Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Marcinooo


naura

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ZiomeQ

Nick oskarżonego: Marcinooo

Link do profilu Steam oskarżonego:  https://steamcommunity.com/id/Jestemsejo123

SteamID oskarżonego:  STEAM_0:1:459304530

Data i czas zajścia: 20:10 17.04.2020

Opis sytuacji: Witam, zgłaszam skargę na "admina" Marcinooo ponieważ pierw dostaje knebla za kulture :) A później ten oto osobnik sam klnie na czacie bezprawnie :) Wedlug mnie każdy gracz powinien być na równi, a pan admin uważa się za lepszego choć jest zwykłym bucem :) Mam nadzieję że administracja coś z tym zrobi. Oczywiście zwyzywałem pana "admina" za to do czego się przyznaje i dostałem bana.

Dowody: Screen

dowod.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 potwierdzam administrator uzywał wulgaryzmów a później dawał bana osobie która też użyła wulgaryzmu nie wiem gdzie tutaj sens tego bana przez tego administratora mam nadzieje że rozważycie komu dajecie administratora bo odstrasza graczy i nie stosuje się do zakazów które są w regulaminie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie człowiek chce sobie na spokojnie pograć, a tylko słyszy wyzywającego admina. Co jak co ale mimo wszystko jakiś poziom powinien sobą prezentować a nie dawać prowokować się na pierwszą lepszą zaczepkę. Gość dostał admina na okres próbny i odwala mu od władzy, przemyślcie komu dajecie takie role, bo ludzie z słabą samooceną, którzy powiększają swoje przyrodzenie banowaniem ludzi, bo powiedzą mu że jest słaby to chyba jest coś nie tak. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tym i biorąc pod uwagę gdy nawet mnie zacząłeś wyzywać, bardziej to moją rodzinę. To nie wiem gdzie ty szukasz sprawiedliwości.
Jesteś wyjątkowo toksycznym graczem i wcale mi nie żal że cię zbanowano. Źle mi się patrzy jaką ja muszę mieć osobę w drużynie jaką byłeś ty.

Niech się wypowiedzą opiekunowie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie dziwi mnie to, że pierwszy jesteś do bronienia tego "admina" skoro za przeproszeniem liżesz mu dupę przez cały czas gdy jest na serwerze co nawet widać na screenie więc myślę, że twoje zdanie nie powinno tu być brane pod uwagę. A po drugie gościu to skarga jest o zupełnie coś innego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to naucz się pisać. Po drugie to nie rób tu spamu bo chcę, żeby admini zobaczyli prawdziwi problem a nie twój płacz. A i jeszcze jedno, jak liżesz dupę adminowi żeby dostać też admina to beka xD Zobaczyłem twoje podanie i parsknąłem śmiechem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xen napisał:

Po prostu jestem miły dla graczy jak i administratorów którzy odnoszą odwzajemniony zemną szacunek. Możesz mieć taką opinię nie zabronię ci, ale zanim to zrobisz pogadaj o tym zemną :3

"jestem miłym graczem" grałem z tobą pistola i po tym ja sam zrushowałeś B zacząłeś się pluć na głosowym co my robimy i czemu masz tak do dupy ludzi w teamie, więc sorka ale nie widzę tutaj tego "miłego" gracza. Do tego polecam popracować nad ortografią, bo tutaj niby 18 lat, a podstawowych zasad języka polskiego nie znasz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin
  1. @xen ta skarga nie jest odnośnie zachowania @ZiomeQYT ogólnie na serwerze, tylko ze względu na niesprawiedliwe zdaniem gracza potraktowanie przez admina.
  2. Trochę warnów się posypało, a może się posypać jeszcze więcej, jeśli nie zapanujecie nad sobą i nie rozpoczniecie dyskusji na temat. Wypowiedzi merytoryczne mile widziane.
  3. @Vizaci hellcase.com Twój komentarz był już zdecydowanie nie na miejscu, zapewniam Cię, że nikt tutaj "znajomości" nie ma :)
  4. Temat zamknąłem, bo widocznie macie ze sobą problem i pewno zrobiłoby się więcej postów, gdy to piszę. Opiekunowie mają dostep do pisania, więc otworzą, jak uznają za słuszne.
  5. @Marcinooo -w0w- mam nadzieję, że to, co napisał gracz, to nieprawda. Nie tolerujemy takiego zachowania u admina, który ma dawać wszystkim przykład.
  6. Druga sprawa – naprawdę? Na serwerze @Czestiego i @Saurafela jest zakaz przekleństw? Przecież oni klną jak niejeden szewc xd Nie ma w regulaminie zakazu przeklinania, jest zakaz wyzwisk. Więc albo nie banujesz innych za to, albo sam się do tego stosujesz i banujesz, jeśli opiekunowie dopiszą do regulaminu.

