Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na admina ~ xen


Lucifer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: xen

Wiek: 18

Coś o sobie: Mam na imię Kacper, mieszkam w Toruniu. Lubię grać w ping ponga ewentualnie oglądać e-sport. Jeśli chodzi o granie w gry. Cały czas gram w csa dlatego będę miał dużo czasu na poświęcenie czasu dla serwera. 

Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/xen6969/

SteamID: STEAM_1:0:485237608

Ranga w CS:GO: g4

Ilość godzin w CS:GO: Łącznie 3600

Znajomość SourceMod'a (1-10): 7 ale poduczę się

Doświadczenie jako admin: Miałem okazję by zostać o to tym osobnikiem na niektórych serwera. Wszystkie były only AWP a teraz spróbuję może na Only mirage.

Czemu ty miałbyś zostać adminem?: Czasami wykańcza mnie świadomość że widzę cheatera na serwerze a nic z tym szczególnego nie mogę zrobić. Chciałbym temu zapobiec, pomóc w niektórych sprawach i oczywiście sprawować dobrą pomoc na serwerze.

Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/player/Xen/188.68.252.62:27017/

Kontakt: Forum/Discord

Pozdrawiam serdecznie, miło, cieplutko wszystkich <3 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Twoje podanie jedyna rzecz, która mi przeszkadza to ranga. Nie pasuje mi ilość godzin spędzonych w grze, bo mając 3600h już liczyłbym na jakiegoś globala czy chociaż supreme. Ale bądźmy poważni - kto gra mm'y w 2020 roku? 

Doświadczenie masz, więc myślę, że współpraca z Tobą będzie na pewno bardzo przyjemna. Oczywiście mówiąc doświadczenie mam na myśli zarówno godziny w grze, jak i Twoją przeszłość ściśle związaną z działaniem jako admin na innych serwerach.

Kolejna rzecz to Twoje godziny. Przejrzałem ostatnie 30d i faktycznie miałeś 4 dni przerwy, jednak przed nimi byłeś bardzo aktywnym graczem. Utrzymaj to.

Na sam koniec chciałbym dodać, że nigdy nie miałem o Tobie złej opinii.

 

Jestem na TAK.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dobra, generalnie sprawa wygląda tak. Naradziliśmy się w gronie adminów only mirage. Chłopaki mówią że coś tam grasz, że jesteś spoko i że ogarniasz. Moja propozycja to 3 tygodnie okresu próbnego. Postaraj się na koniec tego okresu podnieść swoją rangę. Zobaczymy jak Ci to wyjdzie i wtedy zdecydujemy co dalej. Daje Ci szansę dlatego że ja sam przez ponad 500h siedziałem na g3 bo nie grałem rankedów. No i po części wiem że trudno może być wyjść z golda.

tl;dl
Podanie zaakceptowane, 3 tygodnie próby, spróbuj wbić rangę na koniec okresu próbnego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...