Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie by Maricinooo


kECZOR克特佐尔

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Marcinooo -w0w-

Wiek: 20 lat

Coś o sobie: Cześć! Mam na imię Marcin, pochodzę z Polski 😜. Lubie grać w koszykówkę, piłkę nożną i na komputerze w gry m.in.: CS:GO oraz WoT.

Wydaje mi się, że jestem miły, pomocny i zabawny(czasami się zdarzy :D).

Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Jestemsejo123/

Steam ID: STEAM_0:1:459304530

Ranga CS:GO: MM, WM: Global elite

Ilość godzin CS:GO: ~5000h

Znajomość SourceMod'a (1-10): 3

Doświadczenie jako admin: Byłem adminem na 3 serwerach za czasów cs 1.6 w cs:go nie miałem jeszcze okazji.

Czemu ty miałbyś zostać adminem?: Oszustów w cs'ie jest bardzo wielu. Często sprawdzam graczy jak widzę skargi od innych i pisze do adminów o sytuacji. Chciałbym bardziej pomóc administracji.

Link do gametracker: Na samym wstępie chciałbym dopisać, iż niestety zmieniłem parę razy nick. Łącznie z wszystkich nicków mam 42 godziny spędzone na serwerze.

https://www.gametracker.com/player/Marcinooo -w0w-/188.68.252.62:27017/

Kontakt: Forum globalelite, facebook, steam.

 

Dziękuję za czas poświęcony na moje rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam! :) 

 

Edytowane przez Marcinooo -w0w-
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

 

Już z góry mogę powiedzieć, że jestem na TAK, ponieważ:

- Jesteś bardzo dobrym graczem, zarówno mechanicznie jak i z doświadczenia. Muszę przyznać, że 5000h to duże osiągnięcie, a w Twoim przypadku taka ilość godzin doskonale odzwierciedla umiejętność odróżnienia cheatera od dobrego gracza. Taka osoba po prostu jest potrzebna na stanowisku admina.

- Aktywność. Gdy pierwszy raz pisałeś podanie miałeś kilka godzin na serwerze, oczywiście jeśli dobrze pamiętam. Minęło sporo czasu, nadrobiłeś godzinki, zapoznałeś się ze społecznością serwera i wiesz, kto jak gra, kto jak się zachowuje. Sam na serwerze widzę Cię bardzo często i równie często grasz, kiedy nie ma nikogo z administracji, a właśnie wtedy wbija cheater i niszczy rozgrywkę. Myślę, że Twoja aktywność przełożyłaby się na ilość zbanowanych osób. Oczywiście, w tym dobrym sensie =).

- Kolejny plus to zdecydowanie Twój charakter. Moim zdaniem masz bardzo miły głos, jesteś spokojny, opanowany i przyjacielski. Cechy idealne na admina. Jesteś szanowany wśród graczy i Ty również szanujesz innych.

- W twoim podaniu napisane jest, że byłeś adminem w 1.6, dlatego jakieś doświadczenie jako administrator masz. 

- No i na koniec estetyka, czyli starannie napisane podanie.

 

Tyle z mojej strony, poczekajmy na wypowiedź moich przełożonych

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dla mnie i tak będziesz kepuczem po terminie.

Kilka słów ode mnie. Widać że godzinki zdecydowanie uległy poprawie, przyłożyłeś się do napisania tego podania bo ostatnie podanie, bo to poprzednie było porażką. Nie raz mi udowodniłeś że potrafisz wytypować gracza ze wspomagaczami, stałeś się rozpoznawalny wśród graczy. Ja bym ci dał szansę ;)

Jestem na TAK

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...