Wątek otwieram ponownie, mam nadzieję, że tym razem z kulturą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante unlocked this temat
  • Legenda

Dobra, zacznijmy od początku będę pisał tak jak oglądam sobie demko.
1. ZiomeQ - cipka jebana stoi kurwa i kampi, utkaj łeb - za to dostałeś knebla Marcinooo - bardzo dobrze. Sam bym Ci wsadził mute za to.
2. Wjeżdżasz do niego do CT i odrazu - admin pizda - po co to jest? Do czego? Marcinooo odpowiedział Ci jedynie "kozak"

3. "Się kurwa nie popłacz z tym adminem czasami" - nagrodę powinieneś dostać w postaci mute. Ewidentnie dupa Cię zabolała bo zatkał Ci usta, bo nie umiesz się normalnie zachowywać. Nie brzmisz na 15 lat, a zachowujesz się jak dziecko. Co według Ciebie ma robić CT w momencie kiedy ma bronić BSa? Rashować? xD
4. Po serii wyzwisk, ładowania w dupe i innych - dostałeś mute, ja bym Cię dawno zbanował.
5. Vizaci - admin matka Ci się puszcza, przesyła to ziomeq - odemnie Vizaci dostał byś również mute. Dla mnie napisałeś to Ty,  i nie interesują mnie Twoje liściki miłosne od kolegi. Mimo wszystko  - Marcinooo odczytał to że faktycznie ziomeq to napisał - wywalił mu bana. Tu faktycznie troszkę przesady bo poprostu to mógł napisać każdy, ale szczerze mówiąc? Po tym co słyszałem od ZiomeQ, po jego odzywkach, jestem skłonny uwierzyć że faktycznie to kazał przesłać.
6. Ty zalewa też dobry jesteś. Pluć to może się niemowlak przy ząbkowaniu. Zastanów się trochę nad sobą, bo jeżeli nawet bialas miał wadę wymowy czy cokolwiek, to jest poważnie powód do jakichś takich dziwnych komentarzy? Jakieś straszenie że ktoś ma ss porobione, wyzywanie od dzieci. Aktualnie najdziecinniejsze zachowanie jest Twoje w tym wszystkim gdzie musisz poprostu wyskoczyć z tekstami do nastolatka, będąc można powiedzieć "dorosłym" (wnioskuje po głosach). Skoro ma SS porobione, to czemu ich nie przedstawiłeś?
7. Według was przeklinanie w kontekście "jestem najlepszy i chuj", jest porównywalne do klnięcia w stronę graczy i wyzwania ich? Mi się wydaje że nie.
8. Zapytał się Ciebie zalewa o co Ci chodzi z tymi SSami, nie odpisałeś mu nic z tego co widzę po demku.

Idąc do końca mojego wywodu. Zacząłeś robić dym na serwerze, Marcin Cię usadził tak jak być powinno. Ty zamiast przyjąć pokornie zakneblowanie, postanowiłeś wejść do CT i go zacząć wyzywać. Za to dostałeś mute (chodź powinieneś bana na dzień dla odpoczynku), potem postanowiłeś przekazywać "pozdrowienia" za pomocą swojego kolegi. Za to zostałeś pożegnanym serdecznym banem. Nie rozumiem tu Twojej frustracji, skoro do wszystkiego doprowadziłeś Ty swoim zachowaniem. Mówicie że takim zachowaniem admin odstrasza graczy. Nie, to gracze tacy jak Ty, robiący rozpierdol na serwerze mi i czesterowi, odstraszacie graczy. Jak masz robić tu dymy - mam dla Ciebie radę. Daruj sobie. Nikt z administracji, ani z części normalnych graczy nie potrzebuje tu takich osób jak Ty. Jedyne ale jakie mam do Marcina, to moment w którym uwierzył Vizaciemu, bo wcale nie musiałeś tego napisać. Cała wasza trójka (ZiomeQ, Vizaci i Ty zalewa), słyszę po waszych głosach że trochę macie już na karku, a zachowaliście się gorzej niż nie jeden gracz bez mutacji. Byliście skrajnie dziecinni, a Marcin zamiast schodzić do waszego poziomu i wyzywać się z wami, po prostu zakończył temat blokując wam drogi komunikacji skoro nie potraficie z nich korzystać. Jak dla mnie skarga jest odrzucona ale jeszcze poczekam na wypowiedź czestera.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Dużo się nie będę rozpisywać, bo @Saurafel i tak już wszystko podsumował. 

Wasze zachowanie było ŻAŁOSNE ( @Ohh Zalewa Prrrrr, @Vizaci hellcase.com, @ZiomeQYT ). Oglądanie tego demka to była wręcz tortura dla moich uszu... Daliście bardzo dobry popis swojej kultury osobistej. Teksty o tym co mama Marcina robi to już szczyt szczytów. Też bym was tam ukrócił, gdybym był obecny przy tej sytuacji. Nie tolerujemy tego typu zachowań. Zachowaliście się jak max 12latki szukające atencji ( nie obrażając tutaj 12latków ), bo nawet większość z nich potrafi się zachować czego nie mogę powiedzieć o was :). Skargę ODRZUCAMY

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...