Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie, jak obiecałem


Fafik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Fafik

Wiek:16

Coś o sobie: Cześć jestem Bartek, mieszkam na Podlasiu (hehe), uczęszczam do liceum na profilu mat-fiz-inf. Lubie sport, a szczególnie pływanie (na basenie i te na łódce).

Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198257189704/

SteamID: STEAM_1:0:148461988

Ranga w CS:GO:  S2 bo nie gram mm, (wiem że minimum g3, ale moim zdaniem bardziej liczy się aktywność na serwerze niż jakość grania).

Ilość godzin w CS:GO: 1124h 

Znajomość SourceMod'a (1-10): 6

Doświadczenie jako admin: Mam admina na JB od 5-go grudnia.

Czemu ty miałbyś zostać adminem?:  Często gram na serwerze, dużo razy jest sytuacja że ktoś używa wspomagaczy/wyzywa/itp, nie zawsze można pójść po admina bo go po prostu nie ma ,więc chciałbym pomóc szczupłej administracji serwera, i wyręczyć Casp3ra w wbijaniu na serwer co 5min.

Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/player/Fafik/188.68.252.62:27017/  (40h dogadane z opiekunem)

Kontakt: @Casp3r już ma <3

Edytowane przez Fafik
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Zacznijmy od +

+ Wiek

+ Spokojny 

+ Doświadczenie 

+ SM

+ Spoko gość 

Teraz może +/- 

+/-  Czasem zdarza ci wejść w jakiś konflikt lub kogoś zwyzywać, chodzi mi np. o tą sytuację z Rufusem

Na koniec -

- Ranga, nie jestem pewien czy nie jest ona trochę za słaba, nie wiem czy będziesz w stanie rozpoznać haxa od dobrego gracza

- Jesteś dosyć przeciętnym graczem ( nie zrozum mnie źle nie chce cię obrażać ale sam wiesz jakie są fakty ). Odkąd wbiłem na serwer 1 raz nasz cały czas DMG i twoje staty nie są nigdy jakieś wibitne podkreśle to jeszcze raz NIE MAM NA CELU CIĘ URAZIĆ POPROSTU TAKIE SA FAKTY...

Podsumowując mimo tych wszystkich minusów jestem na TAK bo myślę że ten czas który przegrałeś w CS-a czegoś cię nauczył i dasz radę odróżnić haxa od dobrego gracza

Powodzenia Piateczka

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Cześć, jestem tu, żeby pokazać czemu podanie powinno być odrzucone - ew. wyjaśnić jakieś rzeczy. 

- ranga - "nie gram mmów". Skoro masz rangę, to je grasz, ale ewidentnie słabo. Jasne, ciężko wychodzi się z silvera, ale nie masz absurdalnego wymagania. G3. To nie jest duże osiągnięcie, ale wymaga wiedzy i umiejętności. Wyżej gadanie o Trust Factorze to gadanie głupot. Też mam niski Trust Factor. Przez to, że mnie gracze reportują za fragowanie. Nie za to, że jestem toksikiem czy wychodzenie z meczu (opuściłem w życiu jeden mecz i to przez brak prądu) 

- co idzie za argumentem wyżej - słaba ocena graczy czy czitują. Jesteś adminem na JB. Tam nie banujesz za skillowe akcje, tylko za to, że dzieci się wyzywają (rzecz jasna to hiperbola, ale jestem pewien, że widzicie puentę). 

- nie ma demek! Jak ludzie mają się odwoływać od niesłusznych banów (które na początku na pewno się zdarzą)? 

- multiadmin. Czy @Boguś albo @Ewel♡ wiedzieli wcześniej, że będziesz pisać podanie? Tak nakazuje w zasadzie kultura. Przy okazji warto ich zapytać o opinię jako adminie, bo z tego co pamiętam były jakieś problemy z Twoim awansem ze Strażnika :v

No. Więc jestem na NIE. 

