Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na admina Banszy


Banszy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Banszy

Wiek: W tym roku 15, wiem że jest to na minus, ale widzę że potrzeba adminów na HNS

Coś o sobie: Mam na imię Szymon, pochodzę ze Szczecina. Na co dzień chodzę do szkoły, jestem w 8 klasie szkoły podstawowej, lecz z powodu na obecną sytuację w kraju większość czasu spędzam w domu, co pozwala mi na spędzenie sporo czasu na serwerach Globalelite. Moje zainteresowania to głównie piłka nożna w którą grałem 7 lat. Można mnie spotkać na takich serwerach jak HnS, arenki i only mirage. Mam dobry kontakt z graczami. Jestem osobą spokojną, która nie daje się ponieść emocjom. Staram się pomagać graczom na serwerze.

Znajomość SM: 5 szybko się uczę nowych komend

Doświadczenie: Byłem adminem na innej serwerowni przez pół roku jak nie więcej.

Link do gametracker'a https://www.gametracker.com/player/Banszy/188.68.252.62:27015/

Kontakt: Discord , steam , Fb

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jestem na  TAK

Ogólnie pomimo tych 14 lat jest to osoba , której byłbym w stanie powierzyć role admina. Zawsze zgłasza graczy ,gdy łamią regulamin oraz błędy serwera.  Jest aktywny na serwerze i pomocny innym graczom co mogłem sam zaobserwować. 

 

Tutaj dodaje link do GT na którym gra obecnie  - https://www.gametracker.com/player/Banszy GLOBALELITE.PL/188.68.252.62:27015/

 

Mam nadzieję ,że otrzymasz okres próbny :D

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Generalnie to jestem Na Tak ze względów :

Gracz pomocny , uprzejmy oraz spokojny często jest tak że banszy zgłasza na u@ graczy łamiących regulamin 

przyda nam się taka osoba w naszych szeregach 

Jedyny minus to jest wiek ale mam nadzieję że pokażesz nie raz że wiek to tylko liczba 

Pozdrawiam Siwek :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

Banszy jest bardzo pomocny ma nawet bindy reklamujące serwer GLOBALELITE.PL np. spadochron jest za darmo gdy wpiszesz GLOBALELITE.PL do nicku lub gdy kupisz vipa na miesiąc za 10 zł

Gra na serwerze już nawet długo więc powinien dostać chociaż okres próbny .

Mało jest administratorów na hns więc to jest na + jak będzie więcej administratorów

Edytowane przez GerbereQ
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

(Plusy)+

+GT

+Zero konfliktowy

+rozmowny

+Doświadczenie

(minusy)-

-wiek (tak jak u lisa, tak i u ciebie, życzę ci żebyś pokazał im, że wiek to tylko liczba)

(+/-)

+/- znajomość sm. Nie jest ona zła, ale też nie jest najlepsza.

 

Podsumowując. Nie muszę mówić, że jest więcej plusów niż minusów, znam tego gracza nadość dobrze, że pomimo wieku dałbym mu okres próbny. Jestem pewny w 100%, że sprawdzi się jako admin. Ogólnie lubiany gracz, fajnie się z nim gada.

 

Powodzenia. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Mam mieszane uczucia, ze względu na to, że przez ten czas kiedy grasz zauważyłem plusy jak i minusy. Niestety minusy przeważają; wiek, SM, a co do doświadczenia to też nie jestem pewny. Ktoś może zaraz mi wypominać "ale Rufus ty miałeś 14 lat jak zaczynałeś". Miałem, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni, poza tym wymagania na tamten moment jak najbardziej spełniałem, ponieważ wymagane było w 2017 r. 14 lat, a nie 16 jak aktualnie. Ogromnym plusem jest twoja aktywność, ale według mnie to trochę za mało aktualnie. Ze względu na sprawę z ostatnim adminem, który miał niż 16 lat biorę dużą korektę na wszystko i nie przymykam aż tak oka na wiek. Jestem na NIE.

Edit* odrzucam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...