Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: Bot Jędrzej GLOBALELITE.pl

UNBAN/UNMUTE: unban 

STEAM_ID:STEAM_1:0:533527383

Mapa: cmentarz 

Data (razem z godziną):06.04.2020 17:59

Admin który cie zbanował: Rufus 

Powód Bana: hax 

Wyjaśnienie: zaszło pewne nie porozumienie ja nawet cheatów nie umiem pobrać a i znam kilka kamp na tej mapie. a tak pozatym gram już 2 lata na tym serwerze ale na innym koncie. Bo tamto sprzedałem.

 

 

Edited by BOT Jędrzej GLOBALELITE.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Zacznijmy od tego, że skora "grasz 2 lata" na tym serwerze, to powinieneś znać przynajmniej właściwą nazwę mapy bloody_street. a nie nazwać ją cmentarz. Druga sprawa wydaje mi się że masz max 10 lat, więc nie sądzę, że w wieku 8 lat grałeś w cs i na dodatek miałeś dobre konto na sprzedaż. Nie dałeś tu ani jednego konkretnego argumentu, że nie masz haxów, to że napislałeś że nie umiesz pobrać haxów to nic nie zmienia. Dostałeś tego bana za wallhack sprawdzałeś przez ściany gdzie są a potem udawałeś, że znasz mapę i gdzieś w pobliżu znajduje się teleport do danej osoby. 

 

Moim zdaniem nie powinieneś dostać ub. 

Edited by Banszy GLOBALELITE.PL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie dostałeś bana słusznie ponieważ Rufus i paru kilku graczy zauważył w tobie coś podejrzanego i kilka razy próbowałeś wejść do miejsc gdzie są różni gracze a nawet nie miałeś prawa o nich wiedzieć.

Twoje argumenty nic nie wyjaśniają i to że grasz 2 lata na tym serverze to powinieneś znać przynajmniej nazwę mapy na której dostałeś bana.

 

Moim zdaniem słusznie dostałeś bana i nie powinieneś dostać ub.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia czy to jest prośba o ub czy żart z twojej strony bronienie się tym że nie umiesz pobrać cheatów jest dla mnie mało poważne nie chcę sie wypowiadać bo mnie przy tym nie było ale wydaję mi się że opiekun nie zbanował Cie za znajomość miejsc na owej mapie lecz z tego względu że po prostu za dużo wiedziałeś nie spotkałem sie jeszcze z sytuacją żeby ktoś dostał bana za znajomość mapy jak dla mnie temat do zamknięcia dajmy się jeszcze wypowiedzieć @Rufus 

 

pozdrawiam Siwek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Co tutaj za brygada przyszła, Lisuu, banszy, nie lepiej zostawić tego administracji, fajnie że się staracie na tego admina i chcecie pokazać, że jesteście w stanie się wypowiedzieć w takiej sprawie, ale zbędne jest pisanie swojego zdania pod prośbą o unbana gracza jako GRACZ. Lubię was, ale spróbujcie w jakiś inny sposób się wykazać, co jasne nie robieniem bindów typu „Chcesz kupić vipa, wejdź na stronę globalelite.pl”, tylko np: zacząć uczyć się pisania pluginów, napewno administracja bardziej doceni zaangażowanie niż pisanie wypowiedzi pod ub jakiś graczy. Jeszcze raz chciałem powtórzyć, że lubię was i to nie jest wyśmianie was, tylko rada na przyszłość, szczerze mnie też rozśmieszyła ta prośba, ale zostawię to administracji. Tak w ogóle, jeżeli chcecie się pośmiać, to sprawdźcie prośbę ub Garbiego. „(XD)”

Edited by deadpool globalelite.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobaczyłem demko i jestem przekonany, że miałeś WH. Nie wiem czy jest sens się wypowiadać więcej na ten temat ban zostaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
  • Create New...