Jump to content

Recommended Posts

Nick: uhqqow 

Steam ID: STEAM_1:0:104801323

Admin,który mnie zbanował: BARTO 

Powód bana: Reason graczy oraz prokowanie admina

Długość: Permanentny 

Data i godzina: 04.04.2020r. 23:18

Mapa: de_train

demko:  http://dema.globalelite.pl/8710

wyjaśnienie:

Drodzy obywatele,

Dzisiaj o godzinie 23:18 miał miejsce bardzo nieprzyjemny incydent w którym jestem poszkodowany.

Mianowicie jeden z administratorów (BARTO) uznał, że zbanuje mnie permanentnie za to, że wyrażam swoje poglądy publicznie i on się z nimi nie zgadza. 

Z tego co wiem to każdy ma prawo głosu i wyrażania swojej opinii na każdy temat.

Admin nie szanuje tego prawa i rzuca banami jak popadnie. 

Jeżeli taka sytuacja, której świadkiem było kilkanaście w tym inni gracze, admini zostaje zakończona perma-banem to admin nie jest kompetentny do wykonywania powierzonych mu zadań. 

Odwołując się do regulaminu pierwszą rzeczą, którą powinien zastosować admin jest ostzeżenie/mute. 

Jest mi przykro gdyż miałem dobre staty, prowadziłem miłą rozmowę i innymi graczami.

Mam nadzieję. że odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie a praca administratora zostanie poddana większej kontroli, ponieważ nadużywa swojej władzy.

Pozdrawiam, życzę miłego wieczoru/dnia (zależy kiedy czytasz).

UHQQOW (PLeBaN)

Posted (edited)

To tak z tego co widziałem na demku coś tam pisałeś na początku na czacie jakieś obrazliwe słowa do kogoś lub po prostu i tu już dla mnie gag perm walnął bym po tam 3 rundach sprowokowałeś admina wyzywając legie czy coś w tym stylu i dalej o tym gadałeś. Oczywiście dla mnie PERM to za długo proponuje:

Perm gag i mute , jak i ban na kilka godzin

Edited by Dominik

Po dokładnych oględzinach stwierdzam że perm ban jest to zbyt surowa kara dla oto jego mościa. 

Tak jak przedmówca @Dominik napisał. Stwierdzenie że "walić legie" i to co ma wejść im w dolną część pleców jest kompletnie nie na miejscu + do tego obraźliwe teksty. 

Moim zdaniem ban powinien zostać skrócony do 3 dni minimum i do tego perm gag i mute. Permban jest tutaj nie na miejscu - takie moje zdanie.

Edit. akcja się rozpoczyna od 10 do 15 rundy

Posted (edited)

Wiedziałem że napiszesz to.

A więc tak dostałeś ostrzeżenie żebyś nie wyzywał graczy, specjalnie mnie prowokowałeś.Kilka razy obraziłeś graczy oraz wyzywałeś legie ( Zapewne na moim profilu widać ) ale nawet takie wyzwiska mnie nie ruszają a robiłeś to kilka razy i widziałeś że mnie to nie rusza a nadal to robiłeś.

Zignorowałeś tą prośbę więc dostałeś bana.

A co do bana to źle po prostu wpisałem w konsoli, każdemu się zdarzy.

Zgadzam się z @Dominik

Edited by BARTO!

Godzinę temu, PLeBaN napisał:

Z tego co wiem to każdy ma prawo głosu i wyrażania swojej opinii na każdy temat.

Admin nie szanuje tego prawa i rzuca banami jak popadnie. 

Myślę, że to dość oczywiste, że wolność słowa nie ma zastosowania zawsze i wszędzie. Wszystko ma swoje granice. 

Godzinę temu, PLeBaN napisał:

prowadziłem miłą rozmowę i innymi graczami.

Tutaj napiszę tylko "XD"

Perm oczywiście, zostaje zdjęty.

Bana ograniczam do jednego dnia, do tego dodaję perm mute + gag za prowokowanie graczy, nadużywanie wulgaryzmów oraz psucie atmosfery na serwerze.

6.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

GLOBALELITE.pl

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz

Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum

Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Create New...