Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

unban


Fake BOT Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bot Jędrzej GLOBALELITE.pl

UNBAN/UNMUTE: unban 

STEAM_ID:STEAM_1:0:533527383

Mapa: cmentarz 

Data (razem z godziną):06.04.2020 17:59

Admin który cie zbanował: Rufus 

Powód Bana: hax 

Wyjaśnienie: zaszło pewne nie porozumienie ja nawet cheatów nie umiem pobrać a i znam kilka kamp na tej mapie. a tak pozatym gram już 2 lata na tym serwerze ale na innym koncie. Bo tamto sprzedałem.

 

 

Edytowane przez BOT Jędrzej GLOBALELITE.pl
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że skora "grasz 2 lata" na tym serwerze, to powinieneś znać przynajmniej właściwą nazwę mapy bloody_street. a nie nazwać ją cmentarz. Druga sprawa wydaje mi się że masz max 10 lat, więc nie sądzę, że w wieku 8 lat grałeś w cs i na dodatek miałeś dobre konto na sprzedaż. Nie dałeś tu ani jednego konkretnego argumentu, że nie masz haxów, to że napislałeś że nie umiesz pobrać haxów to nic nie zmienia. Dostałeś tego bana za wallhack sprawdzałeś przez ściany gdzie są a potem udawałeś, że znasz mapę i gdzieś w pobliżu znajduje się teleport do danej osoby. 

 

Moim zdaniem nie powinieneś dostać ub. 

Edytowane przez Banszy GLOBALELITE.PL
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jak dla mnie dostałeś bana słusznie ponieważ Rufus i paru kilku graczy zauważył w tobie coś podejrzanego i kilka razy próbowałeś wejść do miejsc gdzie są różni gracze a nawet nie miałeś prawa o nich wiedzieć.

Twoje argumenty nic nie wyjaśniają i to że grasz 2 lata na tym serverze to powinieneś znać przynajmniej nazwę mapy na której dostałeś bana.

 

Moim zdaniem słusznie dostałeś bana i nie powinieneś dostać ub.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nie mam pojęcia czy to jest prośba o ub czy żart z twojej strony bronienie się tym że nie umiesz pobrać cheatów jest dla mnie mało poważne nie chcę sie wypowiadać bo mnie przy tym nie było ale wydaję mi się że opiekun nie zbanował Cie za znajomość miejsc na owej mapie lecz z tego względu że po prostu za dużo wiedziałeś nie spotkałem sie jeszcze z sytuacją żeby ktoś dostał bana za znajomość mapy jak dla mnie temat do zamknięcia dajmy się jeszcze wypowiedzieć @Rufus 

 

pozdrawiam Siwek :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj za brygada przyszła, Lisuu, banszy, nie lepiej zostawić tego administracji, fajnie że się staracie na tego admina i chcecie pokazać, że jesteście w stanie się wypowiedzieć w takiej sprawie, ale zbędne jest pisanie swojego zdania pod prośbą o unbana gracza jako GRACZ. Lubię was, ale spróbujcie w jakiś inny sposób się wykazać, co jasne nie robieniem bindów typu „Chcesz kupić vipa, wejdź na stronę globalelite.pl”, tylko np: zacząć uczyć się pisania pluginów, napewno administracja bardziej doceni zaangażowanie niż pisanie wypowiedzi pod ub jakiś graczy. Jeszcze raz chciałem powtórzyć, że lubię was i to nie jest wyśmianie was, tylko rada na przyszłość, szczerze mnie też rozśmieszyła ta prośba, ale zostawię to administracji. Tak w ogóle, jeżeli chcecie się pośmiać, to sprawdźcie prośbę ub Garbiego. „(XD)”

Edytowane przez deadpool globalelite.pl
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...