Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o Admina


ZjaranyBiałas

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ZjaranyBiałas

Wiek: 15lat zaraz 16

Coś o sobie: Mam na imię Mikołaj i lubię grac w piłke nożna oraz w gry komputerowe najczęściej cs-go

Link do profilu Steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198875924203

SteamID:  STEAM_1:1:457829237  

Ranga w CS:GO: Mg1 

Ilość godzin w CS:GO: 1123h

Znajomość SourceMod'a (1-10):  9

Doświadczenie jako admin: niestety nigdy jeszcze nie byłem adminem ze względu na to ze byłem za młody 

Czemu ty miałbyś zostać adminem?: często gram na serwerze Only Mirage i  napotykam na ludzi któży haxuja i chiałbym pomóc w walce z haxami na tym serwie aby wszystkim grało się przyjamnie na najlepszym serwerze w csgo.

Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/player/ZjaranyBiałas/188.68.252.62:27017/

Kontakt: [email protected]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wypunktować jak najprościej się da.

Zaczynając od początku:

-Podanie w złym dziale( jest oddzielny dział podanie o admina),

-Wiek, zbyt młody jeszcze jesteś,

-Masz 1123 godzin, ranga jak dla mnie jest zbyt niska(to tylko mg1)jak na twoją liczbę godzin, co za tym idzie możesz mieć problem w ocenie podejrzanego,

-SourceMod'a masz na strasznie wysokim poziomie chociaż nie byłeś wcześniej adminem,

-Jesteś bardzo aktywny na serwerze, często cie widuję.

Podsumowując, jestem na nie.  Nie wiem czy innym z administracji piszesz o haxach na serwerze, wiem, że mi nie. Dlatego jak dla mnie musisz wbić wyższą rangę i informować o nieuczciwych graczach by udowodnić mi, że potrafisz odróżnić dobrego, skill'owego od oszusta/cheater'a.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Po pierwsze - napisałeś że nie masz doświadczenia w byciu adminem, mimo wszystko napisałeś że znasz SM na 9 co się zbytnio nie klei.

Po drugie - tak jak przedmówca napisał. Według mnie masz za małą rangę na taką dużą ilość godzin. Masz obecnie G4, a my wymagamy minimum MGE. Sądzę że byś miał problem z odróżnieniem gracza dobrego, a tego, który używa wspomagaczy jednocześnie dobrze się kryjąc.

Po trzecie - konto zrobiony tylko pod podanie. 

 

Jesteś rozpoznawalnym graczem i bardzo aktywnym, ale mimo wszytko czasami potrafią Cię ponieść emocję i wchodzić w niepotrzebną "gównoburzę" jakiej ostatnio byłem świadkiem. Jechanie się po rodzicach... Nie będę tego komentować. Jestem na NIE

Ps.

Zły dział :)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...