Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycje co do forum 2020


Dzagu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Hejka, jak widzicie działamy od nowa z forum.

Chciałbym pozbierać od was propozycje nowości/zmian. Może znaleźliście jakieś błędy?

 

Rzeczy które sam zauważyłem:

  • subfora wyświetlają się nierówno
  • w wersji mobilnej trochę się rozjeżdżają - To zostało naprawione, w wersji mobilnej subfora są w 1 kolumnie, a w wersji desktopowej w 2.

 

Rzeczy zaplanowane:

  • ciemny styl forum //done
  • ujednolicenie grafik for (baseline_live_help_black_18dp.png.fb8431) //Dante, done

Moje propozycje odnośnie działów

  • Dział sport - dodać podfora np piłka nożna, koszykówka, rower, bieganie //Dante, done
  • Multimedia zrobić osobno, czyli Filmy/Seriale, Muzyka, a manga do usunięcia. Następnie W filmy/seriale dodać podforum streaming (netflix, hbogo)
  • Dodać dział - dyskusje o sprzęcie i tutaj jakieś podfora typu: zestawy komputerowe, procesory, karty graficzne, problemy z sprzętem. Następnia z kącika gamera usuwamy dyskusje o sprzędzie
  • Dodać dział software //Dante, done
  • Przesunąć cały dział forum dyskusyjne nad grafika //Dante, done
  • Dział konkursy nagrody podzielić na trzy subfora - Konkursy forumowe, Konkursy na serwerach, Turnieje GLOBALELITE //Dante, done
  • Ujednolicenie podfor odnośnie rekrutacji //Dante, done

 

 

Spoiler

podfora.PNG

To są tak na szybko napisane moje przemyślenia. Docenię każdą propozycję. :)

Zapomniałem dopisać, chciałbym aby forum zostało proste i przejrzyste, strasznie nie podobają mi się fora z wielkim headerem, ogromną tabelą serwerów, gdzie aby dotrzeć do jakiegoś działu trzeba pojechać 100 razy rolką.

 

Kolejny edit

  • ogarnięcie działu kosz, usunięcie wszelkich podfor oraz dodanie następujących //Dante, done
    • archiwum konkursów itd
    • archiwum podań
    • archiwum aktualizacji
    • inne

Edit 06.04.2020

- Dodałem kolory grup w tematach

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin
  1. Nazwa podforum i kropka obok informująca o nieprzeczytanym dziale są nadal rozjechane :(
  2. Obecny styl mi się podoba. Trzeba się zastanowić, czy forum o tematyce CS-a przyciąga uwagę ludzi będąc proste, czy raczej bardziej, jeśli będzie mieć więcej dupereli dla użytkowników. Podoba mi się prosty styl, ale nie ukrywam, że odruchowo już myślę o dodawaniu kolejnych elementów :v Znaczy nadal przejrzystość i funkcjonalność > wygląd i duperele
  3. Dodałem alternatywny styl forum zmieniający kolor niebieski z góry na czarny (no i kilka innych dupereli). Zrobię kopię i chyba mogę udostepnić.
  4. Zaktualizowałem ikony. Nie wiem, czy tyle starczy. Dajcie znać, czy wyglądają bardziej jednolicie, czy pracować nad jakimś większym ujednoliceniem.
  5. Można te poddziały pododawać, zajmę się tym od razu :D
  6. Myślę, że forum dyskusyjne można przesunąć i połączyć też z działem "strefa techniczna". Nie ma ona dużego zainteresowania.
  7. Fora z konkursami dodane. Pytanie, czy w dziale konkursy na serwerach dodawać też posty typu "VIP do wygrania co miesiąc"? Dodawać jakieś poddziały "serwerowe"?
  8. No niestety html nie działa w nazwach działów, więc nie dam rady ujednolicić. W dziale serwerów można ładnie dać w opisie po jednej linijce "rekrutacja otwarta/zamknięta", ale w dziale "Rekrutacja" musiałbym dodać 6 takich linijek. Minimum 2, ale nie będzie to jednolite. Jakieś pomysły? Fajno, żeby z zewnątrz było widać na co podanie można złożyć.
  9. Archiwum poukładane. Dodałem archiwum na działy, archiwum na podania łamiące regulamin, na stare konkursy, stare posty z nieaktualnymi aktualizacjami, no i kategoria inne, gdzie umieściłem też dział "usunięte reklamy", który widzą tylko opiekunowie. Odnośnie szablonów moderacyjnych:
    1. Dodałem kilka kategorii przenoszenia do kosza. "Przenieś do kosza (podanie)" proszę używać na podaniach.
    2. "Usuń post (stara aktualizacja)" chyba dość oczywiste.
    3. "Usuń reklamę"
    4. "Przenieś do kosza (inne)" czyli na wszystko co nie pasuje do tych wyżej.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante featured this temat
  • Właściciel
  1. Niebawem poprawie
  2. Mi również się podoba, chciałbym coś podobnego ogarnąć w ciemnej wersji kolorystycznej. Wydaje mi się że większa część osób korzystających z for preferuje łatwe do ogarnięcia strony, wszystko powinno być proste w odnalezieniu i przejrzyste. Tu mogę podać przykładowe fora wielotematyczne np mpc czy pecetowicz. Kiedyś byłem stałym bywalcem forum wiaderko.com, część z was teraz może już tego nie znać, ale kiedyś to było top1 forum o tematyce CS 1.6. Chciałbym aby nasz projekt był choć trochę podobny.
  3. -
  4. Jest lepiej
  5. -
  6. Nie. Strefę techniczną chciałbym powiększyć, dodać dodatkowe działy i podfora np linux, windows, może programowanie, dużo osób(graczy) ma zainteresowania techniczne itd, może tam byśmy mogli dzielić się wiedzą, ciekawymi informacjami itd.
  7. Dobrze, konkursy na serwerach to comiesięczny vip, tam można dodać 7 osobnych tematów na każdy serwer albo w jednym 
  8. mam pewien pomysł, jak uda się zrealizować to porównamy
  9. Archiwum teraz mi się podoba :)

