Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Mój Nick SiemaJestemEssa

Prosze o unbana 

Proszer o ub bo to jest moje główne konto 

Dostałem permamentnego bana za to że zmieniłem konto ,bo odkryłem buga i dostałem na innym bana i teraz mam permamentnego na nicku SiemaJestemEssa

Moje steam ID 76561198335737116

Admin ktory mnie zbanował : Bieniu

Przepraszam chcialem tylko pograć 

Pozdrawiam

Edited by essa
zapomnialem o steam id

Otrzymałeś bana na 15 minut za bugowanie mapy. Wbiłeś na multikoncie i chwaliłeś się, że wróciłeś.

Posted (edited)

powiedziałem bo chciałem pograć a to konto jest moim głównym pozatym bugowanei mapy chciałęm zobaczyćjak działa ten bug a gdy mowilem ze juz schodze to jeszcze przeprosiłem 

a ty mi perma wlepiłes zbanuj se edekzkrainykredek a esse odbanuj

jedno konto jest dla jednego uzytkownika a ja wbilem na ,, 2 komputerze więc byłem drugim  uzytkownikiem

i teraz prosze o unbana

:)

bo chcem se vipa kupići normalnie pograć

Edited by essa

Sprawa wygląda tak że nie ma czegoś takiego jak "zobaczę sobie jak działa ten bug" , nie wolno korzystać z bugów mapy i koniec kropka. Perma dostałeś słusznego, jeśli zostałeś zbanowany na jednym koncie , nie masz prawa wejść na drugim przed upływem blokady na pierwszym koncie. W skrócie to się przyznałeś do złamania regulaminu, a co dalej z tobą będzie to już zadecyduje @Head-Admin. ( ps. powinieneś dostać perma na dwóch kontach ale to już mniejsza)

ale nie wiedziałem ze wbicie na innym koncie i na innym komputerze uzna sie jako tego samego użytkownika 

a chciałem sobie tylko postakac

Ignorantia legis non excusat = nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności. 

Gdy nie jesteś czegoś pewien to następnym razem polecam najpierw przeczytać regulamin zanim cokolwiek zrobisz.

ehe

ale wbiłem prawdopodobnie chwile przed upływem albo po upływie bo jak sie przelogowałem mogłem już wbić na serva 

Wiec nwm

Z tego co się orientuje 3 min to nie jest chwila przed upływem bana a tym bardziej po upływie.

image.thumb.png.10b3bca7fbe7eca0752df29dd1ba16e4.png

a to nwm albo dostalem unbana albo niewiem co sie stało bo po chwili wbiłem na serva 

ale dobra skończmy temat 

albo dostane tego unabana albo nie 

ale nie drążmy w szczegółach bo mi sie nie chce 

zobaczymy co na to head admin

Dostajesz bana na 1 dzień

żeby się 2 raz taka sytuacja nie powtórzyła

Guest
This topic is now closed to further replies.

GLOBALELITE.pl

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz

Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum

Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Create New...