Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na admina Aren 1v1


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Casp3r
Wiek: 18
Znajomość SM: 6
Doświadczenie: Mam doświadczenie jako admin & opiekun, adminem byłem na (starych) arenkach 1v1, FFA, Only AWP, Only Mirage, DM, na innej sieci Arenki 1v1, jako opiekun tutaj miałem na Only Mirage, i na innej sieci 5v5
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Casp3r/188.68.252.62:27215/
Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem? : Po pierwsze, spełniam wszystkie wymagania które zostały podane w temacie wzór oraz wymagania na admina aren 1v1, po drugie chciałbym pomóc opiekunowi w serwerze, przez dużą ilość chiterów, którzy psują rozrywkę gry , poprzez dzieci które mówią za ile nasze kochane mamy robiły im w tym czasie dobrze, poprzez graczy którzy nie rozumieją że arenki to jest miejsce do trenowania aima, a nie ruszowania jak z P90 na bombsite B na mapie dust_2, po trzecie admini tego serwera mnie bardzo dobrze znają, z dobrej i też złej strony, ale te złe to już myślę że poprawiłem się, kiedyś dużo się wkurzałem, teraz jestem spokojny, po czwarte jestem top 1 na serwerze, czyli widać że bardzo mi zależy i podoba mi się serwer, i jestem zdeterminowany żeby ten serwer był  ulepszany, żeby przyjemnie się na nim grało, po piąte wchodzę praktycznie każdy dzień na serwer, gracze jak i opiekun i admini dobrze mnie znają, i raczej mają o mnie bardzo dobre zdanie, po szóste poprzez moje doświadczenie jako admin & opiekun, zacząłem tu adminować w 2018, więc na pewno tak duże doświadczenie będzie mile widziane dla oka, po siódme jestem osobą miłą, przyjacielską, sprawiedliwą, pomocną, to na pewno są cechy dobrego admina.
Ilość godzin w CS:GO : 6,320+

 

Teraz tutaj coś od siebie, na pewno wiele ludzi tutaj będzie miało do mnie żal, że opuściłem GE, i przeszedłem na inną sieć, no cóż, na pewno tym czynem straciłem zaufanie większości ludzi, ale teraz dałem sobie obietnice, żeby to zaufania odzyskać, bo mam sentyment na GE, tutaj zacząłem swoją karierę bycia adminem i opiekunem, i nie zamierzam przestać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin
38 minut temu, Casp3r napisał:

obietnice, żeby to zaufania odzyskać

To jeszcze go nie odzyskałeś, nie dostaniesz tutaj admina w tym momencie. Skakanie po serwerach to jedno, ale skakanie na inne sieci to drugie.

Zapraszamy do grania na serwerach GlobalElite.pl

PiateczkaPozdro600Zadymka

 

+ jedna bardzo ważna osoba chciała zrezygnować, jeśli Cię przyjmiemy, więc :(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...