Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dr House Dr House
  • Drogi gościu!

Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prosba o unbana

essa

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Nick SiemaJestemEssa

Prosze o unbana 

Proszer o ub bo to jest moje główne konto 

Dostałem permamentnego bana za to że zmieniłem konto ,bo odkryłem buga i dostałem na innym bana i teraz mam permamentnego na nicku SiemaJestemEssa

Moje steam ID 76561198335737116

Admin ktory mnie zbanował : Bieniu

Przepraszam chcialem tylko pograć 

Pozdrawiam

Edytowane przez essa
zapomnialem o steam id
Odnośnik do odpowiedzi

powiedziałem bo chciałem pograć a to konto jest moim głównym pozatym bugowanei mapy chciałęm zobaczyćjak działa ten bug a gdy mowilem ze juz schodze to jeszcze przeprosiłem 

a ty mi perma wlepiłes zbanuj se edekzkrainykredek a esse odbanuj

jedno konto jest dla jednego uzytkownika a ja wbilem na ,, 2 komputerze więc byłem drugim  uzytkownikiem

i teraz prosze o unbana

:)

bo chcem se vipa kupići normalnie pograć

Edytowane przez essa
Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa wygląda tak że nie ma czegoś takiego jak "zobaczę sobie jak działa ten bug" , nie wolno korzystać z bugów mapy i koniec kropka. Perma dostałeś słusznego, jeśli zostałeś zbanowany na jednym koncie , nie masz prawa wejść na drugim przed upływem blokady na pierwszym koncie. W skrócie to się przyznałeś do złamania regulaminu, a co dalej z tobą będzie to już zadecyduje @Head-Admin. ( ps. powinieneś dostać perma na dwóch kontach ale to już mniejsza)

Odnośnik do odpowiedzi
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O GLOBALELITE.PL

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?

Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Dodaj nową pozycję...