Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga za podszywanie się


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

Nick osoby składającej skargę: Casp3r
Data: 06/04/2020
Mapa: am_texture2-ge
Opis sytuacji: Gość używa mojego starego nicku czyli michuba02 + imię kursu który teraz robie czyli computing lvl3 + jeszcze dodał tytuł lekcji który robiłem rok temu czyli PC SECURITY + ma zdjęcie z mojego college yt, bo musiałem pokazać jak ustawić hasło dla bezpieczeństwa, jako część kursu, mam nadzieje że sytuacja zostanie wyjaśniona, bo mnie wkur*** że typek wchodzi z moim starym nickiem + chciałbym też w tej samej sprawie zgłosić comftiego za to samo, Unit 1 P1 czyli mój tytuł lekci z mojego kursy rok temu + nick kapimpek jest prawie taki sam jak mój nick na snapchacie czyli kapimp02 + zdjecie kiedy rozmontywałem i ułożyłem PC z powrotem, i naprawde Opiekun FFA który ma 19 bądż 20 lat się zachowuje się jak by miał z 15 :v, żenada, może dla niektórych ta skara będzie smieszna, no ale tak liczę rozwiązanie sprawy
Nick oskarżonego: leviq, chok ch** wie jaki ma teraz :v
Steam id oskarżonego: STEAM_0:0:33714281

Dowody: http://dema.globalelite.pl/9179

image.png.f4a802d093f04cf4c1e258a220cce21e.png

image.png.4ec43e1fe030d090eadc8e233693b5ce.png

Edytowane przez Casp3r
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Detektyw

Prosiłbym o niewypowiadanie się osób trzecich, nieznających sytuacji ani okoliczność. Tym bardziej osób, których dział nie dotyczy. 

 

 

Co do skargi to się nie wypowiadam, ponieważ totalnie tego nie rozumie. Co robi skarga na mnie w dziale aren skoro tam nie gram + nie gram z nickiem UNIT 1 P1 na serwerach, więc skarga jest dziwna zważając na to, że do Ciebie nie piszę, ani nic w tym stylu tylko mam taki nick, który z resztą podkreślam słowo MOGĘ mieć. 

P.S. Jak to twój kolega przekazał, jak masz coś do mnie to napisz mi to wprost, a nie wszędzie blokujesz i piszesz skargi jak piętnastolatek. 😊

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Właściciel

Z Comftim się zgadzam, unit 1 to nazwa kursu, każdy może sobie ustawić taki nick.

Co do @PC SECURITY nie pochwalam podkradania nicku, jednak w regulaminie nie posiadamy zapisu o zakazie podszywania się pod graczy. Więc żadnych konsekwencji nie mogę z tego wyciągnąć. Jedyne co mogę zrobić to poprosić graczy aby nie korzystali z nicków innych osób.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

18 minut temu, Comfti napisał:

P.S. Jak to twój kolega

Jaki kolega?

18 minut temu, Comfti napisał:

jak masz coś do mnie to napisz mi to wprost, a nie wszędzie blokujesz i piszesz skargi jak piętnastolatek

Ja z tobą nie mam nic do pisania ;) a kogo ja blokuje to już zależy ode mnie, przez wasze 'nicki' pozwoliłem sobie was zablokować ^^, naprawde nie wiem co wy macie do mnie? Jak odszedłem z opiekuna MRG i przeszedłem na inną sieć, której nazwy nie napisze bo to będzie podchodziło jako promo innej sieci, to wy dwaj zmieniacie nicki które dotyczą mnie, teraz mogę napisać że na tamtej sieci już nie pełnie żadnej roili ani admina albo opiekuna... więc jak coś do mnie macie, a na pewno macie bo wasze nicki na to wskazują to możemy to sobie tutaj wyjaśnić, 

Edytowane przez Casp3r
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Zgadzam się z Dzagiem. Żaden z nich nie łamie żadnego regulaminu, najwyżej robią nie w porządku wobec Ciebie. Ale nie jesteśmy od wychowywania graczy, tylko od serwerów CS:GO, więc liczę, że jakoś ten problem zostanie rozwiązany między sobą.

Choć zgadzam się, że takie zachowanie nie odpowiada osobie na takim stanowisku jak @Comfti, to nie jest powód, żeby cokolwiek zostało zmienione.

Do obu napisałem, co z tym zrobią, to ich sprawa.

 

P.S. "a kogo ja blokuje to już zależy ode mnie" idąc tą zasadą to to, jakie mają nicki to ich sprawa. Temat zamykam, bo nic więcej z tym nie zrobimy, a forum nie jest do rozwiązywania problemów prywatnych graczy.

P.P.S. Następnym razem proponuję mniej wulgarną skargę, choć rozumiem zdenerwowanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeśli gracze z skargi będą w stosunku do ciebie ofensywni na naszych serwerach, bądź w wiadomościach prywatnych, wtedy będą wyciągnięte konsekwencje. Aktualnie na podstawie skargi mamy brak podstaw na jakiekolwiek działania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...