Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Może by tak dać...


Stevie G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Grałem  dawno temu na wielu serwerach ffa, obecnie gram na waszym serwerze i dobrze się bawię ale czasami flesze od kolegów z drużyny przeszkadzają. Więc może by dodać do pluginu antyflesz od team mate'ów? 

To tylko sugestia. Lecz ciekawi mnie jaki będzie odzew.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Jestem przeciwko, umiejętność nieflashowania team mate'ów jest też bardzo ważna w CSie. 

Znaczy z tego co widzę, to nasz serwer Only Mirage nie chce uczyć graczy, tylko im ułatwiać, więc pewno będzie przyjęte, ale i tak jestem przeciwko :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po pierwsze -  Rushe na site'y będą praktycznie nie do odbicia - dlaczego ? Bo Twój teammate może Ci rzucić flash tak OP a Ty zamiast mieć lekką poświatę. Będziesz mieć "czysty ekran" i czyścisz wszystko bez opamiętania, co zdecydowanie by ułatwiło rozgrywkę, a aż tak łatwo nie może być. Takie moje zdanie.

Po drugie - Część graczy traktuję ten serwer jako rozgrzewkę przed ewentualnym MM, faceit itp. więc takowy "realizm" rozgrywki powinien być zachowany.

Po trzecie - 

3 godziny temu, Dante napisał:

umiejętność nieflashowania team mate'ów jest też bardzo ważna w CSie. 

@Dante z tym zdaniem się z Tobą zgodzę w 100%. I raczej z @Saurafel nie chcielibyśmy aż tak ułatwić rozgrywki na OM ;) 

 

Jestem przeciwny tej propozycji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...