Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o unmute


GerbereQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na którym dostałem mute : PashaBiceps Casedrop.eu

Unban/Unmute: Unmute

SteamID:STEAM_1:0:221683344 Link do profilu :https://steamcommunity.com/profiles/76561198403632416/

Mute'a otrzymałem od : Console

Powód : Bindy

Wyjaśnienie : Wiem że bindy są zabronione wiem że pisze drugi raz nawet trzeci ale ja bardzo proszę o unmute tak ciężko jest nie używać mikrofonu np. na serwerze Hns gdy chce komuś coś powiedzieć dotyczącego serwera np. jakie są  komendy mute dostałem na DR na którym też pogrywam więc bardzo proszę o odmutowanie mnie a jeżeli nie ma takiej opcji to proszę chociaż o skrócenie mute bo jestem młody a perm  trochę rzeczy popsuł nie mogę nikomu nic powiedziec mogę tylko rozmawiać na teamspeak'u tylko tam mogę z kimś porozmawiać ostatnią prośbę pisałem w wtorek więc tydzień minął proszę bardzo o unmute będę bardzo wdzięczny jeżeli dostane unmute . 

Pozdrawiam GerbereQ

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...