Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycje do Arenek 1v1


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

Wpadłem na kilka propozycji, co mogło by poprawić rozwój Arenek

 

- Mapa am_mirage_mid powinna zostać wyrzucona z puli, dlatego że jak ktoś jest za boxami, a gracz jest w oknie, to gracz w oknie ma przewagę widzenia, głowa gracza za boxami wystaje, co powoduje że gracz w oknie szybciej zabije gracza za boxami. @SzymenPro może to potwierdzić 

- Mapa am_bionic też powinna zostać wyrzucona, jak się ma AWP i wceuluje bez poruszania myszką, to przy odrobinie szczęścia, można zabić gracza po drugiej stronie, co było by trochę nie fair, oczywiście szansa że gracze ustawią się w tej samem pozycji nie jest 100%, no ale można przegłosować czy mapa ma zostać czy nie

- Dodać timer na dole za ile mapa zostanie zmieniona na inną

- Zmienić mp_freezetime 3 na 1, szybciej się rozrywka będzie toczyć 

- Dodać muzykę w tle, taką spokojną, jeżeli owa propozycja zostanie przyjęta, to można zrobić playlistę, z możliwością wył muzyki albo przyciszenia muzyki

- Dodać komendę !votekick, jeżeli nie będzie admina, to ludzie mogą wpisać tą komendę a mogą się pozbyć chitera albo osoby która jest toksyczna, na pewno będą obawy do co tej komendy, że będzie nadużywana w niewłaściwy sposób, ale można zrobić okres próbny tak na 2 tygodnie, potem zobaczymy czy ta opcja zostanie

- Dodać komendę !votemute, powód ten sam co na górze, ale zamiast wyrzucania osoby to można ją zmutować, też można zrobić okres próbny

 

Na razie to wszystkie propozycje jak będę miał więcej to na pewno napisze 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

1. "Na rozwój arenek" - arenki dobrze się rozwijają, @Head-Admin i @Insane bardzo się nad nimi starają, dzięki czemu w niedługim czasie mamy dużo graczy.

2. Nie grałem na mapie, to nie wiem. Wydaje mi się, że arenki same w sobie to kwestia "kto kogo szybciej zabije" :v

3. Drugi gracz może zrobić to samo. Niejedna mapka na arenkach tak ma btw. Mi to nie przeszkadza

4. Polecam komendę timeleft

5. Jestem na nie, ja potrzebuję czasem więcej niż 1 sekundy, żeby się zorientować gdzie jestem. 

6. Nie ma mowy, większość graczy, jeśli chcą muzyki, to sami sobie puszczają w tle. Innym będzie to przeszkadzać. 

7. Votekick to beznadziejny pomysł na arenki. Będzie nadużywana albo nieużywana. Co to znaczy? Jakieś silvery będą kickowac graczy na pierwszej arence albo jak będzie cziter to nie każdy zagłosuje. Będą głosować tylko ludzie, którzy z nim grali, a jak się utrzymuje na 1 miejscu, to niewiele ich będzie. 

8. Trochę przeciwko. Co prawda warto wyciszyć czasem graczy, ale arenki zawsze miały to do siebie, że zawsze były jakieś pogaduchy, czy to przez dzieciaki czy przez patusów (do tej pory pamiętam, jak wbił gość który zaczął mówić o tym, że właśnie zabił swoją dziewczynę, bo go zdradziła, nie polecam). 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

1. Mapa am_mirage_mid jest grana na kilku serwerach z dość dużą ilością graczy i cieszy się dużą popularnością, Przemyśle jeszcze czy ją usunąć czy zostawić.

2. Mapa am_bionic zostanie usunięta ze względu na słabą grywalność.

3. Tak jak @Dante powiedział, istnieje komenda timeleft ,która pokazuje czas do zakończenia mapy.

4. Osobiście te 3 sekundy to  już dla mnie jest za szybko.

5. Muzykę w tle każdy sobie może puścić i słuchać tego czego lubi  ;) Jedni lubią grać w ciszy i skupić się podczas rozgrywki a drudzy nie i tego nie zmienimy ,więc nie zostanie dodane.

6. Odrazu odrzucam !votekick i !votemute ,bo później będzie płacz ,że ten został wykickowany z 1 areny bo dobrze strzelał a tamten zmutowany bo go ludzie nie lubią i mu robią na złość.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...