Jump to content
Casp3r

Skarga za podszywanie się

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick osoby składającej skargę: Casp3r
Data: 06/04/2020
Mapa: am_texture2-ge
Opis sytuacji: Gość używa mojego starego nicku czyli michuba02 + imię kursu który teraz robie czyli computing lvl3 + jeszcze dodał tytuł lekcji który robiłem rok temu czyli PC SECURITY + ma zdjęcie z mojego college yt, bo musiałem pokazać jak ustawić hasło dla bezpieczeństwa, jako część kursu, mam nadzieje że sytuacja zostanie wyjaśniona, bo mnie wkur*** że typek wchodzi z moim starym nickiem + chciałbym też w tej samej sprawie zgłosić comftiego za to samo, Unit 1 P1 czyli mój tytuł lekci z mojego kursy rok temu + nick kapimpek jest prawie taki sam jak mój nick na snapchacie czyli kapimp02 + zdjecie kiedy rozmontywałem i ułożyłem PC z powrotem, i naprawde Opiekun FFA który ma 19 bądż 20 lat się zachowuje się jak by miał z 15 :v, żenada, może dla niektórych ta skara będzie smieszna, no ale tak liczę rozwiązanie sprawy
Nick oskarżonego: leviq, chok ch** wie jaki ma teraz :v
Steam id oskarżonego: STEAM_0:0:33714281

Dowody: http://dema.globalelite.pl/9179

image.png.f4a802d093f04cf4c1e258a220cce21e.png

image.png.4ec43e1fe030d090eadc8e233693b5ce.png

Edited by Casp3r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comfti - Opiekun FFA, Admin DR. Zachowanie dzieciaczka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosiłbym o niewypowiadanie się osób trzecich, nieznających sytuacji ani okoliczność. Tym bardziej osób, których dział nie dotyczy. 

 

 

Co do skargi to się nie wypowiadam, ponieważ totalnie tego nie rozumie. Co robi skarga na mnie w dziale aren skoro tam nie gram + nie gram z nickiem UNIT 1 P1 na serwerach, więc skarga jest dziwna zważając na to, że do Ciebie nie piszę, ani nic w tym stylu tylko mam taki nick, który z resztą podkreślam słowo MOGĘ mieć. 

P.S. Jak to twój kolega przekazał, jak masz coś do mnie to napisz mi to wprost, a nie wszędzie blokujesz i piszesz skargi jak piętnastolatek. 😊

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z Comftim się zgadzam, unit 1 to nazwa kursu, każdy może sobie ustawić taki nick.

Co do @PC SECURITY nie pochwalam podkradania nicku, jednak w regulaminie nie posiadamy zapisu o zakazie podszywania się pod graczy. Więc żadnych konsekwencji nie mogę z tego wyciągnąć. Jedyne co mogę zrobić to poprosić graczy aby nie korzystali z nicków innych osób.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)
18 minut temu, Comfti napisał:

P.S. Jak to twój kolega

Jaki kolega?

18 minut temu, Comfti napisał:

jak masz coś do mnie to napisz mi to wprost, a nie wszędzie blokujesz i piszesz skargi jak piętnastolatek

Ja z tobą nie mam nic do pisania ;) a kogo ja blokuje to już zależy ode mnie, przez wasze 'nicki' pozwoliłem sobie was zablokować ^^, naprawde nie wiem co wy macie do mnie? Jak odszedłem z opiekuna MRG i przeszedłem na inną sieć, której nazwy nie napisze bo to będzie podchodziło jako promo innej sieci, to wy dwaj zmieniacie nicki które dotyczą mnie, teraz mogę napisać że na tamtej sieci już nie pełnie żadnej roili ani admina albo opiekuna... więc jak coś do mnie macie, a na pewno macie bo wasze nicki na to wskazują to możemy to sobie tutaj wyjaśnić, 

Edited by Casp3r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Dzagiem. Żaden z nich nie łamie żadnego regulaminu, najwyżej robią nie w porządku wobec Ciebie. Ale nie jesteśmy od wychowywania graczy, tylko od serwerów CS:GO, więc liczę, że jakoś ten problem zostanie rozwiązany między sobą.

Choć zgadzam się, że takie zachowanie nie odpowiada osobie na takim stanowisku jak @Comfti, to nie jest powód, żeby cokolwiek zostało zmienione.

Do obu napisałem, co z tym zrobią, to ich sprawa.

 

P.S. "a kogo ja blokuje to już zależy ode mnie" idąc tą zasadą to to, jakie mają nicki to ich sprawa. Temat zamykam, bo nic więcej z tym nie zrobimy, a forum nie jest do rozwiązywania problemów prywatnych graczy.

P.P.S. Następnym razem proponuję mniej wulgarną skargę, choć rozumiem zdenerwowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli gracze z skargi będą w stosunku do ciebie ofensywni na naszych serwerach, bądź w wiadomościach prywatnych, wtedy będą wyciągnięte konsekwencje. Aktualnie na podstawie skargi mamy brak podstaw na jakiekolwiek działania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
  • Create New...