Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

FFA- UB


PLeBaN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: uhqqow 

Steam ID: STEAM_1:0:104801323

Admin,który mnie zbanował: BARTO 

Powód bana: Reason graczy oraz prokowanie admina

Długość: Permanentny 

Data i godzina: 04.04.2020r. 23:18

Mapa: de_train

demko:  http://dema.globalelite.pl/8710

 

 

wyjaśnienie:

Drodzy obywatele,

 

Dzisiaj o godzinie 23:18 miał miejsce bardzo nieprzyjemny incydent w którym jestem poszkodowany.

Mianowicie jeden z administratorów (BARTO) uznał, że zbanuje mnie permanentnie za to, że wyrażam swoje poglądy publicznie i on się z nimi nie zgadza. 

Z tego co wiem to każdy ma prawo głosu i wyrażania swojej opinii na każdy temat.

Admin nie szanuje tego prawa i rzuca banami jak popadnie. 

Jeżeli taka sytuacja, której świadkiem było kilkanaście w tym inni gracze, admini zostaje zakończona perma-banem to admin nie jest kompetentny do wykonywania powierzonych mu zadań. 

Odwołując się do regulaminu pierwszą rzeczą, którą powinien zastosować admin jest ostzeżenie/mute. 

Jest mi przykro gdyż miałem dobre staty, prowadziłem miłą rozmowę i innymi graczami.

 

Mam nadzieję. że odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie a praca administratora zostanie poddana większej kontroli, ponieważ nadużywa swojej władzy.

 

Pozdrawiam, życzę miłego wieczoru/dnia (zależy kiedy czytasz).

 

UHQQOW (PLeBaN)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak z tego co widziałem na demku coś tam pisałeś na początku na czacie jakieś obrazliwe słowa do kogoś lub po prostu i tu już dla mnie gag perm walnął bym po tam 3 rundach sprowokowałeś admina wyzywając legie czy coś w tym stylu i dalej o tym gadałeś. Oczywiście dla mnie PERM to za długo proponuje:

Perm gag i mute , jak i ban na kilka godzin

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Po dokładnych oględzinach stwierdzam że perm ban jest to zbyt surowa kara dla oto jego mościa. 

Tak jak przedmówca @Dominik napisał. Stwierdzenie że "walić legie" i to co ma wejść im w dolną część pleców jest kompletnie nie na miejscu + do tego obraźliwe teksty. 

Moim zdaniem ban powinien zostać skrócony do 3 dni minimum i do tego perm gag i mute. Permban jest tutaj nie na miejscu - takie moje zdanie.

 

Edit. akcja się rozpoczyna od 10 do 15 rundy

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Wiedziałem że napiszesz to.

A więc tak dostałeś ostrzeżenie żebyś nie wyzywał graczy, specjalnie mnie prowokowałeś.Kilka razy obraziłeś graczy oraz wyzywałeś legie ( Zapewne na moim profilu widać ) ale nawet takie wyzwiska mnie nie ruszają a robiłeś to kilka razy i widziałeś że mnie to nie rusza a nadal to robiłeś.

Zignorowałeś tą prośbę więc dostałeś bana.

A co do bana to źle po prostu wpisałem w konsoli, każdemu się zdarzy.

Zgadzam się z @Dominik

Edytowane przez BARTO!
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Detektyw
Godzinę temu, PLeBaN napisał:

Z tego co wiem to każdy ma prawo głosu i wyrażania swojej opinii na każdy temat.

Admin nie szanuje tego prawa i rzuca banami jak popadnie. 

 

Myślę, że to dość oczywiste, że wolność słowa nie ma zastosowania zawsze i wszędzie. Wszystko ma swoje granice. 

Godzinę temu, PLeBaN napisał:

prowadziłem miłą rozmowę i innymi graczami.

 

Tutaj napiszę tylko "XD"

 

Perm oczywiście, zostaje zdjęty.

Bana ograniczam do jednego dnia, do tego dodaję perm mute + gag za prowokowanie graczy, nadużywanie wulgaryzmów oraz psucie atmosfery na serwerze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...