Ja jeszcze pracuje nad optymalizacją serwera vps na którym działa strona, są to rzeczy których na pierwszy rzut oka nie widać ale zajmują sporo czasu.

Może użytkownicy oraz admini włączą się w tą rozmowę .

Pozdro!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Co do pkt. 8. napisałem na szybko taki maly skrypt w js https://codepen.io/qwizi/pen/vYOqOOZ

I teraz polegało by to na tym, że w opisie dzialu trzeba byłoby dodać tylko 1 diva z id danego forum

<div class="recruiment-status" data-forumid="25"></div>

I tylko w configu tak poustawiać odpowiednie rangi i czy rekru jest on czy off :D

Edytowane przez Qwizi
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Zaznaczyłem w poście zrobione rzeczy.

Oprócz tego:

  • dodałem alternatywną wersję jasnego stylu, zamienia niebieski na czarny, dodaje trochę różu z naszego starego stylu, polecam sprawdzić styl "Domyślny (czarny)" :D
  • w sumie to na TSie, ale nie będę już pisać osobnego posta
    • Admini TSa nie mogą już przyznawać sobie "wyższych" ani równych rang, nie mogą też zabierać innym
    • ranga Root, Technik i H@ mają takie same uprawnienia, żeby nie musieć się bawić w przyznawanie tymczasowo rang

 

@Dzagu nie do końca rozumiem co chcesz mieć w dziale z filmami/serialami. Podforum o nazwie "Streaming" czy podfora "Netflix" i "HBOGO"?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Godzinę temu, Dante napisał:

@Dzagu nie do końca rozumiem co chcesz mieć w dziale z filmami/serialami. Podforum o nazwie "Streaming" czy podfora "Netflix" i "HBOGO"?

To było w formie przemyśleń. Właśnie się zastanawiam. Takie mam propozycje:

 

  • Filmy i seriale
    • Filmy
    • Seriale
    • Streaming
      • HBO
      • Netflix
      • Inne
  • Filmy i seriale
    • Filmy
    • Seriale
    • Streaming

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin
  • usunięte nazwy rang nad ich ikonkami
  • rozpoczęcie prac nad kolorami otoczki postów w kolorach rang dla administracji
  • aktualizacja ikon forum pod nowy szablon
  • otworzono rekrutację na moderatora, redaktora i grafika
  • ujednoliciłem rangi
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin
  • zmieniono rangi na ciemny styl
  • dodano odstęp po randze a przed liczbą reakcji
  • na urządzeniach mobilnych logo jest teraz wyświetlane na środku
  • dodano kolory podświetleń postów dla:
    • właściciela
    • H@
    • moderatora
    • donatora
    • opiekunów

15.04.2020 r.:

  • usunięto podświetlenie dla opiekunów
  • dodano odpowiedni kolor podświetlenia dla wszystkich grup
    • jeśli ktoś chce mieć podświetlenie, musi zdobyć rangę Donator
      • jeśli ją zdobędzie, to jego posty będą w otoczce odpowiedniej dla rangi głównej (opiekunowie niebieska, technik fioletowa itp.)
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Dobra, to zasługuje na nowego posta.

love nazi.png

 

Nie. Nie wydaje się Wam. Dodałem oznaczenia rekrutacji do każdego z działów, tak jak kiedyś to było ;)

Uff... Trochę pracy z tym było xd

 

  • kolory dopracowane do aktualnego domyślnego motywu forum
  • po najechaniu myszką na opcję z zamkniętą rekrutacją, link zmienia się w czerwony
  • dodano medale za ilość zdobytych plusów
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • Head Admin

Oprócz 3 wersji kolorystycznych ciemnego motywu (seledynowy, czerwony i fiolet) na samym dole do wyboru, to wersja czerwona ma dodatkowo usunięte IP w panelu użytkownika po prawej stronie. Dzięki temu, jeśli ktoś chciałby streamować, to nikt mu nie podkradnie adresu ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante unfeatured this temat
  • Dante locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...