i Cintora którzy wbili i zaczęli coś niszczyć ( to chyba nie ich wina że ich znajomi nie potrafili się zachowywać ale już w to nie wnikam )

 

 

Kończąc nie chcial  bym teraz zobaczyć postów z nowymi argumentami przeciwko mnie bo poprostu nie ma to sensu..... ( od nikogo ani od Ciebie Magik ani od nikogo innego, może ty masz rację może ja, nie wiem nie sprawdzę tego )

 

Tak czy owak życzę Ci @Magik powodzenia z serwerem i liczę że ściągniesz tam paru graczy ;))

 

Pozdrawiam wszystkich cieplutko i widzimy się na CS-sie 

 

P.S. proszę wybaczcie jeśli jakieś zdania nie mają sensu ale piszę ten temat w momencie kiedy jestem dosyć zabiegany a chce żeby ,,moja decyzja'' została rozjaśniona.

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to Rezygnacja z opiekuna MC
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...