Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dr House Dr House
  • Drogi gościu!

Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na admina ~ xen

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: xen

Coś o sobie: Mam na imię Kacper, mieszkam w Toruniu. Lubię grać w ping ponga ewentualnie oglądać e-sport. Jeśli chodzi o granie w gry. Cały czas gram w csa dlatego będę miał dużo czasu na poświęcenie czasu dla serwera. 

Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/xen6969/

SteamID: STEAM_1:0:485237608

Ranga w CS:GO: g4

Ilość godzin w CS:GO: Łącznie 3600

Znajomość SourceMod'a (1-10): 7 ale poduczę się

Doświadczenie jako admin: Miałem okazję by zostać o to tym osobnikiem na niektórych serwera. Wszystkie były only AWP a teraz spróbuję może na Only mirage.

Czemu ty miałbyś zostać adminem?: Czasami wykańcza mnie świadomość że widzę cheatera na serwerze a nic z tym szczególnego nie mogę zrobić. Chciałbym temu zapobiec, pomóc w niektórych sprawach i oczywiście sprawować dobrą pomoc na serwerze.

Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/player/Xen/188.68.252.62:27017/

Kontakt: Forum/Discord

Pozdrawiam serdecznie, miło, cieplutko wszystkich <3 

Odnośnik do odpowiedzi

+Godziny w cs

+Pomocny, informujesz o oszustach(trafnie)

+Doświadczenie

+SM

+/-Aktywność tygodniowa na serwerze zbyt mała

-ranga(niższa niż wymagana)

Ja jestem za tym, żeby dać ci jeszcze trochę czasu do nadrobienie aktywności i rangi(minimum mge).

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Patrząc na Twoje podanie jedyna rzecz, która mi przeszkadza to ranga. Nie pasuje mi ilość godzin spędzonych w grze, bo mając 3600h już liczyłbym na jakiegoś globala czy chociaż supreme. Ale bądźmy poważni - kto gra mm'y w 2020 roku? 

Doświadczenie masz, więc myślę, że współpraca z Tobą będzie na pewno bardzo przyjemna. Oczywiście mówiąc doświadczenie mam na myśli zarówno godziny w grze, jak i Twoją przeszłość ściśle związaną z działaniem jako admin na innych serwerach.

Kolejna rzecz to Twoje godziny. Przejrzałem ostatnie 30d i faktycznie miałeś 4 dni przerwy, jednak przed nimi byłeś bardzo aktywnym graczem. Utrzymaj to.

Na sam koniec chciałbym dodać, że nigdy nie miałem o Tobie złej opinii.

Jestem na TAK.

Odnośnik do odpowiedzi

• Legenda

Dobra, generalnie sprawa wygląda tak. Naradziliśmy się w gronie adminów only mirage. Chłopaki mówią że coś tam grasz, że jesteś spoko i że ogarniasz. Moja propozycja to 3 tygodnie okresu próbnego. Postaraj się na koniec tego okresu podnieść swoją rangę. Zobaczymy jak Ci to wyjdzie i wtedy zdecydujemy co dalej. Daje Ci szansę dlatego że ja sam przez ponad 500h siedziałem na g3 bo nie grałem rankedów. No i po części wiem że trudno może być wyjść z golda.

tl;dl
Podanie zaakceptowane, 3 tygodnie próby, spróbuj wbić rangę na koniec okresu próbnego.

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O GLOBALELITE.PL

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?

Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Dodaj nową pozycję...