Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycja


(1)deadpool

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: deadpool

Co chciałbyś zmienić: Myślałem trochę nad komendą rtv i znalazłem dla niej lepszą alternatywę, czyli !change „mapa” lub jakoś inaczej, bez różnicy. Dodanie komendy !maps która wyświetla aktualne mapy na serwerze (plugin do tej komendy dałbym radę sam napisać). Kończąc pierwszy akapit. Przez cały czas grając na serwerze, był problem z namawianiem do rtv, a nowi gracze często nie znali tej komendy i co z tym idzie, nie mogłeś im napisać „napisz rtv, to zmieni się mapa”, bo mogłobyć, to uznane za namawianie, a ta komenda (o której wspomniałem na samym początku) usprawniła działanie serwera. Po wpisaniu komendy i mapy na którą się chce zmienić, wyskoczyła by tabelka, po lewej stronie i by było zapytanie „Czy chcesz zmienić mapę na *mapa* 1. Tak 2. Nie” ( za namawianie do wybrania opcji „Tak” lub „Nie”, ta sama kara co przy namawianiu do rtv) nowi gracze będą mieli możliwość „zmienienia mapy”, a o takiej komendzie będziesz mógł poinformować bez problemu. Co jasne komenda będzie ograniczona do jednego użycia na rundę, czyli jeżeli jeden gracz już użył tej komendy, to nie może jeszcze raz zaproponować zmiany mapy, komendę będzie można użyć do 30 sekund po wystartowaniu rundy, co uniemożliwi przeszkadzaniu innym graczą w trakcie gry. Po użyciu przez jednego gracza tej komendy, ta komenda będzie blokowana na 10 sekund(gracze mają 10 sekund na wybór jednej opcji), żeby nie zbugować tej komendy np: kilku graczy wpisuje komendę i następne pytanie o zmianie mapy będzie się wyświetlać po zakończonym głosowaniu nawet do końca rudny. Według mnie super sprawa, tylko nie wiem kto napisze plugin na !change „map”. Wiadomo, że nie proszę o wprowadzanie tego odrazu, tylko o wprowadzenie tego w jakimś czasie. Nie pośpieszam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie widzę sensu tego dodawać :v RTV jest powszechną komendą używaną na prawie, jak nie każdym serwerze. Jeżeli chcesz zobaczyć mapki, wpisujesz /nominate przy okazji nominując jakąś do gry. Poza tym to co piszesz wygląda jak komenda dla adminów sm_votemap, czyli dajesz nazwy map proponowanych do zmiany, a reszta wybiera (chyba, że dasz 1 wtedy jest tak lub nie).  Propozycje odrzucam, ponieważ mamy już /nominate, które spełnia swoją rolę wystarczająco dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...