Jump to content

Hej, Guest

Dziś wgrałem kilka nowych rzeczy na forum.
Oprócz takich ogłoszeń, dodałem też "cegiełki", czyli kwadraciki w ramach nagrody za konkretne rzeczy na forum.

Na razie są tylko 3, ale zapewne pododaję więcej.

Daj znać, jeśli masz pomysł na coś nowego.

Dante Dante

Recommended Posts

Nick:wtedy na servie DragonGames Tera:Foxy

Steam id:https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=969995704&token=nHIh1V8z

Kto mnie zbanowal:Dominik

Powód :mutacja

Slugosc:perm

Godzina : cos tak 12.30

Demko:niemam 

Prosze o unbana dobrze prowadze a co do mutacji to gracze i rodzice mówiom ze zmienil mi sie bardzo glos prosze o szybkiego unbana jak oczywiscie mozna

Pisząc jakiekolwiek podanie, zwróć więcej uwagi na sens, spójność i błędy językowe, w dużym stopniu wpływa to na twoje postrzeganie.

A co do gracza, to jest miłą, kulturalną osobą. Nigdy w mojej obecności nie obrażał innych graczy, w razie jakichkolwiek kłopotów kulturalnie zwraca się po pomoc. Co do sprawy jego mutacji głosu, nie będę się wypowiadał, ponieważ nie jestem ekspertem w tej dziedzinie...Pozdrawiam

Przepraszam nieam TSC moze byc dsc czyli discord ?

A jak nawet (dla was) niebende mial mitacji to dzienkuje za pomoc i zangazowanie

Edited by Foxy
Niemam tsc ale mam dsc

Polecam korzystać i z TS3, jak i z Discorda, oba komunikatory są bardzo łatwe w obsłudze

Jak juz napisałam - masz mi dać znać, kiedy będziesz na którymkolwiek komunikatorze globalelite.pl, żebym mogła zweryfikować twój głos. 

Nagrody

Guest
This topic is now closed to further replies.

GLOBALELITE.pl

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz

Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum

Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Create New...