 

P. S. Obrażanie się o to, że ktoś dał Wam "NIE" pod podaniem a sensownie to uargumentował, to dziecinada. Głosy "neutral z przychyleniem na nie", gdy z argumentów jasno wynika, że nie, pokazują, jak nieobiektywnie jest ktoś oceniany. Robicie ludziom krzywdę nie dając prawdziwej opinii i jest to moim zdaniem brak szacunku. (neutral mogę dać, jeśli kogoś nie znam i nie wiem jak się zachowuje) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dante napisał:

Cześć, jestem tu, żeby pokazać czemu podanie powinno być odrzucone - ew. wyjaśnić jakieś rzeczy. 

- ranga - "nie gram mmów". Skoro masz rangę, to je grasz, ale ewidentnie słabo. Jasne, ciężko wychodzi się z silvera, ale nie masz absurdalnego wymagania. G3. To nie jest duże osiągnięcie, ale wymaga wiedzy i umiejętności. Wyżej gadanie o Trust Factorze to gadanie głupot. Też mam niski Trust Factor. Przez to, że mnie gracze reportują za fragowanie. Nie za to, że jestem toksikiem czy wychodzenie z meczu (opuściłem w życiu jeden mecz i to przez brak prądu) 

- co idzie za argumentem wyżej - słaba ocena graczy czy czitują. Jesteś adminem na JB. Tam nie banujesz za skillowe akcje, tylko za to, że dzieci się wyzywają (rzecz jasna to hiperbola, ale jestem pewien, że widzicie puentę). 

- nie ma demek! Jak ludzie mają się odwoływać od niesłusznych banów (które na początku na pewno się zdarzą)? 

- multiadmin. Czy @Boguś albo @Ewel♡ wiedzieli wcześniej, że będziesz pisać podanie? Tak nakazuje w zasadzie kultura. Przy okazji warto ich zapytać o opinię jako adminie, bo z tego co pamiętam były jakieś problemy z Twoim awansem ze Strażnika :v

No. Więc jestem na NIE. 

 

@Dante

"ranga", "skoro masz rangę, to je grasz": od 2019 mam rozegrane 10-20 bo czasami ktoś mnie namówi, mówiłem że ogólnikowo nie gram. Gadałem o tym z Caspr3em i  ranga mu nie przeszkadza.

"słaba ocena graczy czy czitują": aktualnie śledzę dużo lepszych graczy żeby zobaczyć jak działają globale itp, zapewniam Ciebie jak i @AZZTORM że odróżnię dobrego gracza od hakera.

"nie ma demek!": yyy nie mam jak się do tego odnieść bo to prawda.

"multiadmin" rozmawiałem z @Boguś'em i wszystko z nim ustaliłem, nie musisz mnie uczyć kultury ;))

" problemy z Twoim awansem ze Strażnika :v": gdzie? 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Fafik, teraz ja coś napisze

Naprawdę widzę twoje starania na serwerze, wchodzisz codziennie, masz 40h przegrane na serwerze, jak jest problem to do mnie piszesz, no ale mam 1 problem, ty (chyba) nigdy nie byłeś adminem na serwerze skillowym. Masz admina na JB, a tam nie potrzebujesz skilla, na Only Mirage, musisz analizować, i dokładnie się przyglądać, czy dana osoba gra czysto, czy używa jakiś wpomagaczy. Jak ja banuje, to muszę mieć 100% pewność że typek napewno coś ma, bo nie ma demek, a ja już przegrałem dużo godzin w CSie, i wiem jeżeli dana osoba gra dobrze, czy czegoś używa, a ty? Masz problem z rozróżnianiem czy osoba gra dobrze, czy oszukuje, i jak napisałem nie mamy demek, więc jak jak takiej osobie coś udowodnisz?

A mi szczerze, nie chce mi się odbanowywać ludzi których byś zbanował, bo są lepsi od ciebie, albo po jednej (podejrzanej) akcji, byś ich zbanował.

Więc ja jestem na NIE   

Jak @Dzagu naprawi demka, to wtedy pomyśle czy dać ci szanse jako admin

Powodzenia 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Casp3r unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...